Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Fotoğraftaki köprü, Danimarka içindeki The Great Belt Köprüsü. Odense ile Kopenhag arasını bağlıyor, ilk başta ben de Öresund sanmıştım. Duyumlarıma göre bu yıl sonu veya sonraki sene başında çıkarmayı planlıyorlarmış. Ondan sonra da Polonya çıkacakmış.

2 Beğeni

Bu da yeni bir Neoplan Cityliner sızıntısı, tarih belli değil.

8 Beğeni

Ben de Danimarka için bu yaz Polonya için sene sonu veya sene başı olacak diye duydum

model çokmu basık banamı öyle geliyor

Setralar da bana öyle geliyor ama çözünürlük ayarlarıyla alakalı olabilir.Benim merak ettiğim optiview li son model mi gelecek ?

Tahminimce öyle gelir. Çünkü en son çıkan VDL eklentisi ve ondan önce çıkan MAN eklentisinde aynasız versiyon da vardı.

2 Beğeni

Bu yaz çıkacakmış (00:!5’te aşağıda Van Hool TDX Range geçiyor).

7 Beğeni
3 Beğeni

Valla güzel ayrıntı yakalamışsın ilk izlediğimde fark etmemişim :slight_smile:

1 Beğeni

Galiba ue5’e geçmişlerdi hatırladığım kadarıyla en son, Bayadir girmiyorum sildim hatta oyunu, optimizasyon ne âlemde şu an?

Betadan uzak dur :smiley:

26 Haziran 2023 Pazartesi günü herkese hayırlı olsun. Muhtemelen 85 ila 100 lira arasında olur diye tahmin ediyorum. Bu eklentinin en büyük farkı ise bunu TML yapmıyor, Halycon Media yapıyor. Yani başkasına harita yaptırdılar.

6 Beğeni

DLC geldi ama Halycon’ın yaptığı bu çalışma tekrar kurup girilecek gibi değil. Çoook kötü…

3 Beğeni

Nasıl yapmışlar? Optimizasyonda mı sıkıntı var?

Adam akıllı bi oyun çıkmadı karşılarına muhtaç kaldık bunlara. Oyuna giriyorum 15 dkka sonra çıkmak zorunda kalıyoruz. Oyun çok güzel fakat oynayamıyoruz

2 Beğeni

Ben PS5’e aldım şu ana kadar oyuna ve üç otobüse yaklaşık 500 vermişimdir ama düzelir umuduyla vermiştim. Şu an PS5’te hiçbir otobüsün ne retarder’i çalışıyor, VDL otobüslerin süspansiyonu inmiyor, Scania’nın navigasyon ekranı kapatılamıyor, Setra geldi kliması ayarlanmıyor ve rezalet FPS ve lag var ve PS5 denen canavarda bunları yaşıyorum. Grafikleri ayarladıktan sonra grafikler sıfırlanıyor tekrar ayarlıyon sen düşün. Oyunun ayarlar kısmında kontrol tanıtımında harita yakınlaştırma tuşunu share butonu olarak yapmışlar ama oyunda bir basıyon sadece oyunu SS çekiyor. PS5 kumandasındaki o L2 - R2 sertliği zaten yok oyunda. Titreşme olayı aşırı az. Direksiyon kontrolü sadece L3 joystick ile yapılıyor kumandayı sağa sola yatıramıyon yani.

3 Beğeni

Arkadaşlar F710 kolum ile oyuna girmeme rağmen gamepadi algılamıyor. Nasıl çözebilirim?

Betada fps fena düşük, o yüzden ben betada değilim.Oyunu seviyorum ama işte hatalar hatalar hatalar.Çıkış tarihini bile yanlış vermişler.

Bu arada Setra ların kliması otomatik.Derecesini kendisi ayarlıyor.

1 Beğeni

Aynen bayağı kapsamlı, detaylı ve parasına değer bir ülke eklentisiymiş a* (!)

1 Beğeni

Bunlar şimdi bu 4 şehir için Allah bilir utanmadan ne kadar isteyecekler.

1 Beğeni