Farming Simulator 22 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası 🚜

:smiley:

3 Beğeni

Harbi şu oyun 80 TL olarak kalsaydı gelirdim bende ama 300 TL veremem :grinning: ya beleş olmasını beklerim yada indirimlerde 100 TL’ye alırım. Ama harbiden gelmek isterdim bende. Fs19 sunucusuna beleş olduğu zaman katılmıştım çok eğlenceliydi.

ST Tarım’a oyuncu alıyoruz. @sparteam tek başına çiftlik açmayacak ben katılacakları böyle alıyorum. + YouTube Katıl’dan gelenler… @muhammedarikan2572 sen de katılırsın bir plan yaparız. Video vs. çekeriz.
İsmail gelecek. @Emre54 arada katılacak. vs. vs. birkaç kişi daha var.

1 Beğeni

Tamam abi beni ST Tarım’a alır mısın?

1 Beğeni

akşam alıcaz :smiley:

1 Beğeni

ST Tarım’a hayırlı olsun. 35 bin dolara 2. el folyolu rulo balya makinesi düşürdük. @sparteam @Emre54

5 Beğeni

Herşey çok güzeldi. Taa ki bağlantı sorunu yaşayana dek.

Sabah girip bakmıştım sonra çıktım akşam girerim diye ama hata verdi kaç defa denedim bir türlü bağlanamadım.

Selamlar fs19 sunucunda oynadım eger boş yeriniz varsa gelmek isterim @gampue @HasanOfke

@HasanOfke bu akşam MP olur mu? Yoksa ben girip hayvanlara yem vereyim mi?

Giricem ama yem verebilirsin şu an ve buğday ektik byüyorlardı.
Ayrıca mısır silajı hala yapılıyor mu? Gireceğim hatta video çekicez ama bugün kafa kalmadı.

1 Beğeni

Yarın konuyla ilgilenicem.

silaj mevzusu (pek kafa yerinde değildi)
yayını bu akşam yaparım gibi duruyor da önce planladğımı videolar olacak tabii yılanoğlu ve badem bıyıklılar izin verirse

2 Beğeni

Sunucuda kar yağıyor ve tarih 1 Aralık akşam

2 Beğeni

tamamdır reis bekliyorum

Discord’dan yazıyorum.

@HasanOfke Patron ne olup bittiğini yakından incelerken.

2 Beğeni

bende gele bilirim

@HasanOfke server listede gorunmuyor, 30dk yi gecti deniyoruz ama ismi cikmiyor, bir sorun mu var acaba. Tesekkurler

Birazdan giriyorum. Bazı modları da kurayım. İkinci sunucu için de mail yazıcam.