Formula 1 Kulübü

Tamam da Rich markasının gelmesi Haas takımınad neyi değiştirecek? :frowning: Ben komple yok olmasını istiyorum Alpha Tauri hadi geçtim Alfao Romeo seviyesinde bir takım bile olsa işler iyice kızışır. Bu sene bile nasıl yarışlar oluyor.

2 Beğeni

Rich Energy gelince para da gelecek, bu sene bir şey olmaz belki ama seneye orta sırada rekabetçi olabilirler.

1 Beğeni

Ferrari, Vettel’i yolluyor
Abu Dhabi 2020 :camera_flash:

Leclerc’i öğrenen, yakışıklı ve güzel olduğu için desteklemeye ve F1 izlemeye başlayan, F1 hakkında hiçbirşey bilmeyen IndyCar’a/F1/F2’yi bile ralli sanan Sebastian Loeb’in 9 WDC’sini görüp onu Hamilton’dan üstün sanan kızlar bu spora gölge düşürmeye başladı :frowning_with_open_mouth:

https://twitter.com/NTiktokparadise/status/1384970214278930437?s=20

Bayrak asan amcamız bayrağını hazırlıyor şuan :smiley:

EzkZn2mWQAI10uB

1 Beğeni

Seyircisiz olacağı için gelse de gelmese de değişen bir şey olmayacak. :grinning_face_with_smiling_eyes:

F1’den sonra yapacağı iş belli oldu :smiley:
Ama güzel söylüyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

From Assetto Corsa with love. :heart::sunglasses:

1 Beğeni

O sondaki bakışlar :pleading_face:

2 Beğeni

:face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow:

Ülkenbeeğğrg, Ah DTS ah hep drama peşinde olmasan güzel bir şeysinde…

Neden bilmiyorum ama bu videoyu çok seviyorum :laughing:
Hadi bakalım hayırlısı neyse o olsun :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Leclerc Giovinazzi Schumacher favorim :smile:

2 Beğeni

:sunglasses:

1 Beğeni

Ricciardo tam bir safinaz olmuş. SAF:ASF:ASFASLFASLFŞA

1 Beğeni

Arrivabene gitti Vettel bitti
Onu tek seven kollayan Arrivabene’di o gidince Vettel’de çöktü :frowning_with_open_mouth:
Aşağılayıcı lakaplar, 10 saniye PitStoplar, Baskılar…
Meğer Ferrari-Vettel olaylarının perde arkası böyleymiş :frowning_with_open_mouth:
Ferrari için öl deseler ölecek Ferrari aşığı adamı soğutmuşlar :pensive:
Ben bile Ferrari’den soğudum şimdi Vettel iyi bile dayanmış :frowning_with_open_mouth:
Vettel’i suçlu bulurdum, Leclerc hep savaşıyor bu sonlarda takılıyor diye iyi bile yapıyormuş ben olsam her yarış vururdum arabayı bu olaylara karşılık :slightly_frowning_face:

1 Beğeni

Schumacher’e nikahı basarım :smiley:
Leclerc’in her hali güzel :slightly_smiling_face:
Giovinazzi’de çok iyi :laughing:

1 Beğeni