Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Yeni oyundan haber yok mu?

konusu

Konusu olduğunu biliyorum

TML bazı şeyleri sürekli erteliyor. Çözülmüyorsa normaldir hala insanlar oynayamıyor yazık…

Bilgi için teşekkürler

desene abi tml işleri çok yavaştan alıyor anlaşılan oyuncu arkadaşlar uzun bir süre daha bu durumdan baya bi şikayetçi olacak

yavaş ve emin adımla gitmek akıllıca olur bunu istiyorduk zaten takım arkadaşı da arıyorlar ne güzel

1 Beğeni

zorunlu duyuru :smiley:

TML Studios Geliştirici Günlüğü #22 – Tourist Bus Simulator ve Football Team DLC’si!

Sanırsın FIFA, PES, FOOTBALL MANAGER giriş ekranı… :smiley: Bundesliga DLC’sini sonunda aktifleştirdim. Gerçek takımlar ve stadyumları var. Çeviriler daha bitmedi.

Bundesliga DLC testlerinden ekran görüntüleri(TouristBus’daki özellikler bu DLC ile burada aktif oluyor ayrı yerden girip profil oluşturuyorsunuz. Yıkama yerinde pek fazla efekt yok daha önce videosu gelmişti aylar oldu özellikler bitmedi tabii
bu dlcnin beta testi(kapalı) tonlarca çeviri var

4 Beğeni

Video gelcek mi?

Fernbus Coach Simulator için Alman Futbol Takımları Otobüsü DLC’si Yayınlandı

TML Studios tarafından geliştirilen Fernbus Simulator için dikkat çeken özelliklerin bulunduğu bir ek paket yayınlandı.

1 Beğeni

Videoyu şu an çekmem gerekiyordu ama sitede teknik problemler çıktı onlarla uğraşıyorum o yüzden yarına sarktı. Bu akşam da yayın olunca zaman kısıtlı. Bir de baya özellik var 2 saat kadar oynamam lazım ki tek video kısaca göstereyim. Yarın hallederiz. Yayın sonunda falan bakmak istiyorum bazı özelliklere size göstermek için…

3 Beğeni

Abi merhaba ben dlc yi aldım ama mobil sözleşme diyor bana onu yapamıyorum gelen mail kutusunda alt kısımda net paketleri var bunlar ne oluyor bilgin varsa paylaşırmısın teşekkür ederim euro bazında o görülenler bizim faturamızamı yanısıyor yoksa oyunda verilen ücrettenmi düşüyor

onlardan birini seçemiyor musun? bütçenden düşüyor o paraları

1 Beğeni

seçiliyor merak ettiğim ev faturasıyla alakası yok değilmi oyunda verilen mesela 7500 euro danmı düşüyor onda ikilemde kaldım dlc yi de öğlen aldım bi türlü başlayamadım oyuna o yüzden sormak istedim

sormak istediğim buydu hasan abi

bu sadece mail ana ekrana gitmen lazım diye biliyorum orada wifi bağlantısı var

1 Beğeni

ben bunda en solda olanı seçtim orda yazan bedel ne oluyor benim kendi faturama yanısırmı abi yoksa oyundanmı düşüyor bu seçmeden oyuna başlayamadım bi türlü

Ana ekranda malesef wifi seçeneği yol tml bu işi biraz karışık yapmış çoğu izlediğim videolarda bu mail e girip en soldakini seçiyorlar sonrasında oyuncular oyuna başlıyor