Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

birkaç güncelleme ile yukarıda yaşadığım sıkıntılar çözüldü şu an takılıyorum fotoğraf atmayı çok isterdim land roverımla dolaştım :smiley: makara çevrilecek oyun olmuş ondan

2 Beğeni

Videolar ne zaman gelir

Güncelleme ile optimizasyon durumu çözüldü mü?

çok değil hala sıkıntılar var ve zaten çok çözülmeyecek uçuk bir optimizasyon çözümü yapamazlar ancak sistemi yüksek iyi olan bari oynayabilsin daha çıkmadı ve çıkıştan sonra da güncellemeler gelecek(hep aynı senaryo)

2 Beğeni

Çıkış tarihi steam’de 6 Aralık olarak değiştirilmiş. :smiley:

Düzgün bir oyun çıksında yeter. Simülasyon oyunlarınının ertelenmesine bünye bağışıklık kazandı. :smiley:

Çeviriler tamamlandı. Elimde 10 tane çekiliş için Tourist Bus anahtarı var. :smiley: 6 Aralık’ta çıkınca dağıtmaya başlayacağım.
Performansla ilgili güncellemeler geliyor bir şeyler düzeliyor diyelim. Oyundaki özellikler güzel fakat daha iyi optimizasyon gerekiyor. Yine aynı sıkıntıları yaşayacak oyuncular. Ve ayrıca fiziklerle ilgili her şey aynı :frowning:

4 Beğeni

Yalnız halen fiyatı Steam’de belli olmadı, her an ertelenecek gibi :slight_smile:

1 Beğeni

Yani yine ortam ve atmosfer ile etkilemek isteniliyor… :roll_eyes: Neyse alırım 1 key :cowboy_hat_face:

3 Beğeni

Ahmet sen dur artık bize bırak keyleri. Adam sömürüyor resmen ya.

3 Beğeni

Yayın ambargosu 23 Kasım 20.00’de kalkacakmış.

2 Beğeni

Video mu, canlı yayın mı yapmayı planlıyorsun?

Önce video sonra canl ıyayın olur ama hafta sonu Baltık ülkelerinin yayını da var. :d

4 Beğeni

@HasanOfke Amborga kalktı hani , görsel/video falan… Göndermek… Paylaşmak…

hiç fotoğraf çekmemişim ve bazı sınırlamalar var her şey tam değil ve yine aynı… :smiley:
o yüzden heyecan yapmayın beyler
ne zaman video çekilir bilmiyorum önce baltık olayını sağlama oturtayım ve iyice bakmadan çekmem + türkçe çeviriyi eklediler sanırım şimdi yine güncelleme geldi

2 Beğeni

Tourist Bus Simulator nasıl?

Fernbus Simulator tamamen aynı altyapısını kullanarak Kanarya Adalarında oluşturulmuş gezi turları, turizm odaklı bir otobüs simülatörü. PEDEPE stüdyosu da katılarak yeni bir ekonomi, yönetim sistemi geliştirilmiş. Çalışanlar alma, rehber tutma, filo kurma, araçların hasar alması ve parçaların değişimi, ikinci el otobüs alma, etraftaki otellere tur teklifleri gönderme, otobüse internet bağlatma, yiyecek içecek, ev tutma, apartman isimleri, mahalle isimleri, harita güzel. Ortam tamamen farklı olmuş. Havalimanı oteller arasında karşılıklı seferler.
Ayrıntılı ekonomi sistemi.
Otobüs fiziklerinde gram ilerleme yok. O yüzden Fernbus ile aynı.
Optimizasyonda ilk sürüme göre gelen güncellemeler biraz daha iyi yapıyor ama çok ağır çalışıyor ve yine fark yok. Oynayamacaksınız yani :slight_smile:
Türkçe diline çevrildi. Ancak istediğimiz kritik olaylar çözülmedikçe isterse 200 tane dil desteklesin olmayacak.
En temel olayları çözmeyip yeni bir oyun geliştirmek Almanların olayı ne yazık ki :frowning:
TheBUS çıksa daha iyi olurdu. Tourist Bus don lastiğinden çıkar gibi ortaya fırladı…
Fernbus’taki otobüs DLC’leri burada çalışabilecek tabi iki oyuna sahip olmak lazım.
Fernbus alacaksanız zaten almayın bunu bekleyin derim ama sisteminiz yeter mi bilemiyorum :smiley:

Her şeyin özeti olarak yapılan ekonomi sistemi çok güzel olmuş. Gerçek bir otobüs şirketi yönetiyor gibisiniz ancak iki kritik sorun çözülmedikçe bu özelliklerin hiçbir önemi olmayacak.

Ben oynayamıyorum.

UYARI! Oyun daha tamamlanmadı. Bir şeyler çalışmıyor o yüzden bizdeki sürümler çok çok iyi değil.

Merak etmeyin yani… bakın dalganıza beyler… ben Fernbus çıkarken güzelce oynamıştım şimdi daha iyi şeylere sahip bi oyun var ancak yine baştan o sıkıntıları çekmek istemiyorum.

8 Beğeni

Hasan Bey’in video incelemesinden önce genel bilgi edinmek isteyen arkadaşlar için;

https://youtu.be/YxniMUPgxjk

2 Beğeni

Oyun çıkmadan beta sürümünü denemek için başvurduk beta alımı kapanmış, ertelenmeden 6 Aralık’ta çıkacak gibi duruyor.

Bu hafta çıkıyor eğer ertelenmezse… :smiley: bu arada Türkçe eklenmiş. Oynamak işkence olacak ama full kayıt alıp ondan sonra seslendiricem başka türlü olmaz beyler zamana yazık.

3 Beğeni

Optimizasyondan dolayı güzelim oyuna yazık olacak.