Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

Tourist Bus’ın videosu

1 Beğeni

Otobüs sağa sola yatma efektlerini sevdim üstüne çevre kalitesi çok iyi durumda grafik ve dokular Fernbus & Bus Sim 18’e göre bayağı canlı sadece takıldığım 44 km hız ile Kasislere girdiği gibi otobüs amortisörleri çok minimal çalıştı onu da düzeltirler ki çok takıldığım bir şey değil genel olarak başarılı bir oyun olmuş

Dağlık yoldan aşağı inerken o yolun keskinliği ve otobüsün sallanması felan güzel çevre ve ortam kaliteli duruyor toz rüzgarının yola savrulması ince düşünülmüş ileriki zamanlarda güncellemelerle daha iyi hale gelecektir beklediğinden başarılı olmuş

Güzel oyun efsane yollar var sanırım yalnız otobüs sürerken drop yiyor fern bus daki sorun bunda da var gibi konsola çıkar mı yada öyle bir şey duyuruldu mu

1 Beğeni

Oynanış videosunu izledim evet oyun gerçekten güzele benziyor ama merak edilen hasan abi dediğin gibi optimizasyon vede performans umarım bu sorun fernbus ta olduğu gibi bunda olmaz ayrıca merak ettiğim ücreti ne olacak…

gene aynısı olacağını firmaya bakarak görebilirsiniz tamam 100 kişinin geliştirdiği ile 5 kişinin ki bir olmuyor ama bazı kritik hatalar var yine de özellik anlamında bir şeyler katılmış yani fernbus football dlcsinde bunu gördüm böyle böyle çok yavaş olunsa da güzelleşiyor
eylül ayında gönderseler de baksak biraz oyalayacak özellik konulmuş boş değil sonra da multiplayer olan oyunu bekleriz belki beklerken bu sefer de başka oyun duyururlar dfsdfdsfs

1 Beğeni

çıkış tarihi 22 kasım 2018 olmuşl :smiley: gittikçe erteleniyor

İlk duyurduklarinda 30 Ağustos olarak tarih verilmiş… Her zaman ki olay işte… Bir de kapalı beta için key bekliyorsun hasan abi :smiley:

Bu oyunuda kolay kolay kimse oynayamayacak belli çok sağlam sistemi olan bile şüpheli

1 aydan az bi’ vakit kaldı ama ses seda yok ,pek güven vermiyor.
İnsanın bekleyeceği varsada beklemek istemiyor artık. :smiley:

bu yıl sonunda çıkmayacak boşuna beklemeyin daha iyi … uğraşsınlar çalışsınlar kritik şeyleri çözsünler yeter… :smiley: çok fark olmayacak ama olsun olduğu kadar

22 kasım deniyor hala bakalım neler olacak

4 Beğeni
1 Beğeni

Şimdi mail geldi çevirileri halledeceğiz bir de NDA imzalanacak. Yani 22 Kasım’da çıkıyor bir bu eksikti karışıklıkta :d

2 Beğeni

Şu an oyunu indiriyorum da ambargo var herhalde haftaya kaldırılır.

vay be adamlar gerçekten o olayı eklemiş aşırı güzel olmuş ama genel takılmalar devam ediyor yağmurda başladım arabamla havalimanından ofise geldim araba sürüşü güzel :smiley: farklı hissettirdi etrafta bulunan yerleri keşfettim açık dünya havasını vermeye çalışmışlar
tek sıkıntı performans olacak beyler :frowning: çok da çözülmez yazık olacak yine yoksa o özellikler ets2de falan yok ve keyifli şeyler ikinci el otobüs alacam km bakımları lazım yağ değişimi lazım v kayışı değişecek biraz hasarlı sıfır alamıyorum param yok o kadar
işçilerde de bir o kadar ayrıntı var
fernbus sakın almayın şu an alacaksanız sisteminiz yetiyorsa tourist bus alın :slight_smile: fernbusa bu saatten sonra kimse bakmaz

türkçe çevirileri çıkana kadar biter ahh be ulan çok daha stabil olsa millet deli gibi oynayacak

6 Beğeni

Senin sistemde bile performans kötü ise kimse oynayamaz bu oyunu

Fernbusda ki performans sorununu yeni oyunlarda düzeltirler dedik ama duruma bakılırsa yine aynı sıkıntılar devam ediyor.

3 Beğeni