Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Gelmesi ihtimal otobüs zaten
Daha öncesinde düzenledikleri çekiliş ile vdl otobüs sayfasını begenilmesini istemişlerdi ayrıca geçtiğimiz haftalarda bir fotoğraf paylaşılmıştı hangi otobüse ait olabilir diye …

1 Beğeni

acaba ücretlimi yapacaklar ücretli olacaksa ka tl olacak şimdiden para biriktirmey başladım

işi dlc ile yürütüyor adamlar , koyar güzel ( $ ) fiyata .

1 Beğeni

VDL videosu geldi

VDL otobüsü için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Yeni otobüs deposu da var. Bu ortam gelecek olan Fransa haritasına ait olabilir. Akdeniz ikliminin binalarına, bitki örtüsüne benziyor :smiley: Farklı bir şeyler denedikleri ortada bakalım hoş olabilir.
VDL otobüs paketi 2. çeyrekte çıkacak.

1 Beğeni

Aerosoft, Tourist Bus Simulator diye bir oyun listelemiş. Bu paylaşılan görüntülerle alakası olabilir diyecem de şimdi ne gerek var yine aynı çöpe?

VDL otobüsleri ile gelecek yeni garaj ile ilgili görseller.

2 Beğeni

Vdl ile ilgili fiyat bilgisi varmı

Onun ile ilgili bilgi paylaşmadılar.

VDL otobüsü Fernbus’a gelmeyecek galiba Tourist Bus Simulator ile ayrı bir oyun yapacaklar gibi duruyor. Forumdaki konu zaten newest game kategorisinde pek ayrımıza bir şey değil. Gerçekten gerek yok yazık olacak.

Mevzu anlaşıldı gibi ama kesin değil. Şimdi ekran görüntülerinde ortam kendi şirketini kurup geliştirme üzerine odaklanmış. Biri yorumlarda OMSI2 için Bus Company Simulator DLC’si(sanal şirket sistemi) geliştirenlerin Tourist Bus Simulator üzerinde çalıştığını belirtmiş. Alakası var tabi Aerosoft’ın geliştiricilerinden sonuçta ve onlar da o eklentiyi geliştirirken Unreal’dan yararlanıyorlardı. Şu an için basın bölümünde bilgi yok. Herhalde birkaç güne resmen duyurulur. Saçma olacak biri bitmemiş stabil değilken aynı şeye ne gerek var???

Önümüzdeki hafta Salı günü yeni geliştirici günlüğünde VDL otobüsü ve diğer proje ile ilgili her şeyi açıklayacaklarmış. Baştan söyleyelim kendi şirketinizi kurmakla ilgili bir şey çıkacak ortaya

1 Beğeni

yeni güncelleme yenilenmiş bir bitki örtüsü geliyor

2 Beğeni

Merhabalar
Ben oyunu steam den aldım ama oyun oynarken 10-15 fps ile oynuyorum çok fazla donuyor ekran kartım Amd radeon hd7500 series…Konulara çok uzağım zevk için aldım yardımcı olur musunuz?

1 Beğeni

benim sistem 10gb ram ddr3 asus geforce gt730 128bit ddr3 ekran kartı i7 960 3.0 ghz işlemci bu sistemle 20fps yi bile görmüyorum oyunun optimize sorunu var

1 Beğeni

geforce gtx1060 6gb 16 gb ram amd ryzen 1600 işlemci ile bile oynayamıyorum doğru düzgün 25 30 fpslere düşüyo çok hevesliydim bu oyun için ama yok yani çok kötü

1 Beğeni

İyi ki almadım o zaman. Paramı çöpe atacaktım.

@Jerfi_Diner erf ekran kartından dolayı iptal et iade et başka çaren yok :frowning:

@baystinski senin de aynı şekilde olmaz yani

@Er-Han seninki zaten çok garip nerede sıkıntı çıkartıyor bilmiyorum ryzen ile alakası olamaz baya iyi işlemci ekran kartı bendeki zaten ram yeterli bilemiyorum bir yerde mutlaka terslik var

2 Beğeni

şehirlerdeki dokular da değişiyormuş bunlar hep diğer iki oyun projesinden aktarılanlar

bu saatten sonra gelse de fernbusda bir şey değişmez bir sürü sorun yaşayan insanlar oldukça…

yeni çıkacak olan fuert… bilmem ne oyununu oynarım çıkınca

1 Beğeni

yeni ekran kartı aldım gtx 1060, çok fazla fatal error hatası vermeye başladı.Sürücüler falan güncel directx 12 de güncel.Dosya bütünlüğünü doğruladım sildim tekrar yükledim oyunu ama çözemedim…