Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Bu oyunda max fps almak için Nvidia denetim masası ayarları ile ilgili tavsiyesi olan var mıdır ?

1 Beğeni

Herkese merhaba sizce Fernbus Simulator almaya değer mi? Daha önce crackli versiyonunu denemek için oynamıştım fakat hiç hoşuma gitmemişti. Oyunun son versiyonları optimizasyon bakımından nasıl? Sizce sistem gereksinim bu oyun için iyi mi? Görüşlerinizi bekliyorum.

8 gb ram
Nvidia GTX Geforce 1650
Intel I5 9300H 2.40ghz
HP Pavilion Gaming Laptop 15-dk0xxx

Valla unreal engine 5e geçmeden önce baya sorun düzeltilmşti. Optimizasyn falan güzeldi ama unreal engine 5e geçince sesler falan bozulmuştu ve son çıkan harita dlcsi almaya değmez bence. İyi giderken yine s*çtılar.

2 Beğeni

Değmez alma

1 Beğeni

Ben bu oyunu aldım biraz dahi oynayamayıp geri iade ettim;sonra bir daha aldım yine biraz daha oynayamayınca iade edecektim ki oyun süresi iki saati geçtiği için elimde kaldı.
Bendeki PC galiba bu oyunu oynayabilecek yeterlilikte,oynayamayışımın sebebi de tamamen oyun kontrollerini çözemeyişimle alakalı.
Geçen gün öylesine,körkütük bir sürüş yaptım;kasmasıydı,donmasıydı,sesleriydi falan bir tarafa galiba oyun oyuncuda bir algı oluşturamıyor.
Mesela ETS 2’de kaç km/h gittiğini fark edebiliyorsun hızına göre viraja girebiliyorsun yani öyle bir hız algısı oluşuyor fakat bu oyunda maalesef bu yok.

1 Beğeni

sakın alma dostum benim elimde patladı geri de iade edemedim

1 Beğeni

aynen alma oynanabilir değil hiç

1 Beğeni

https://twitter.com/AerosoftGmbH/status/1726616393876156482

Polonya ortaya çıktı.

1 Beğeni

bu otobüs oyunda var mıydı epeydir oynamıyorum da

yoktu da çirkin olduğu için bakamıyorum bile sdfds

Scania Interlink otobüsüde ortaya çıkmış oldu.

6 Beğeni

Şu oyuna katlanıp oynayabilen var mı acaba :smiley:

Ben katlanıp oynuyordum da en son bi bozdular fps yine yerlerde:) sonra da unuttular galiba

1 Beğeni

Al benden de o kadar. Eskiden g29 la bu oyunu oynamak hayalimdi. Videolara bakıp özeniyordum “ulan ne kadar güzel grafikli bir otobüs oyunu keşke bende direksiyon setim olsa da oynasam” diyordum. Dün akşam silmemek için kendimi zor tuttum. Tamam konsept güzel eyvallah ama işin içine optimizasyon, direksiyon setinin tam desteği olmaması ve bazı eksiklikler araya girince bir anlamı kalmıyor oynamanın.

4 Beğeni

Yeni araçların geleceği yazılmış. Dikkatimi çeken videodaki araçların hepsi lisanssız.

1 Beğeni

utanmadan bunlar şimdi lisanssiz şeylere de para isterler :smiley:

2 Beğeni

İsteyecekler zaten. Daha önce istedikleri gibi. Hatırlıyorsanız Setra da lisanssız geldi. 7.29$ fiyatı.

2 Beğeni

@TML Kim yerse, yazalım şunu gene…

Beta gelmiş yine, 2016’dan beri güncelleme notlarının hepsinde bunu görüyoruz. 1 tane güncelleme notunda şu yazının olmadığı değişiklik listesi yok. 2016’dan beri toplasan 10 fps üstüne katmamıştır oyun, aksine -15 fps bizden gitmiştir…
Ekran görüntüsü 2023-12-06 002815

8 Beğeni

Merak ettiğimden girip bakayım dedim indirdim o kadar indirmez olaydım…
Kaç yıldır performans olayını çözemediler hala şehir içlerinde FPS yerlerde o değil ses konusunda da bozmuşlar yağmurlu havada başlattım dedim kulaklık bozuldu herhalde bir yağmur sesi geliyor sanki savaş var :smiley: kıstığım halde net duyuluyor onu geçtim silecekler siliyor gibi yapıyor yağmuru :smiley:

2 Beğeni

Fernbus Simulator - Altano TX

Fernbus Simulator - Altano TDX

Fernbus Simulator - Astromega

Fernbus’ta ve sonrasındaki oyunlarda asıl sıkıntı materyallerin gelişmemesi de oldu. Bu otobüsler model olarak iyi ama texture detayları günümüzün imkanlarına göre hiç yapılmıyor. Hala aynı teknikle araçları modelleyip kaplıyorlar. Milyon euro kazanmış bir stüdyo için utanç sayılabilir. DLC olarak satılmasında bir sorun yok ama kalite 6 yıl öncesine ait. Hali ile sonra gidip ETS 2 otobüs modları şey edip geçiyor. :smiley:

5 Beğeni