Farming Simulator 22 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası 🚜

6 gün öylesine yazıldı ve oynayınca karar verilir. Daha oyun gelmeden ne nasıl bilemiyoruz. Yarın gece anlaşılacak.

1 Beğeni

sen işini bilirsin:)))

Mevsimler hakkında daha oyun gelmeden karar vermek şu evrede çok zor, hele ki oyuna ekip biçmek dışında bir sürü özellikle gelmişken boş vaktimiz kalmayacak bile, sadece 1 yıl çarkı dönderip düzeni kurmak önemli her çiftlik için. Bence oynayacak olanlar şimdiden neyle meşgul olmak istediğini düşünüp ona göre plan proje yaparsa, kimse sıkılıp boş kalmaz diye düşünüyorum.

1 Beğeni

İlk çıkan videolarda benim gördüğüm mevsimler modundaki gibi yıl süresi değil 1 ayın kaç gün süreceğinin ayarı var. O da 1 den 28 e kadar gidiyor. Yani en az 12 gün olarak ayarlanabiliyor 1 yıl.

evet öyle ama geceleri atlanacağı için bir mevsim başına 6-9 gün düşebilir oynadıkça anlaşılacak
ben videoda 3 gün ile başlayacağım çıkana kadar öyle devam ederim.

Sunucuda çok kasalım çok gerçekçi oynayalım niyeti var anlıyorum ama tek oyunculuda yapabileceklerinizi sunucuda oynayınca yapamayınca kötü oluyor.

amerikan haritası sanki daha uygun
haut beyleron yamaçlarla dolu bomboş alanlara sahip emin değilim

4 Beğeni

sezon modunda durum ne ? multi ye uygunmu değerlendirme şansın oldumu

multiplayer için uygun olmayan bir durum yok her şey gayet mantıklı.
yayında 1 günde bile bir sürü işle uğraştım.

süre olarak olarak eylül-ekim-kasım zaten 3 gün ama ben 5 hızda takıldım genelde geceleri uyuttum. sunucuda 15 hızda takılırsak ya da 10 hız ay başına düşen gün sayısını 2 yapıp eylül 1 eylül 2 şeklinde 6 gün bir mevsimde yeter gibi duruyor.

oynadıkça anlaşılır aynı oyun desek de yeni ayrıntılar ve bir sürü şeyi denemek isteyince ilk sezonlar biraz takılmaca geçiyor.

3 Beğeni

Bende gelebilirim daha önce sunucuda oynadım.

Şimdi kimler olacak sunucuda isimler belli mi? @HasanOfke

1 Beğeni

Eski oyuncularla devam gibi Pazartesi akşamdan önce gelenlerle ilk çiftlikleri kurarız. Oynamak isteyenler de başvurur ama ilk sunucudaki düzen nedeniyle benim ikinci bir sunucu açıp başka şeyler yapmam gerekecek buna da ilk hafta sonunda karar veririz.

Bu arada harita seçimine hala karar vermedik. Elmcreek’i dün gece gösterdim ve çoğu kişi diğerine göre daha çok beğendi.

2 Beğeni

Bi oylama yapalım o zaman.

1 Beğeni

canavar açıldı :smiley:

2 Beğeni

:smiley: domuz logosu kime denk gelecek acaba dfsdfdsfsdf

2 Beğeni

AI işçi gayet güzel çalışıyor.

Problem yok.

3 Beğeni
7 Beğeni

Duyuru!
Oyun birazdan çıkıyor. Sunucuya girmeden önce oyunda yeni şeyleri mutlaka test edin. Öğlenden sonra gelicem zaten ayarlamaları yapıcam akşamdan önce de katılacak kişilerle konuşuruz. Eski kadro zaten geliyor. Ama yeni oyuncular da var. Bazıları benim çiftlikte olacak.
Görüşürüz. :smiley:

3 Beğeni

arkadaslar DC de olacagiz orada konusup yeni gelenlerin ciftliklere yerlesmesi saglanacak, lutfen katilmaya calisalim.

1 Beğeni

CV nereye bırakıyoruz? :smiley:

Şu an Discord’dayız planlama yapıyoruz.