Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

Türkçe çeviri için metinler geldi. Yakında da oyunun betası gönderilecekmiş. Temmuz’da çıkması planlanıyor. Metinlerde bir sürü özellik ortaya çıkıyor. Limonata almalar, bakım onarım zaten vardı tam bir otobüs simülasyonunda ki muavin, şoförün yaptığı işleri eklemişler. Yağ değişimi bile var. Aracı tek bir seferde onarmıyorsunuz her parça ayrı ayrı hasar alıyor. WLAN için mesela sözleşme yapmak lazımmış. Yeni oyunun özellikleri çok hoş ama Fernbus’a yazık oluyor. :frowning:

1 Beğeni

Fernbus öyle bir hayal kırıklığı oldu ki şuan ağızlarıyla kuş tutsalar pek bir şey ifade etmeyecek.

kullandıgın avatarın hakkını ver.küfür etme.

Verelimde Varmı Bole Bişey fernbus İlk Çıktıgında 66 TL İken Şimdi 96 TL Sanki Oyuna Çok Şey Yapmıslar Gibi Birde Otobüs Geliyor Lisanssız Setra 40 TL Radyo Ozelliği 10 TL Yani Ota B.ka Dlc Olması Gereken Ozellikleri Fahiş Fiyata DLC Olarak Satıyor

1 Beğeni

Küfür etmeden yazalım.

• şirket binamız hava alanına yakın yerde El Matoral’da imiş.
  • büromuzun yanında kücük bir garaj ve evimiz bulunuyor.
  • herhangi bir istatistiğin kaydını tutmak için kendi ofis odanız olacak. Ana odada randevuları, siparişleri, sözleşmeleri ve daha fazlasını takip etmek önemli çünkü oteller, benzin istasyonları, garajlar, boyahaneler ve daha fazlası ile çalışacagız her zaman sözleşmelerin şirketiniz için adil, güvenilir ve makul olduğundan emin olmamız gerekiyor.

ev-garaj-ofis (merkezimiz El Matoral)

şirketimizi yönetmek için gerekli araclar,bilgisayar,telefon,tablet

şirketin patronu olarak kendi odamız

ana calışma odası,burada randevu,sipariş,sözleşmeler ve daha fazlasını idare edecegiz.
mola verip dinlenme alanı

evdeki tüm odalara girilebilir ve özgürce her yere gidebiliyoruz.Bu aynı zamanda bütün ada için de geçerli: adada ilerlemenizi engelleyecek hiçbir sınır ya da görünmez duvar yok.

ofis yanındaki garajın giriş kısmı

2 Beğeni

Çoklu oyuncu varsa grafik pek önemli değil. Bu haliyle bile iyi ki çıkınca mutlaka downgrade yapacaklardır.

harita gerçekten farklı olmuş
kısa bir video yayınladılar

ama hep fps yiyecek şeyler eklemişler yani normalde yemez ama beceremeyince yiyor :smiley:

+++ oyunun adı tamamlanınca Tourist Bus Simulator olarak değişecek gibi duruyor artık bu isimle aslında çok güzel olur yaratıcı farklı akılda kalıcı ama bilemiyorum altan :smiley:

1 Beğeni

Harita tasarımı hojmuş ama bene… Bank, sandalye ve diğer şeyler ile etkileşim olsaymış daha iyi olabilirmiş.

süspansiyon, amortisör, egzoz ne yapacaz la bunları? bakım onarım şeysi herhalde bu çeviriler fernbus’ın ana şeyine ekleniyor düşün tamdı %67ye düşmüş :smiley: amelelik

gördükçe merak ediyorum bu özellikleri

2 Beğeni

Limonata almayı geçtim fındık alma bile var. Acayip bişey yapmışlar şehirler tamamen gerçek bir sürü hotel ismi var gerçekte olanları eklemişler bir sürü(çok) apartman daireler alanı var herhalde adamlar şuraya gidicez diyecekler götürücez ço kfazla şehir ve yolcu indirme noktası demek
bakım onarım ayrıntılı belli
işçi türleri de farklı
göstergeler bile onarılabiliyor bilemiyorum altan bilemiyorum :smiley:

sağlık sigortası bile var aracı geçtim yani

banka kredisi, faizi de var

rehber çalıştırabiliyorsunuz
otellere tur teklifi sunabiliyorsunuz
tamirhane çalışanları da var ve atölyeyi iç ve dış olarak ayırmışlar öyle çeviriyorum

3 Beğeni

Fren astarını değiştirme, kola, cips, bira satın alma, şekerleme satın alma, market bütçesi, karoser hasarı tamiratı, bisiklet, sörf kiralama yerleri durakları, salam da alabiliyorsunuz :smiley: su zaten var +++ mail attım beta tarihini sordum artık gelsin yeter

v-kayışı değiştirme, lastik değişimi de var yağ değişimi zaten vardı yazmıştım

2 Beğeni

Aerosoft resmi duyuruyu yaptı. Materyaller vs. yayınlandı. TML Studios ile PEDEPE geliştiriyor.
Sıkı durun sadece MAN Lion’s Coach ve C var :smiley:
20 tane şehir otobüs şirketi kurma filo büyütme işçi alma olaylarını zaten biliyorsunuz :smiley:

Setra, Neoplan otobüslerini DLC olarak çakacaklar herhalde :smiley: ahahahah komedi
1:5 ölçekteymiş haritası

Tam adı Tourist Bus Simulator

tüm bunlardan önce oyun daha bi güzel görünüyordu :smiley:

2 Beğeni

Minimal System Specifications:
• Operating system: Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64bit)
• Processor: Intel Core i5 Quad Core CPU or similar with 2.8 GHz
• Memory: 6 GB RAM
• Graphics card: Nvidia GeForce GTX 660 or comparable AMD Radeon
(On-board chips are not supported)
• DirectX version: 11
• Free hard disk space: 25 GB
• Sound card
Recommended System Specifications:
• Processor: Intel Core i7 Quad Core CPU or similar with 3.5 GHz
• Memory: 8 GB RAM
• Graphics card: Nvidia GeForce GTX 970 or comparable AMD Radeon
• Installation on SSD recommended
• Rest as above

yeni oyunlarda kesinlikle önerilen sistemi kullanmak lazım özellikle ssd şart beyfendiler çok narin oyun geliştirdikleri için rahat etsin istiyor

1 Beğeni

Otobüs modeli inşallah photoshop tan dolayı öyle gözüküyordur diye ümit ediyorum

photoshopta yamultmuşlar

aslında böyle

amazon.de 30 ağustosta çıkacak diyor mantıklı temmuz çok erkendi bize ne zaman gelcek onu merak ediyorum yeter

mekanik tamirat + bozuk yollar = 30 agu. yolla gelsin.:slightly_smiling_face:

Optimizasyon geçer not alırsa fiziklere bakmadanalacagim sanırım bunu
Tabi bayadır ses gelmeyen the bus ta var :confused:

2 Beğeni

The BUS ertelendi bu öne çekildi hata tabii aynı şeye güzel özellikler var diye para vermenin anlamı yok The BUS multiplayer diye dikkat çekiyordu şimdi aynı şeylerle yeni oyun yapıp 30 euroya satmak…???
elalem para kazanmanın yöntemlerini bulmuş işte müşteri memnuniyeti de önemli değil nasılsa :smiley: ha müşteri de abuk sabuk yorumlar yapan bir kitle de olunca haliyle hepten önemsizleşiyor
ama tatmin olamadım böyle duyurulunca tadı kaçıyor bize bağımsız sağlam bir takım lazım bam bam dalacak

1 Beğeni

Onun adı SCS SCS SCS :joy: