Ford F-MAX Mod Projesi

mod
ets2
fmax
ford
#1


Euro Truck Simulator 2 - Ford F-Max Mod Projesi


Herkese merhaba! :slight_smile:

Uzun zamandır mesajlarınız ile istekte bulunduğunuz ve bizimde düşündüğümüz, fakat yapmak için bir türlü zaman bulamadığımız ve en sonunda geçtiğimiz haftalarda @bertan06 ile beraber startını verdiğimiz projemizin detaylarını ve gelişmelerini bu konudan takip edebilirsiniz.Araç şuan çizim aşamasında olup ne zaman biteceğine dair net bir tarih veremiyoruz. Olabildiğince ince detaylara girip güzel bir araç ortaya çıkarmak için çabalamaktayız.

Ülkemizde ki ETS2 oyuncularının yerli markalara olan ilgisini ve bu tarz modların oyuna düzgün bir şekilde aktarılmamasını bir eksiklik olarak görüp, SimülasyonTürk çatısı altında güzel bir projeyi siz oyunculara kazandırmayı hedefliyoruz.

Bu projede en büyük motivasyon kaynağımız desteğiniz olacaktır. Şimdiden bizi destekleyen herkese teşekkürler :slight_smile:

Mod ücretsiz olarak SimülasyonTÜRK’te paylaşılacak.

40 Likes

ETS 2 - Balkanlar DLC'si ve Yeni Harita Genişlemesi [Ana Konu]
#2

abov abov abov :smiley:
@blackmoon BM Lojistik kaç tane alıyor?

8 Likes

#3

vayy :smiley: öncelikle ellerinize ve emeklerinize sağlık eminim güzel bir araç ortaya çıkaracaksınız @Emre54 @bertan06 tekrardan tebrik ederim umarım istediğiniz şekilde güzel ve hızlı gider sorunsuz şekilde projeyi bitirirsiniz yani birilerinin yapacagını düşünüyordum ama bu forumda bu ekipden arkadaşların çıkması beni mutlu etti…

@HasanOfke abov abov :smiley: şirkete şimdilik 15 kesin 5i opsiyon 20 sipariş veriyorum şirkete yakışır bir araç olacak

12 Likes

#4

Çok güzel oluyor be :smiley:

Kaldı ki ben öyle kolay kolay beğenmeyen bir adamım, eline sağlık :slight_smile:

19 Likes

#5

Tebrik ederim dostum, muhteşem görünüyor. Gayet SCS kalitesinde bir iş çıkacak ortaya belli. Şimdi çalışmak sizden, destek bizden. kolay gelsin.

7 Likes

#6

Normal bir mod çalışmasından ziyade hem paylaşımında hem geliştirilmesinde örnek olmasını istiyoruz. SCS nasıl yeni bir araç geldiğinde çeşitli etkinlikler, kampanya tarzında şeyler yapıyorsa biz de yapabiliriz. Ben abov abov abov demekten bezdim artık :smiley: tam halini düşününce çok başka hissediyorum. Hem Türkiye’den çıkmış hem de Türklerin çok istediği bir araç ve şu an ETS 2’ye de çok yakışıyor. Oyuna gelecek olan güncellemelerle F-Max yıldız gibi parlayabilir. TGX Euro 6, Range T falan hikaye bence :slight_smile: asıl farklılık F-Max ile olacak. 7 markanın dışındaki bir araç geliyor. :smiley: Türklerin ürettiği aracı da oyunda yabancılardan beklemeyelim. :smiley:

14 Likes

#7

Çok iyi bee, çok iyi düşünmüşsünüz. Elinize emeğinize sağlık. Oldukça kaliteli bir yapım olacağı belli, ki zaten şüphemiz yok. Kolay gelsin, başarılar :slight_smile:

8 Likes

#8

Eksiklikler karşısında harekete geçerek cesaret örneği gösteren arkadaşlara teşekkürü borç biliriz. Kendinizi kasmadan, sonuç odaklı çalışarak kaliteli bir mod çıkaracağınıza şüphem yok. Şimdiden efso olmuş.

8 Likes

#9

Şimdiden elinize,emeğinize sağlık.İlk görsellerden kalitesini belli ediyor.Başarılar dilerim. :wink:

4 Likes

#10

Ford bu araç ile bazı soru işaretlerini kaldıracağını umuyorum.Şimdiye kadar gelen Cargo modelleri nedense transport,yani uluslararası çalışacak düzeyde,konforda araçlar pek olmadı,olamadı.Bu araç bir çok araçtan üzerinde izler barındırsa da genel olarak önceki modellerden bu zamana gelen süreçte Ford’un geldiği noktanın eskiye göre çok daha iyi olduğunu ve olacağını gösteriyor.F-Max’e genel yakın bir inceleme yapma fırsatım olmadı ama gördüğüm kadarıyla direksiyon simidine nedense ben pek alışamadım. :frowning:

4 Likes

#11

Siz bir harikasınız! Şimdiden iyi çalışmalar merakla bekliyor olacağız…

4 Likes

#12

Q-A kısmı eklense sağlıklı olur gelebilecek sürekli sorular için.

2 Likes

#13

Patron zengin her şöförüne alır umarım :joy:

2 Likes

#14

Modelleme çalışmaları ile kendini ispatlamış iki mod yapımcısından Ford F-MAX modu geliyor! Uzun süredir duyurmak için sabırsızlandığımız ETS 2 Ford F-MAX projesi nihayet gün yüzüne çıktı.

9 Likes

#15

Şimdiden çok kaliteli gözüküyor. Birde aracın seslerini kayıt etmeyi düşünüyor musunuz onu merak ettim. Başarılar diliyorum.

2 Likes

#16

şimdiden çok iyi görünüyor. başarılar :smile:

3 Likes

#17

evet nerede kalmıştık? :smiley: Yeni bir render görüntüsü vardı sanki gördüm öyle bir şeyler :smiley: bekliyoruz @bertan06 @Emre54

3 Likes

#18

Bu Ford’un farklı şasi ve motor seçenekleri var mı?

1 Like

#19

Takipteyiz, merakla bekliyoruz :slight_smile:

2 Likes

#20

Emre ve Bertan abi, ellerinize sağlık. Modelleme aleminin krallarısınız bence :slightly_smiling_face:

2 Likes