Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

Bunu da ekleriz listeye bekliyoruz :slight_smile:

Kapalı beta bu ay başlayacakmış. Kullanıcı rehberi de çevrilecek fakat şu an bununla uğraşamam.

1 Beğeni

Çıkış tarihi 30 ağustos olarak duyuruldu !
http://amazon.de/ de yazan şey doğrulanmış oldi böylelikle

Fuerteventura: Tourist Bus Simulator’ın Çıkış Tarihi ve Özellikleri Açıklandı

1 Beğeni

İnş. Fernbus simulator den ders çıkarmışlardır ve üzerine birşeyler eklemişlerdir. İnsan o kadar para verip oynamada sıkıntı yaşayınca sinirleniyor doğal olarak. Fernbus simulatorün dlc paketlerini satın alacaktım bekleyip buna geçiş yapalım napalım :sunglasses::grin:

Fernbus’tan Güzele Benziyor Harita Olsun Özellikler Olsun vb Ama Optimizasyon Çöpmu Olur Orası Muamma Bir Durum.

belki insafa gelip fernbusta otobüs dlcsi alanlara tourist busda o otobüsleri kullanmak bedava olur??? düşük ihtimal

2 Beğeni

Olabilir Bence Mantıklı Abi

Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama bana kalsa bu firmadan hiçbir ürün alınmaz. Fernbus’ta insanlarla dalga geçtiler resmen. (Optimize, fiyat, sürüş, içerik konusunda.)

2 Beğeni

Bence çook düşük bir ihtimal diyebiliriz
:grin: Fernbus dlc paket fiyatları bile yüksek ki fernbustaki hataları kasmaları gideremediler

Oyuna artık Tourist Bus Simulator diyebiliriz takma adı Fuerteventura olsun. El kitabının son hali geldi 16 sayfalık bir çeviri hemen değil de çıkana kadar çeviririm. Acelesi yok.
Kapalı betayı hala bekliyorum. Bu oyunu biraz önemsiyorlar derli toplu ve deneyimli olduklarından herhalde sıkınsız oynanmasını çok istiyorum yav…

1 Beğeni

adam oyun bitmeden 3 oyun daha yapıyor siz hala bedava peşinde,alırım o içtiginiz ne ise :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Umarım fern bus taki gibi optimize sorunu olmaz

Kapalı beta henüz gönderilmedi. Ayrıca kendi bölümünü açıp ana konuyu taşıyım. Geldiğinde başka başlıklar da açarız.

sana katılıyorum

Pajara şehrine ait görüntüler hoş duruyor

https://www.tml-studios.de/forum/thread/1751-screenshots-pajara/

25 Ekim 2018’e ertelenmiş :smiley: Gamescom’a zaten katılacaklar orada oynanabilir sürümü bulunacak. Bize hala kapalı beta gelmedi Ağustos ayına saklıyorlardır.

1 Beğeni

Fernbus için futbol dlcsi ve Tourist Bus için yeni çeviriler gelmiş. Tuvaleti boşaltma özelliği var :smiley:

2 Beğeni

Yarın öğlenden sonra yeni geliştirici günlüğü yayınlanacak. Konusu Tourist Bus Simulator + Fernbus’ın Football Team DLC’si…
Akşam gelince anca aktarabilirim olayı yarın 31 temmuz yapılandırmada son gün :smiley:

2 Beğeni

neyse otobüs dlcleri iki oyunda ortak olacakmış tek dlc iki oyun

TML Studios Geliştirici Günlüğü #22 – Tourist Bus Simulator ve Football Team DLC’si!

1 Beğeni