Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Ben de PS5 için almayı düşünüyorum, oynayan var mı aranızda?

Hele şu an betadaki yeni sürüme girmeyi denerseniz fps yerlerdedir. Gerçi betanin başında böyleydi şu an öyle mi bilmiyorum ama sonuçta TML den bahsediyoruz :smiley:

Hala betanın başındaki gibi oyun. Oynanacak düzeyde değil şuan. Gerçekten beta’daki haliyle tam sürüme çıkmaz inşallah. Gerçekten çok kötü beta sürümü… Fps’e gelmiyorum bile sabit droplar hariç 45-50 fps alıyordum beta öncesi, ultra- yüksek ayarlarda ve 100 çözünürlükte. Oyun beta’da 20 fps’nin üzerine çıkmadı beta’dan çıkmak bir yana oyunu komple sildim.

1 Beğeni

Merhaba, En güzel rotalar neresi arkadaşlar?

Grenoble- Marsilya rotası yeni favorim 2 yönlü de enfes manzaraya sahip

1 Beğeni

Lyon, Limoges, bir de İsviçre

1 Beğeni

Danimarka DLC si gelecek sanırım.

1 Beğeni

Ondan sonra da Polonya gelecekmiş DC kanalında konuşuluyor ve Van Hool DLC ve Neoplan Cityliner gelecekmiş birkaç görüntüsü de ortaya çıktı. Bir başka söylentiye göre oyuna Scania Irizar da gelecekmiş fakat hâlen Mercedes - Benz ve Setra lisansları alınmış değil. Van Hool da, VDL de zaten DAF’ın ortakları olduğu için direksiyon ve motorları hemen hemen aynı. Hatta oyundaki VDL’in motor çalıştırma sesi ile ETS 2’deki DAF çalıştırma sesi neredeyse aynı.

3 Beğeni

Benim ayar olduğum nokta lisans yok diye MB Travego vs yapmıyorlar ama Sprinter var oyunda. Ayrıca The Bus’da şehiriçi otobüsü de var. Yap Travego oyun otobüs görsün :smiley: Yeni harita ve yeni otobüsler can getirir oyuna merakla bekliyoruz

Mesela şu iki tane mobil oyun her iki lisansı da aldı ama Fernbus neden hâlâ alamadı acaba?

1 Beğeni

Harbi şu oyuna bir travego falan gelse tadından yenmezdi.

1 Beğeni

Gelecek olan harita Danimarka’ymış.

Cityliner en çok beklediğim araçtı, buna sevindim.Yeni Travego Avrupa da yok o yüzden beklemeyin.En fazla Tourismo olur.Bu arada uzun zaman sonra totem yapayım.

H Shifter tarihe karışmadan gelmeli :D:D:D

2 Beğeni

H shifter olayı bilmiyorum bir bakıma anlamsız gibi. Oyundaki otobüsler ve şimdi ki otobüsler otomatik olduğu için eklemiyorlardir. Onun yerine g29 için daha kapsamlı ayarlar gelmeli ets2 deki gibi.

2 Beğeni

Cityliner ın görüntüsünü bulamadım.Varsa paylaşabilir misin? merak ettim şimdiden :slight_smile:

Elimdeki bazı sızıntılar.

Polonya DLC

Neoplan Cityliner

Van Hool TDX Range

IMG_2224

8 Beğeni

Oyun sessiz sedasız gelişiyor özellikle PSP ye geliyor şu otobüsler PC’de hiç bulamadım modelleri

4 Beğeni

Güzel görünüyor bakalım TR fiyatı ne olacak

Oresund’daki köprü mü o? O zaman İsveç’de gelir mi?