Ford F-MAX Mod Projesi

Çizim aşaması dış kısımda bitti. Düzenlemelerimizi de yüksek oranda bitirdik, bazı kısımları yeniden çizdik. Hala ufak tefek eksikleri var. Zaman buldukça ilgilenmeye çalışıyoruz. Bu esnada @bertan06 da interiordan çalışmalarına devam ediyor…

10 Beğeni

Güzel. Sizin eliniz emeğinizle hazırlamakta olduğunuz bu modu denemek için sabırsızlanıyorum şu anda.

1 Beğeni

Ayrıyeten proje hakkında genel durum bilgilendirmesine asağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

3 Beğeni

Normalde modlara para vermeyi sevmem ama bence destek amaçlı 1-2 liraya satılabilir :slight_smile: ilk günden beri takip ediyorum baya bir emek var araçta.

Herkese iyi günler arkadaşlar! Birazcık uzun ama bence pek önemli bir konuda bir mesaj yazacağım. İzninizle bir riske dikkat çekmek istiyorum: Galerinin konumundan ötürü potansiyel bir uyuşmazlık durumu var.
Berlin’de kurulacak olan F-Max galerisinin Promods ile çakışması yüksek bir ihtimal. Promods’un 2020’de boğazın ötesine geçeceği de yüksek bir ihtimal, ki Anadolu’ya dair talebin Promods’takilerin iştahını kabarttığına da neredeyse eminim. Uzun lafın kısası, F-Max’i Anadolu’da sürebilmek için Promods uyumluluğu maalesef şart gibi gözüküyor. Galerinin İstanbul’a taşınması durumunda bu sorun muhtemelen çözülecektir. Lakin bu sefer de bir araç modunu teoride alakasız bir DLC’ye mahkum etmiş olacağız.
Bu risklerin önüne şimdiden geçmek için şöyle bir formül öneriyorum: Galeri Paris’e taşınsın. Çünkü Paris hem ana haritada var, hem de Paris Rebuilding haricinde Paris’te değişiklik yapan bir mod yok (ki o modda düzenlenen yerler ile Paris galerisinin bir alakası da yok). Böylece Ford F-Max’i kullanmak için sadece ana oyun yeterli olacak, ayrıca hiçbir modla da çakışma göstermeyecektir. İstanbul’da da DLC sahipleri için opsiyonel olarak bir galeri eklenmesinin hiçbir zararı olmayacağına inanıyorum.
Yazdıklarımı değerlendireceğinize inanıyorum. Üstün çabalarınızdan ve çıkarttığınız bu takdire şayan işlerden ötürü sizleri tebrik ve teşekkür ediyorum. Çok kolay gelsin!

8 Beğeni

@Yusuf05 Herhangi bir maddi beklentimiz yok ve bu konudaki kararımızda netiz.

@xmaksoy Öneri için teşekkürler. Harita konuları gerek mod, gerek resmi eklenti açısından netliğe kavuştukça galeri alanındaki çalışmalarımız daha da netleşecektir. Lokal açıdan galerinin en doğru değerlendirilmesini bu gelişmeler doğrultusunda @Emre54 halledecek. Ana hedefimiz şu an F-Max’in çizim ve oyuna uyarlanma aşamasıdır. Harita ve galeri aşamalarına geldiğimizde önceliğimiz buna göre değişecektir.

29 Beğeni

:smiley: hadi çıksın şu mod artık of off

14 Beğeni

Ets’ye ciktıktan sonra FS17 ve FS 19’da uyarlansa çok güzel olur bence.

1 Beğeni

@otomixx Olabilir ama ayrı bir convert bilgisi gerekiyor. Neyse önce bir bitirelim, bakarız gerisine arkadaşlar.

4 Beğeni

Aynen emeğinize sağlık.

Çok başarılı bir çizim. Eline sağlık dostum.

https://www.instagram.com/p/Bxb6fjWgnYK/

abilerim ablalarım likelarınızı bekliyorum :heart_eyes: Simulasyon Turk on Instagram: "F-MAX'ler Türkiye(Trakya) yollarında seferlere çıkmak için sizi galeride bekliyor. 😀 F-MAX mod projesi üzerinde Bertan ve Emre çalışmaya devam ediyor. Sabırlı olalım. :) Ayrıntıları kendi sitesinde fmax.simulasyonturk.com #ets2fmax SimülasyonTÜRK'te ücretsiz olarak yayınlanacak olan F-MAX çekicisi Bertan Baday ve Emre Aydın tarafından geliştirilmeye devam edilmektedir. Görüntüler bitmiş haline ait değildir. #FMAX #fordtrucks #eurotrucksimulator2 #ets2 #scssoftware #simulasyonturk #modelling #render #3dmodel #autodesk #ets2turkiye #UpcomingDLC #newContent #MapExpansion #Teaser #Trucks #Trailers #PCGames #VirtualTruckers #bestCommunityEver #FellowTruckers #RoadToTheBlackSea"

50 Beğeni

Renk seçimleri çok güzel olmuş çokta yakışmış.

Mükemmel görünüyor bee…

bitsede oynasak

Kardeşim fs19 ford f max modu gelmiş ama bertan kardeşimizinki kadar kaliteli değil bu çıkana kadar onla idare ediyoruz inşallah kısa zamanda bekliyoruz başarılar kolay gelsin

sabırsızlıkla bekliyoruz. uzun zamandır ets 2 oynamıyorum bu mod ile tekrar bir başlarım.

Onu biliyorum geçen gün gördüm ben bu mod için söylemiştim yapımcı arkadaşlar ince eleyip sık dokuyorlar düzgün ve güzel bir mod olsun diye ellerine ve emeklerine sağlık.

%80…
En ufak detayına kadar devam…
Bir sonraki resimlerde iç kısmın tamamen bitmiş hali ile buralardayız… :slight_smile:

37 Beğeni

:scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream:

2 Beğeni