Ford F-MAX Mod Projesi

Yanlış anlama ama bu yorumları youtube dan görüp yorum olsun diye yazmaya mı geldin? Şu logoda sizin görüp bizim görmediğimiz ne var cidden biri açıklayabilir mi? Herkes bu işi beğenmek zorunda değil herkes bir eleştiride bulunabilir. Fakat yorum olsun diye insanı lekemek biraz mide bulandırıcı.

Direksiyon üzerinde ki detaylar aceleye gelmiş diye yorum vardı. Size aceleye gelen direksiyon göstereyim.

38 Beğeni

bence gayet başarılı yorum olsun diye yazanlar gitsin öbür f-max modunu kullansın bence gayet kaliteli yapılmış direksiyon

3 Beğeni

Valla şimdi baktım gayet güzel görünüyor sizin yaptığınız, ne canlısı nedir anlamadım da gayet harika duruyor, yalakalık derdinde değilim, kaç yaşında insanım, gayet gerçekçi ve güzel duruyor. Altında ışık var gibi parlayacak hali yoktu :slight_smile:

2 Beğeni

Kabine tam ışık düşmediği için öyle gözüküyor videoda.

1 Beğeni

Range t mi geliyormuş gelirse gelsin f max varken :smile:

1 Beğeni

Ben zaten diğer mod ilk çıktığında o haline güzel, sorun yok diyenleri gördükten sonra rotayı dışarı kırdım. :grin: en kötüsünü gösterip sonra düzeltmek gerekirdi ama iş ahlakına uymuyor. :frowning:

7 Beğeni

Bu F-MAX teki eksikler neler ? Aslında dışı ve içi bitmiş durumda.Yani insan ister istemez ‘Gel artık zalımın kızı.’ der gibi bekliyor.

Tam anlamıyla bitince çıkaracaklar işte ya. Boş muhabbet yapıyorsunuz

1 Beğeni

Haklısın Reis. Özür Dierim…

1 Beğeni

Arkadaşlar direksiyon gerçekte neyse odur. Gerçek referansları galiba incelemiyorsunuz…

9 Beğeni

Bu mod bugüne kadar bu topraklarda yapılmış en başarılı iş olacak, nokta…

F-Max çıktığında bu tarz tanıtım videosu hazırlamak istiyorum :grin:
Ama F-Max’i sürmekten vakit kalmaz gibi :smiley:

13 Beğeni

@Emre54 @bertan06 Bir sorum olacaktı, lütfen yanlış anlamayın. Ford F Max modu çıktı güzelce sürdük (ekran görüntülerinden bizi nasıl bir harikanın beklediği ortada) eyvallah fakat ben merak ettiğimden soruyorum bu soruyu, sorunun cevabı hayır bile olsa en azından sizden yanıt almak istiyorum, her neyse sorumu söyleyeyim; Siz sadece oyunda tır modları vb. mi yapıyorsunuz yoksa çok küçük olsa da bir harita yapabilir misiniz?

bertan abi yks mapteki petrol ofisini vs modellemişti

1 Beğeni

Daha önceden az da olsa deneyimimiz olmuştu. Emre biliyor fakat uğraştırıcı bir olay. @baystinski dediği gibi YKS’de Opet, Adalya Dinlenme Tesisi gibi bir kaç çizim yapmıştım sadece.

8 Beğeni

Teşekkürler, yanıt için.

Kabin ışığı da yapılacak mı araca?

Bu mod projesi duyurulduğundan beri sabit olarak her yerde olacağı yazıldı. https://fmax.simulasyonturk.com/

3 Beğeni

Sürüş videoları gelecekmiş :dancer::man_dancing::dancer::man_dancing::dancer:

2 Beğeni

Teşekkürler link için

1 Beğeni