Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

Olabilir Bence Mantıklı Abi

Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama bana kalsa bu firmadan hiçbir ürün alınmaz. Fernbus’ta insanlarla dalga geçtiler resmen. (Optimize, fiyat, sürüş, içerik konusunda.)

2 Beğeni

Bence çook düşük bir ihtimal diyebiliriz
:grin: Fernbus dlc paket fiyatları bile yüksek ki fernbustaki hataları kasmaları gideremediler

Oyuna artık Tourist Bus Simulator diyebiliriz takma adı Fuerteventura olsun. El kitabının son hali geldi 16 sayfalık bir çeviri hemen değil de çıkana kadar çeviririm. Acelesi yok.
Kapalı betayı hala bekliyorum. Bu oyunu biraz önemsiyorlar derli toplu ve deneyimli olduklarından herhalde sıkınsız oynanmasını çok istiyorum yav…

1 Beğeni

adam oyun bitmeden 3 oyun daha yapıyor siz hala bedava peşinde,alırım o içtiginiz ne ise :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Umarım fern bus taki gibi optimize sorunu olmaz

Kapalı beta henüz gönderilmedi. Ayrıca kendi bölümünü açıp ana konuyu taşıyım. Geldiğinde başka başlıklar da açarız.

sana katılıyorum

Pajara şehrine ait görüntüler hoş duruyor

https://www.tml-studios.de/forum/thread/1751-screenshots-pajara/

25 Ekim 2018’e ertelenmiş :smiley: Gamescom’a zaten katılacaklar orada oynanabilir sürümü bulunacak. Bize hala kapalı beta gelmedi Ağustos ayına saklıyorlardır.

1 Beğeni

Fernbus için futbol dlcsi ve Tourist Bus için yeni çeviriler gelmiş. Tuvaleti boşaltma özelliği var :smiley:

2 Beğeni

Yarın öğlenden sonra yeni geliştirici günlüğü yayınlanacak. Konusu Tourist Bus Simulator + Fernbus’ın Football Team DLC’si…
Akşam gelince anca aktarabilirim olayı yarın 31 temmuz yapılandırmada son gün :smiley:

2 Beğeni

neyse otobüs dlcleri iki oyunda ortak olacakmış tek dlc iki oyun

TML Studios Geliştirici Günlüğü #22 – Tourist Bus Simulator ve Football Team DLC’si!

1 Beğeni

Tourist Bus’ın videosu

1 Beğeni

Otobüs sağa sola yatma efektlerini sevdim üstüne çevre kalitesi çok iyi durumda grafik ve dokular Fernbus & Bus Sim 18’e göre bayağı canlı sadece takıldığım 44 km hız ile Kasislere girdiği gibi otobüs amortisörleri çok minimal çalıştı onu da düzeltirler ki çok takıldığım bir şey değil genel olarak başarılı bir oyun olmuş

Dağlık yoldan aşağı inerken o yolun keskinliği ve otobüsün sallanması felan güzel çevre ve ortam kaliteli duruyor toz rüzgarının yola savrulması ince düşünülmüş ileriki zamanlarda güncellemelerle daha iyi hale gelecektir beklediğinden başarılı olmuş

Güzel oyun efsane yollar var sanırım yalnız otobüs sürerken drop yiyor fern bus daki sorun bunda da var gibi konsola çıkar mı yada öyle bir şey duyuruldu mu

1 Beğeni

Oynanış videosunu izledim evet oyun gerçekten güzele benziyor ama merak edilen hasan abi dediğin gibi optimizasyon vede performans umarım bu sorun fernbus ta olduğu gibi bunda olmaz ayrıca merak ettiğim ücreti ne olacak…

gene aynısı olacağını firmaya bakarak görebilirsiniz tamam 100 kişinin geliştirdiği ile 5 kişinin ki bir olmuyor ama bazı kritik hatalar var yine de özellik anlamında bir şeyler katılmış yani fernbus football dlcsinde bunu gördüm böyle böyle çok yavaş olunsa da güzelleşiyor
eylül ayında gönderseler de baksak biraz oyalayacak özellik konulmuş boş değil sonra da multiplayer olan oyunu bekleriz belki beklerken bu sefer de başka oyun duyururlar dfsdfdsfs

1 Beğeni