Farming Simulator 22 [Ana Konu]

FPS sorunu yaşatmasa FS19’dan beri oynamak istediğim ama oynayamadığım harita maalesef. O yüzden modlarla diğer haritaları Hof Bergmann’a benzetmeye çalışarak oynuyorum.

Bu yazdıkların mod haritaların özelliği mi?

Modlu modsuz her haritada aynı.

aman dostum oyunu kötüleme fanatikleri hemen saldırıyorlar saldıranlara cevap verince de admin beyler bizi suçlu buluyor mesaj siliyor uyarı veriyor hatta banlıyor önceki mesajlarda mito1172 adlı kullanıcı resmen haksız yere banlanmış :roll_eyes:

:smiley: kimse haksız banlanmaz burda bu konuda birşey söylemeye hacet yok her defasında gelip oyun hakkında aynı şeyleri söylemeye gerek olmadığı gibi

1 Beğeni

Zaten oyunu kötülemedim hocam Hoff Bergmann harita modu benim bilgisayarda kastığı için oynayamıyorum, oyundan değil bilgisayardan kaynaklı yani :slight_smile: Onun dışında eski bir park üyesi ve “hard” farming simulator oyuncusu olarak eleştirmeye hakkım olduğunu düşünüyorum :smiley:

1 Beğeni

aynen öyledir :+1:

benim gördüğüm burada hakkın yok oyun kasıyorsa pc iyi olsa da dandik deyip banlatıyorlar insanı işin komiği birde oyuna uyumlu pc kurmamışsın gelip oyunu kötülüyorsun diyen de var önceki sayfaları okudukça şoka girdim :roll_eyes: her neyse ben okuduklarımdan dolayı uyardım seni iyi oyunlar :+1:

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

sende avukatlık yapma burada :+1:

elimde fazladan fs 22 ats ve construction simulator olan bi hesap var düşünen olursa özelden yazabilir satmayı düşünüyorum uyguna

merhabalar ben farming 22 almayı düşünüyorum fakat aşağıdakilerden hangisi alsam diye kararsız kaldım. En kapsayıcı veya en mantıklı seçenek sizce hangisi olur (En dolu paketi bilmiyorum biri detaylıca açıklarsa sevinirim)

platinum alırsan ormancılık haritası ve onla ilgili ekipmanlar geliyor ama evet premium alman daha doğru olur çünkü season passlerin hepsini kapsıyor.

1 Beğeni

Bunlarda menaya uydurmuşlar fiyatları az çok.
Ama tabi yeni oyunda ne yaparlar bilinmez.
Sahi yeni oyun ne zaman tanıtılacak?

DLC ile gelen birçok ekipmanın farklı modları mevcut. Benim gibi bol modlu oynuyorsan sadece ana oyunu almak yeterli olur.

1 Beğeni

Bir sorum daha olacak bu season pass tam olarak nedir detaylı bilgim yok da

DLC’leri tek tek almak yerine toplu almış oluyorsun daha ucuza geliyor.

1 Beğeni

Year 3 Season Pass ve içerisindeki DLC’ler gelecek daha. O süreçte veya o tamamlandıktan sonra oyunun tanıtımları başlar.

1 Beğeni

Year 3 çıkacak dediler mi normalde 2024 baharında yeni oyunu tanitmalari lazım değil mi yıl sonunda da yeni oyun çıkması lazım yanlış bilmiyorsam

1 Beğeni

Oyun tanıtılırken 3 tane Year Season Pass çıkacağı söylendi diye hatırlıyorum ben.

1 Beğeni