Ford F-MAX Mod Projesi

Scs’ye mail falan atalım lisans işi tamamlandığı gibi direk bunu eklesinler oyuna hiç uğraşmasınlar mükemmel duruyor :smiley: şaka bir yana tekrardan ellerinize sağlık sabırsızlıkla bekliyoruz

3 Beğeni

Elleriniz dert görmesin.

2 Beğeni

25 mayısa kadar bitmesinde yoksa f max sürmekten açıköğretim sınavına falan çalışamam :smile::grin:

1 Beğeni

50keda diye mod yapımcısı daf’ı yenilediğinde scs o modeli alıp direkt olarak oyuna eklemişti, ford bu tırın reklamına büyük önem verdi ünlü tır vlogçuları davet etti, scs ford lisansı alıp bu modu alsa yeni dlc ile gelse hayat bayram olsa…

1 Beğeni

@bertan06 O Zaman Tır İçin Sonlara Mı Geliyoruz Abi ???

acaba ne durumlarda f-max

1 Beğeni

Birşeyler geliştiğinde buraya attıklarını biliyorsun. Lütfen Sabır!

edit: yeniymişsin buraya atıyorlar birşey geliştiğinde :smile:

2 Beğeni

Devam ediyoruz arkadaşlar.
%90 :ok_hand:

36 Beğeni

Abi lowdeck şasi de gelsin ya basık isteyen kullansı nolur

@Tahir_Erdogan
Bu tür fabrika çıkışı haricinde ki özellikler diğer mod yapımcıları tarafından yapılabilir.

Siteden aklınıza takılabilecek başka sorulara cevap bulabilirsiniz.

Seçenek olarak Midilli şase ile gelecek mod.

2 Beğeni

Denemeler

36 Beğeni

Muhtemel oyun içi görüntü.
Üç aşağı beş yukarı böyle görünmesini planlıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar başlangıçtan bu yana adım adım sizlerle her şeyi paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Referans oluşturma, modelleme, kaplama ve ses çalışmalarına kadar elimizden geldiğince neyin hangi süreçlerden geçtiğini buradan sizlerle paylaşıyoruz. Hem ilginize, hem desteğinize teşekkürler…

Bugünden itibaren iş sebebiyle il değiştiriyorum yola çıkmak için bir kaç saatim kaldı. Bu sebeple daha seyrek paylaşımlar olabilir kendi açımdan ama merakınızı yenmeniz için Ford F-Max çalışmamızın gerçekten güzel bir çalışma olacağına dair çeşitli görselleri fırsat buldukça paylaşmaya devam edeceğiz. Bitirdiğimizde buna hep beraber şahit olmuş olacağız ki bu da bizim için ayrı bir güzellik :slight_smile:

Bir süre sonra görüşürüz, takipte kalınız… :wink:

40 Beğeni

öyle bir şey olmayacağı defalarca yazıldı 1.35’te çıkmayacak siz böyle yazdıkça ortalık karışıyor sonra yine laf anlatamıyoruz

F-MAX modu tamamen hazır olduğunda ve tüm tanıtım süreçleri tamamlandığında yayınlanacak.

12 Beğeni

Geç olsun güç olmasın. Tamamen hazır olduğunda ve içinizi sindiğinde çıkarmanız herkes açısından daha iyi olur zaten, Kabin mükemmel gözüküyor. Emeğinize sağlık.

4 Beğeni

Muhteşem :heart_eyes: Elinize kolunuza sağlık. Ya varya dışardaydım, tam o ara bu resimlere bakıyordum. Kafamı bir kaldırdım ışıklarda F-Max test aracı duruyordu, gıcır gıcır. İçim gitti :smile:

3 Beğeni

Merakla ve büyük bir heyecanla modun yayınlanmasını bekliyoruz :smiley:

F-MAX modunun sitesi güncellendi.

6 Beğeni

Ben artık ufaktan sabırsızlanmaya başlıyorum. Şöyle bayramdan sonra evde keyif yapmak isterim açıkcası. (İlk isyan postunu atıyorum, attım) :smiley:

2 Beğeni

biz böyle bir şey yapacaktık SCS bizden önce davrandı ama yine yapıcaz :frowning:

4 Beğeni