Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Omsi 2’ye kurban olayım…

3 Beğeni

Çok uzun zaman oldu oynamayalı ama sanırım ses ayarlarında — alt alta çıkan bu şekilde çizgiler vardı ona basınca sanırım seçeneği orda çıkıyor.

son gelen güncellemeyi denedim aynı şeyler bir şeyler değişmemiş :smiley: yazık valla bu zamana kadar hiç mi artısı olmaz…

1 Beğeni

Polonya Dlc sinde fps nasıl düzelme var mı ? Ona göre alacağım ;/

Açıkçası çok yok şehir içleri detaylı olduğu için kasma yapıyor. Fransaya yakın derece performans gösteriyor malesef ki. Ben oynayabiliyorum ama şehiriçi 30-40 fps şehirlerarası 55-60a kadar çıkıyor

1 Beğeni

Fernbus bus simulator Türkiye haritası gelecek gariba ben taksimde gördüm bu otobüssü ama 2 sene sonra felan gelir bence

3 Beğeni

Türkiye’nin gelebilmesi için arada daha bir sürü ülke var ve bence gelmesin.Oynayamayacağımız bir DLC bizi en fazla kahreder durur :D:D

2 Beğeni

Zaten edirne ve trakya bölgesi olur en sonda Esenler otogar ve 5levent cep otogar olur bende pc min karşılayacak gücü yetmiyor zaten 60 tlyken almıştım

1 Beğeni

Yine güncelleme mi geldi yoksa beniö steam mi sapıttı :slight_smile:

17 Mayıs’ta lisanssız Scania İnterlink geliyor

Aerosoft GmbH on Instagram: "Willkommen im Zeitalter des Interlink HD, einem Meisterwerk für den Personenverkehr! Erweitere deine Flotte am 17. Mai um 2 neue Varianten des Interlink HD und erlebe die Zukunft des Reisens. Jetzt schon auf die Wunschliste setzen: https://store.steampowered.com/app/2294410/Fernbus_Simulator__Interlink_HD/ — Welcome to the age of Interlink HD, a masterpiece for passenger transportation! Expand your fleet on May 17 with 2 new variants of the Interlink HD and experience the future of travel. Add it to your wishlist now: https://store.steampowered.com/app/2294410/Fernbus_Simulator__Interlink_HD/"

1 Beğeni

Tourismo, Top Class, Cityliner beklerken gelenlere bak :smiley:

2 Beğeni

benim anlamadığım nokta şu: Scania lisanslı bu otobüs niye lisanssız. MB Travego Tourismo gelemez firma izin vermiyor diyorlar. Eee lisanssız Setra ve Sprinter var bu da lisanssız olsun biz razıyız.

1 Beğeni

Cityliner ve yeni Topclass gelecek DLC tanıtımalrında vardı ama ne zaman gelir bilmem

Setra ile Mercedes aynı aileye ait.Sprinter a izin verdilerse diğerleri de gelir bir şekilde, lisanssız olsun nolcak.

1 Beğeni

lisans umrumda değil Travego Tourismo gelsin yeter :smiley:

1 Beğeni

aklıma renault’un rockstar ile dalga geçtiği geldi :smile: renault 5 turbo muhabbeti dönmüştü bir ara

2 Beğeni

Sanki mahsus getirmiyolar, mercedes en çok kullanılan araç

Scs de de mp5 gelmiyor demek ki firmanın bakış açısı farklı

1 Beğeni

Bende radyo çalışmıyor. Tek bende mi çalışmıyor yoksa sizdede çalışmıyor mu ? Yada bilmediğim ayar mı yapmam gerekiyor ? Eskiden çalışıyordu.

Bende de çalışmıyor.