Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Fernbus gibi güzel fikirli bir oyunu daha da güzelleştirme yapılabilecek bir çağdayken nasıl oluyor da daha da içine etmeyi başarabiliyorlar?

3 Beğeni

Yeni çikan lisanssız saçma görünen araçların her bir tanesi 7,99$'a satılıyor. Hem beceremiyorlar, hem de insanları salak yerine koyup soymaya çalışıyorlar.

2 Beğeni

hem de aynı marka olmasına rağmen ayrı ayrı satıyorlar böyle şey mi olur arkadaş

bu arada uzun zaman sonra oyuna girdim FPS konusunda büyük ilerleme var :slight_smile:

• Level Art Fixes
  • Performance Optimizations**

bu ikisi dışında aşağıdaki iyileştirmeler de önemli

• Optimizations to use less video memory
  • Added Shadow Fading
1 Beğeni

Bir önceki güncellemeye göre iyileşme var mı?

Deneme fırsatım az oldu özellikle Amsterdam’da denedim öncekine göre FPS artışı var

Tml yeni içerik videosu yayınlamış Polonya DLC’si müthiş görünüyor şehiriçi ayrıntılar yapılar oldukça güzel. Ancak ETS2’ye güzel bir harita modu + güzel bir otobüs moduyla bu oyundan daha fazla zevk alıyorum. Ancak TML şehiriçi oalyını çok güzel yapıyor. Ahhh optimizasyon ahhh

YouTube: https://youtu.be/gHX90I6HRs0

1 Beğeni

OOOĞGGGHHHH Gelmiş gene 50. defa Performance Optimizations :nerd_face: :nerd_face:

4 Beğeni

image

4 Beğeni

Yeni setramı bu

2 Beğeni

fernbusa giremiyorum hata verip atıyor. dosya bütünlüğünü doğrula yaptım, silip yeniden yükledim hala aynı hata verip atıyor. aynı hatayı alan başka var mı?

Topclass serisi, Muhtemelen son modeli olur ama işte eskisinin özelliklerini seslerini ve de hatalarını kopyalarlarsa da komik :slight_smile: Bu arada betada man ın viteslerini bozmuşlar sağolsunlar:)

1 Beğeni

betaya geçtim ama öyle sorun yaşamadım hiç

her betada Man’ı bozuyorlar alıştım ben :smiley:

seyahat halinde telefona nasıl cevap veriyoruz.

edit : aldığım hatayı tmp ye yazdım. inceleme sonucu bendeki modun biri dlc yi crack yapmışlar, ondan kaynaklanıyormuş düzeldi şimdi.

1 Beğeni

Telefon derken ?

araç sürerken şirketten arıyorlar. telefon çalıyor ama cevap veremiyorum. youtube, google araştırdım bulamadım

1 Beğeni

Ben 8 senedir bu oyunda böyle bir mekanik görmedim :smiley: O yolcu sesleri onların telefonu çalıyor :joy: :joy: :joy:

3 Beğeni

Haa aynen, bir de bu yolcu seslerini nereden açabiliyoruz bilen var mı ?