Ford F-MAX Mod Projesi

Hocam araç ile ilgili son durum nedir tek işiniz bu değil biliyorum sizlerinde kendine göre işiniz gücünüz var ama merak ettiğimden soruyorum @Emre54 @bertan06

Aracın içi ve dışı tamamen oyuna aktarıldı. Animasyonları tamamlandı. Gerçek dashboard eklendi. Eklenecek bazı slotlar ve düzeltilmesi-revize edilmesi gereken bazı kısımlar var. Şuan bir yandan yaptıklarımızı test ederken bir yandan da düzeltmeleri yapıyoruz. Yavaş yavaş mutlu sona yaklaşıyoruz kısacası… Buradan süreci görebilirsin. Ayrıca aracın içine dair yeni görseller de sitede mevcut.

28 Beğeni

Admin mavi interior ışığıda eklenecek mi?!?!?

40 Beğeni

döşe bahh döşeeeehh :rofl::rofl::rofl:

12 Beğeni

Rahmetli AliCan abimizin bulldozeri tanıtırken mavi ışıklara “*erhane Lambaları” Derdi nedense aklıma geldi… Emeğinize sağlık …

4 Beğeni

Baska renklerde olacak mi mesela kirmizi
Sizi daha fazla meşgul etmeyeyim kolay gele

Çok başarılı ve çok güzel olmuş emeğinize sağlık @Emre54 @bertan06

mavi fabrika çıkışlı diye koymuşlar

1 Beğeni

Şu resmi görünce mutlu oluyor insan :slight_smile: iki sorum olucak Direksiyon üstündeki düğmeler ayna ve cam düğmeleri ışıklı olacak mı birde ön camda yağmur sensörü ve acil fren sensörü olacak mı ? Hatam varsa kusuruma bakmayın

1 Beğeni

Nedense özel olarak bu mod için yapılan ve büyük bir emeğin olduğu dijital yol bilgisayarı(dashboard) hiçbir zaman sıradan bir kabin ışığı kadar ilgi göremedi.

15 Beğeni

Cidden bu kdr ufak şeyleremi takılıyorsunuz araç bi çıksın hele bi çıksın ufacık şeylere takılıyorsunuz işlevi bile olmayan şeylere hemde

Bu forumda neden her soru soran insanları modu kötülüyormuş gibi eleştirmek zorundasınız ? En başından beri takip ediyorum yorumlarda da bulunuyorum. güzel yorum yapanda kabin ışığı örneği gibi eleştiriliyor soru soranda eleştiriliyor merak etmekte mi suç modu yapan ister cevaplar ister cevaplamaz bu soru motivasyonunu mu düşürüyor alt tarafı bi soru biz basitiz siz mi üstünsünüz ? belki siz takılmıyorsunuz ama scs ile yarışacak kalitede mod yapılıyorsa her detay önemlidir. modu yapanlar dünyada ön plana çıkacaklar ve bütün iyi niyetimle onlar için söylüyorum yoksa banane ben hiç oyunu bile oynayamıcam sadece oynanış videolarından izleyebilicem

5 Beğeni

Tuşların ışıklandırılması bu akşam yapıldı. Herhalde birkaç güne diğer ayrıntılarla yeni görüntü paylaşılır. Ön camda sensörler planlanmıştı eklenecekler zaten ufak tefek şeyler sonraya bırakıldı. Bir sürü soru tekrar tekrar geliyor. Bazı sıradan şeyler zaten böyle bir projede olabilecek şeyler.

4 Beğeni

Çok teşekkür ederim cevap için

Eğer dediklerin doğru olsaydı bu proje konusu açılmazdı :slight_smile: O zaman insanların eleştirilerine ihtiyacımız da olmayacaktı. Aynı sorular üst üste gelince insan bir düşünüyor acaba bizde mi sorun var diye. Halbuki kabin ışığı işte ışıklandırma cart curt böyle basit şeylerin zaten olacağını, projede her detayı düşünüyor olmamızdan anlamak mümkün.

Bazen öyle sorular geliyor ki şaşırıyoruz.
Tekrar ediyorum böyle bir proje için böyle basit sorular anlamsız oluyor çünkü bunlar zaten olacak. Projedeki halihazırda detay seviyesi bunu açıklar nitelikte.
Yazdıklarımı kişisel olarak algılama lütfen.

13 Beğeni

Çok teşekkürler :slight_smile: bu mod ve siz emeği geçenler çok iyi yerlere geliceğinden hiç şüphem yok ve oynayamayacak olsam bile mod çıktıgında gerçekten beni çok sevindirecek çünkü bu ülkemiz için ets2 dünyasında çok ses getirecek bu kesin.

4 Beğeni

ETS 2 için yakında çıkacak olan Ford Trucks F-MAX modunda bir sürü boya paketi sizi bekliyor. SCS Software’ın resmen yayınladığı Turkish Paint Jobs Pack DLC 'sine destek getirildi. BM Logistics sanal şirketinin boyamaları şimdiden hazırlandı. Türk firmaları ve yabancı firmaların boyamaları da F-MAX için uyarlandı. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-f-max-modu-icin-bm-logistics-turkish-paint-jobs-gercek-lojistik-firmalari-boya-paketleri-hazirlandi/

boyamaları @blackmoon @SinagritBaba hazırladı ve fia etrc, truck of the year, katalog renkleri de @ONURKULL’a ait :smiley:

43 Beğeni

Farlardan nerdeyse bahsetmedik zor bir tasarımı var deniyordu acaba istediğiniz gibi oldu mu ve f maxin o led farı(gündüz farı) gece nasıl parlıyor çok merak ettim :grin:

1 Beğeni

Fotoğraflar şahaneeee :face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

Arkadaşlar ellerinize sağlık hasan sanada çok teşekkürler sürekli bilgilendirmelerde bulunduğun için.

11 Beğeni