Ford F-MAX Mod Projesi

@kaplanemral

4 Beğeni

yeni görüntüler sizi daha da delirtecek gibi :smiley: paylaşırlar yakında ön kısım falan bitmiş çamurluklar bile modelleniyor :smiley:

8 Beğeni

Eyw abi dikkat etmemiştim…

1 Beğeni

Evet zehri salıyorum. Araç yaniyürrrrrr

@bertan06 @Emre54 diğer görüntüleri bekliyoruz :smile:

22 Beğeni

şimdi kendini modcu sanan, sanal alemin kekoları bunu ele geçirip faça yapacak içine edicek. krom parçalar salak salak modifiyeler. umarım bu sadelikte kalır bu araç. beklemedeyim bakalım nasıl olcak.

7 Beğeni

Sade olarak araç gerçekten on numara duruyor verilen emeğe saygı duyuyorum BM LOGİSTİCS şöförü olarak başarılarınızın devamını diliyorum

2 Beğeni

Tekrar teşekkürler herkese… :slight_smile:
Hasan Bey çok müteşekkiriz efenim… :smiley:

Yeni görüntüler gelene kadar en iyisi bu oldu :smiley:
Sonuçta ilk render, bakalım bundan sonra neler olacak… :slight_smile:

18 Beğeni

Pmd yi kitlerlerse Kolay Kolay Kıramazlar

1.35 de oynarız gibi geliyor hadi hayırlısı bakalım

Sırf yapmak için yapılmış bir proje olmadığı çok net belli oluyor. Umarım yaparken zorlanmazsınız ve her şey yolunda gider. Emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle. (Mayısta askere gidicem ona göre yapın bi şekil :slight_smile:

1 Beğeni

Herkese yorumlarından dolayı teşekkürler. Maalesef pmd kilitlemek çözüm değil. Kilidi kırmak en az kilitleme işlemi kadar basit. @BerkcanDemir ‘in bahsettiği durum önüne geçilemez bir gerçek :slight_smile:

5 Beğeni

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, proje’yi hasan’ın youtube kanalında gördüm de geldim, sırf size teşekkür edebilmek için, yaptığınız bu güzel işten dolayı size teşekkür ederim gurur duydum iyi çalışmalar dilerim.

6 Beğeni

Pazar günleri kapalıyız :stuck_out_tongue: :smiley: :sunny:

19 Beğeni

@Emre54 Yeniden Galeri Keşfetmemiz Gerekecekmi Yoksa Olan Bir Galerinin Yerinemi Geçecek?

1 Beğeni

Oyunda bulunan bütün galerilerden ayrı bir şekilde. Orjinalin de ETS2 de 7 marka bulunuyor. Bu 8. marka olarak geliyor oyuna. Yani evet keşfetmek gerekecek.

7 Beğeni

Ben de bundan korkuyorum…

1 Beğeni

Galeriyi görmek için sabırsızlanıyorum. Umarım bir fotoğraf eklersiniz. Kolay gelsin bu arada…

burada var

2 Beğeni

Emre ve Bertan sizleri tebrik ediyorum takipteyim güzel bir işe imza atıyorsunuz maaşallah f max resmen yanıyor hadi bakalım kolay gelsin.

2 Beğeni

20 az patron mevcut kadar alalım gerekirse direksiyondan inmeyiz borçları öderiz :joy::joy:

1 Beğeni