Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Playstation 4 ve Xbox One için kesin değil ama çalışmalar yapılacakmış. Performans düzenlemesini yapabilirlerse PS 4 ve Xbox One’da gelebilme ihtimali yüksek. Bu güzel işte.

1 Beğeni

Oyunun ses ayarlarının tümünün varsayılan olanını ss atabilir misiniz ?

valla benim varsayılan değil kendime göre ayarladım yoksa atardım yardım etmek isterdim

Eğer dayanırım dersen yarına kadar bekle. Ben atayım.

2 Beğeni

Dlclere devam etmeleri güzel haber iyi ve gerçekçi yapıyolar ama çok yavaş ilerliyolar…Daha italya gibi ülkeler duruyor bir umuttur deyip Turkey dlc hayal ediyoz ama çok zor gibi…

2 Beğeni

merhaba serbest modda yolcu alınıyormu alınıyorsa nasıl alıyoruz

sanrıım alınmıyor öyle geziyorsun

1.30 beta gelmiş. Yıllardır beklenen AI trafiğe DLC otobüsleri eklenmiş. Man’dan gına gelmişti :face_holding_back_tears::rofl:

6 Beğeni

Bunca yılda otobüsü AI trafiğe ekleyen adam gibi adamlar

5 Beğeni

arada hatırlıyorlar bizleride ya :smiley:
en azından söz vermemişlerdi gelecek diye

1 Beğeni

Hatta gelmeyecek diyorlardı :joy: bi 20 yıla travego gelir bu hızla :smiling_face_with_tear::upside_down_face:

travego biraz zor tourliner bile gelmedi

1 Beğeni

Konsollara çıktı.

2 Beğeni

Avrupa’da yeni travego hiç görmedim, geleceğini sanmam.Tourliner desen Man’dan çok farkı yok.mantıklı olan Yeni Tourismo’yu beklemek.

1 Beğeni

Yeni nesil konsollar yıllar sonra nihayet çok bekledikleri :oncoming_bus:otobüs simülasyonuna kavuşuyor.

:point_right:

4 Beğeni

Fernbus Simulator - Football Team Bus DLC’sinde tamirci randevusu nasıl alınıyor?

Kendisi seni yönlendiriyor? Çok mu hasar aldı? Vaktinden evvelde rotada görev (maç) öncesi zaten uğrayabilirsin diye hatırlıyorum? Yıkamada aynı şekilde önceden planlanıyor :+1:

1 Beğeni

Oyun açıyorum ama çöküyor ? aradım bulamadım bu sorunu yaşayan var mı ?

Merhabalar oyunda halen optimazyon problemleri halen devam ediyor mu ?

Evet ediyor.