Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

videolarda arabanın yaptığı süspansiyona bak bide otobüsün verdiği şeye bak hiç araba kadar iyi değil.

Bu oyun fernbus kadar pek tutulmaz

İlk izlenim videosu aksilik olmazsa akşam yayında olur. Eğitim görevleri kısmını göstereceğim. Zaten ne olduğunu anlayacaksınız.
İlk canlı yayın ise çıkış akşamı düşünüyorum. Perşembe 19.00’da başlayabilir. 2 saatlik yayın olur.

7 Beğeni

1 saate video yayında :slight_smile: biraz keyif aldım oynarken ama işte aynı sorunlar… görünce hevesi kaçıyor insanın

3 Beğeni

cekilis icin beklemedeyim. Detaylar nezaman paylasilir ?

3 Beğeni
7 Beğeni

Fotoğrafta farklı bir oyun olduğuna millet ikna edemeyiz. :smiley: Zor…

Çekiliş olayında ise şimdi mi başlatsam diyorum. Yarın akşam açıklarız yayında ama sürekli sorulacak gına gelecek.

5 Beğeni

Video güzel olmuş, eline sağlık. :clap:t3:

2 Beğeni

Özellikler İyi Güzelde Hala Fernbusdan Kalma Eski Sorunlar Var Alır mıyım Bilmiyorum Oyun Bir Çıksında Birde Fiyatıda Pahalı Olur Eğer Sorunlar Düzelirse İndirimde Belki Alınır

Yayını kaçırdım çekiliş oldumu.?

Aynen abi bende kaçırdım çekilişten bi haber varmı ?
( hasan abi içinden ben demedimmi sürekli soracaklar diye geçiriyor :grin::grin:)

Çekilişi yarın başlatabilirim.
Oyun yayında görüldüğü üzere yine aynı olaylar.

3 Beğeni

Oyunu dün gece biraz oynama fırsatım oldu. Oyunda ki temel sorun olan optimizasyonu en optimal hale getirmek için biraz uğraştım.

Ayna ayarlarını en düşüğe almadığınız sürece (aynalar çalışmıyor) bu oyunda her türlü -30 FPS alıyorsunuz. Diğer ayarlar ultra veya düşük pek etki etmiyor. Ayna ayarları da drop yemenize engel değil tabi ki yalnızca bir nebze fps’i rahatlatıyor, simülasyonu baltalıyor. Aynalar oyunda kapanıyor, geri görüş kamerası da 256 Color pixel moduna geçiyor. :slight_smile:

Kaplamaların geç gelmesi de ayrı bir olay.

İşte oyun hakettiği yerlerde normal olarak şimdi hemen klasik bahaneleri ( Big major update atıp toparlayacağız )

Kaydı yayınladım. Bir daha girmeyi pek düşünmüyorum. Eğer yayında bağış gelirse tekrar düşünürüm. :smiley:

Ben olsam yayını yasaklatırım :smiley:

Yayın yoksa o zaman çekiliş nasıl Olcak :thinking:

1 Beğeni

Oyunu Adam Edememişler Anlaşılan

Neyse bugün oyunun neden böyle ve genel olarak güzel şeylere rağmen iyi olamadığını öğrendim. :smiley: Aşılamayacak şeyler varsa yürümez.

1 Beğeni

Biraz daha bilgi verirmisin öğrendiğin konu hakkında