Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

abi iade etmek bende istiyorumda oyunu alalaı baya oldu 2 saati aşkın süre oynadım dahja 1.14 sürümündeyken almıştım

Fernbus yeni bitki örtüsü ile ilgili Facebook sayfalarında yeni video paylaşmış. Das nächste Update für den Fernbus Simulator bringt eine ganz neue Vegetation, die das allgemeine Aussehen viel lebendiger machen wird. Die Beta-Phase... | By TML-Studios | Facebook

oyun motorunu optimizasyonu düzeltmedikten sonra bitki örtüsünü geliştirmeleri sadece daha çok sorun yaşamamıza sebep olacak.

1 Beğeni

1.18 güncellemesi çıktı :slight_smile: 4.9gb indirmeniz gerek.
Bilgileri sonra veririm.

1 Beğeni

vdl ile ilgii bir bilgi varmı ?

Şuan 1.18 betayı kurdum bakalım neler değişmiş

betaya mu katılıyoruz ? Betalarda sadece ‘‘beta’’ yazıyor sürüm numarası yok.

geçen girip test ettim renkler aydınlık canlılık güzel olmuş diğer oyunlarda yaptıklarını buraya aktarıyorlar
tourist bus simulator çok canlı duruyor mesela :slight_smile:

performans konusunda iyileştirme olabilir ama takılmalar vb. durumlar ben de devam ediyor hala iyi değil tek kötü yanı da bu :frowning:

yayıncılık için biraz optimizasyon yapılmış bir yayın yapılabilir

Kürşat Zaman, Fernbus Simulator’ı Monster Abra A4 V13.4 laptopta test etmiş :smiley:

böyle incelemelerde fernbus görmek de garip oldu

zaten LEVEL dergisi Temmuz sayısında Fernbus Simulator incelemesi var.

2 Beğeni

Grafik olarak ta 40 fps ayarında da memnun kalmış :smiley: şaşırdım fernbus ile ilgili yorumuna…

1 Beğeni

Hasan abi öncelikle hayırlı çalışmalar benim sana bir sorum olacak fernbus simulator ile ilgili mesela tml studio neden mercedesin lisansını almıyor eğer almış olsa fernbus türkiyede satış patlaması yaşar diye düşünüyorum bu konu ile ilgili mesela bir anket oluşturulsa üzerinde sence durulurmu

dün gece 2.5gb’lık bir indirme yaptı beta sürümünde olmasına rağmen

Dün gece güncelleme; 1.18.19525
-Birkaç hata düzeltildi
-Kullanıcı arayüzünde geliştirmeler

O diğer çıkacak oyuna gelecek buraya gelmeyecek :thinking: :+1:

Türkiye’De satış patlaması vb. konularla Travegonun ilgisi yok.

Mesele;
-Performans sıkıntıları yüzünden insanların rahat rahat oynayamaması
-Yüksek fiyat yüzünden alsalar da performans sıkıntılı diye oynayamamaları
-Geçen gelen bazı şeyler
-Bir oyun bitmeden diğerine başlamaları karışıklık yaşanması
-herkes rahat oynasa zaten yayılır bir sürü kişi oynar trdekiler de alır man lions coach trde yok mu? var neoplan yok mu var setralar bile geldi ama hep fiyatlar yüksek ve oyun optimizasyonu yok adam pişman oluyor
-bunu aşmadıkça böyle gidecek…
mercedes-benz lisansı için aerosoft görüşüyordu ama zorluyorlardı citaro bus sim 18e geldi
ileride gelir mi gelir ama lisans olayını hiç dahil etmeyelim kriter travego değil optimizasyon… ve biraz daha kullanıcı memnuniyetine değer verilmemesi

2 Beğeni

o araç normalde fernbusa gelmeyecekmiydi

Abi teşekkür ederim cevabın için optimizasyon konusunda evet çok haklısın bu konuda fernbus da gerçekten sıkıntı var umarım bu sıkıntı giderilir

BETA Update 1.18.19587
Level Art hataları düzeltildi
Stuttgart’ta giden gelen rotalarla ilgili sorunların çözümü
St. Pölten’e giden rotalar artık silinebilecek.
ve diğer hata düzeltmeleri

1 Beğeni

beta sürümünü denemedim daha güncelini bekliyorum bu optimizasyonla ilgili son durum nedir hasan abi

1.18 güncellemesi tamamlandı.

@Nurullah18 durum hala aynı

1 Beğeni