Formula 1 Kulübü

Mick’in lastik ısıtırken bariyere girmesi :joy:

Russell o yaptığı hareketi kendi ülkesinde trafikte yapsa ehliyetine el konulur terapiye alınır el kol yapıyor halen.

Drs yine Hamilton’u kurtardı eskiler hava boşluğundan 3 tur gider zar zor geçerdi bunlar nitro basar gibi geçiyor.

1 Beğeni

Şu kapışmayı görmek isterdim ama maalesef çok küçüktüm 3-4 yaş falandım herhalde 2000’de, keşke biraz daha erken doğsaydım da şu savaşı izleyebilseydim :frowning_with_open_mouth:

1 Beğeni

O yıllarda ara ara NTV’de görür izlerdim ama anlamıyordum tabii. :smiley:

1 Beğeni

o yıllarda ben de her sezon çocukça izlemeye çalışıyordum hatta bir ara turkcell platinum üyelere çekiliş yapıyordu belki çıkar diye katılmıştık diye hatırlıyorum baya heyecanlıydım milanoya falan gideriz :smiley: olmadı dfsfsd

2 Beğeni

Gazetelerden puan durumlarına bakardım hep. Her çocuk gibi benim de favorim Schumacher idi.

1 Beğeni

Drs yasaklansın mercedes zaten çok hızlı açıyor haram powerı pat pat geçiyor

Lewis yaptığı hatadan sonra harika bir iş çıkararak 2. oldu. Lando ise o da dün yaptığı hatadan sonra güzel bir performans sergileyerek podyuma çıktı. Valtteri yaptığı aptallıktan sonra hem kendini hem de George’u yarış dışı bıraktı. Fernando, Seb ve Dani hala araca güvenemiyorlar. Kimi, Esteban, Pierre ve Lance takımlarına ilk puanlarını kazandırdılar. Checo’nun üzerinde hala bir lanet olduğunu düşünüyorum. Bence muhteşem ve heyecanlı bir yarışı geride bıraktık.

3 Beğeni

Aynen Hanımefendi, bende çok severim F1 Maçlarını hatta en sevdiğim topçu Hamilton

EzTMOJRUYAQeA_P.jpeg

https://twitter.com/melomdd/status/1383782819923587080?s=20

Toto’nun Clio Cup açıklamasının ardından korkmuş ve özür dilemiş :laughing:

İçinde bir kırıklık, bir öfke var sanırım gerçi kim olsa aynı hisleri hisseder yüzlerine bile bakmıyor dümdüz geçiyor yüzünde de bir asıklık var üzgün gibi boynuda bükük :pleading_face:

Her ne kadar Albon’u sevmesemde bence bir şans daha verilmeliydi :frowning_with_open_mouth:

Albonun Yeri F2 kardeşim… :smiley: cheko dan da bu sene verım alamazsa seneye pierre gasly redbull da :smiley:

2018’de çok iyiydi F1’i zaten haketmişti ama bir sene daha bekleyip şampiyon olup geçseydi daha iyi olurdu ki şampiyon da olabilirdi Albon o performansı var :slightly_smiling_face:

2.Pilota asla önem vermiyorlar, hep bir baskı var 2.Pilotlara arabaların bile eşit olmadığına o kadar eminim ki :frowning_with_open_mouth:

Max’e yüzlerce kez şans verildi ama Gasly ve Albon’a hiç verilmedi :pleading_face:

Standart düşük IQ seviyesine sahip Twtitter kullanıcısı.

2 Beğeni

Dışarıdan izlemeyle takım içindeki durumu bilemeyiz. Hele araçların eşit olmadığını savunmak tamamen mantık dışı. :smiley:

2 Beğeni

ayakta alkıslıyorum :upside_down_face:

2 Beğeni

Öyle birşey istediler ki…

“Bizi 2012’ye gönderin…”

EzR0imSVkAEkQYg.jpeg

2 Beğeni

Babasının Oğlu :pleading_face:

4 Beğeni

Sizce hangi takım :face_with_raised_eyebrow:

Sanırım bu takımlar:

-Williams
-Alfa Romeo Sauber
-Haas
-Yada Mercedes

Açıkçası Williams olursa üzülürüm çok köklü bir takım çok fazla başarıya imza atmışlardı 1997 ve öncesi senelerde.Eğer öyle birşey olursa Frank Williams dedemle oturur beraber ağlarım :smiley:

Alfa Romeo’nun olması yüksek çünkü yanlış bilmiyorsam Alfa Romeo-Sauber kontratı bu sene bitiyor o yüzden bu isim Alfa Romeo’da olabilir.Alfa Romeo için de üzülürüm çünkü çok şık araçlar yapıyorlardı ve Alfa Romeo’nun kesinlikle kalması gerek bu sporda :pleading_face:

3.İhtimale gelelim Haas olabilir ihtimali çok yüksek Rich Energy açıklamalarında 2022’de geri döneceklerini söylemişti ayrıca bir fotoğraf paylaşmışlardı fotoğrafta 2022 aracı vardı ve numarası 47’di bu sebeple Haas-Rich Energy tekrar bir araya gelebilir diyorum sonuçta 47 Haas’tan Schumacher’e ait :slightly_smiling_face:

Rich Energy

EyyS85AWgAEYPvq.jpeg

4.Ve son ihtimal olarak Mercedes diyorum.Ya Ineos yada AMG olucaktır aslında çokta birşey fark etmez çünkü aracın her yerinde AMG ve Ineos logosu var :laughing:

1 Beğeni

Büyük takımlardan yeniden markalaşma beklememek lazım. Haas veya Williams olacak bence. Hem mali krizdeler hem de çok küçükler. Williams zaten el değiştirdi Racing Point gibi değişim mümkün.

Rich Energy Haas’ı satın alırsa ikinci meşrubat F1 takımı olacak. :grinning_face_with_smiling_eyes: Ama bir Red Bull asla olamaz.

1 Beğeni

Rich Energy Haas olsun isterim Williams’ın gitmesini hiç istemiyorum çünkü :frowning_with_open_mouth:

1 Beğeni