Farming Simulator 22 [Ana Konu]

Giants Software bugün resmi olarak Farming Simulator 22’yi duyurdu.

:tractor:Farming Simulator 22’nin yayınlanan sinematik videosu ile çıkış tarihi duyuruldu ve ön siparişler başladı. FS 22 yepyeni özelliklerle 22 Kasım 2021’de yayınlanacak. Seride ilk kez :grapes:üzüm bağları ve :olive:zeytinlik ile birlikte sorghum yer alacak.

:tractor::evergreen_tree::sunflower::cow2:Farming Simulator 22, Mevsimler ile birlikte resmen duyuruldu. Giants Software sonunda mevsimler özelliğini resmi olarak entegre etti! Farming Simulator 22 çiftçilik simülasyonu artık İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış mevsimlerine sahip olacak. :smiley:

ve duyuruldu

16 Beğeni

Hadi hayırlı olsun.:smiley:
MEVSIİMLER GELDİİ…

5 Beğeni

şükür kavuşturana

Toprak dokusu… a,aynı?:roll_eyes:

2 Beğeni

Kesin Amerikada geçecek
şapkadan arkadaki evden ve pick up tan belli
gene aynı toprak :unamused:

:smiley: tabii kapak fotoğrafım nokta atışı olmuş

yazıyı hazırlıyorum hoşuma gitmeyen durumlar var gibigelyior ama ayrıntılı olarak bakacağız yazıda motorla ilgili bilgileri de vermişler

ve sessiz sakin bir duyuru oldu nedense

2 Beğeni

gerçekçi toprak gene mi yok :man_facepalming: bunlar 2 senedir ne iş yapıyor ya

2 Beğeni

Geliyor ulan geliyor geliyor sonunda ulan sonunda be :smiley: :laughing:
Mevsimlerrrrr Mevsimlerrrr :heart_eyes:
Gerçekçi toprak yine yok ama olsun :frowning_with_open_mouth:

1 Beğeni

Bu ekran görüntüsü FS22 den mi? Eğer öyleyse işimiz var… :pensive:

Mevsimler :heart_eyes:

5 Beğeni

Ekran görüntüleri gerçekten içimi açtı(beğendim oyun çok değişmiş anlamında demiyorum bunu), her sene bu böyle zaten klasik fs evresi, heyecanlanmamak elde değil, ama bunca geliştirme süresinden sonra gerçekçi toprak dokusunun olmamasına yanıyorum…
Hayvan modelleri sonunda değişmiş çok güzel.

Linç yemekten korkuyorum ama modlu fs17 gibi duruyor

5 Beğeni

O olaya girersek fs 13ten beri aynı oyun zaten herkez biliyor.:slightly_smiling_face:
Biliyorsunuz klasik farming her 2 senede bir önceki oyuna ufak eklemeler yapılır ve oyun olarak yayınlanır.
Bunda linç yencek birşey yok bence.:slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Toprakta dokularda biraz daha değişiklik olsa verilen paraya içim yanmayacak :smiley: 120 tlden aşağı fiyatla çıkmaz fs19 a bakılırsa

4 Beğeni

Hayvancılıktan ümitliyim ineğin diline falan bakın gelişme var gibi. Önceden hayvanların kendine has davranışları yoktu, sadece ot yerlerdi. Ama yönetim konusunda büyük oranda aynı sistem gibi, sadece modellerde geliştirme var gibi gibi…

dün akşam yayında bu azcık ezilebilen lastik izlerinden bahsetmişim şu an fs22de uygulanmış ve toprak dokuları tamamen değiştirilmiş toprak tipini anlayabileceğimiz tarzda olmuş zaten bu olmadığı için fs19da can sıkıyordu
eğer onlar o kapıyı açtıysa modcular uçurur

8 Beğeni

Bence en az 150 TL olur belki 200 bile olur malum kur, eğer ekran görüntüleri doğruysa FS 19 a göre aynı oyunun farklı bir 2 harita farklı bir iki animasyon vs eklenmiş hali olacak gibi… :unamused:

3 Beğeni

Yine CGI teaser :smiley:

3 Beğeni

Bana sadece lastik izinden ibaret gibi geldiler ama… pek ezilmiş gibi gözükmüyor görsel efekt ile yapılmış olabilir yani ezilmiş izlenimi, ama umarım dediğin gibi en azından hafif bi ezilme vardır, bunun devamını modcular getirir.

1 Beğeni

Snowrunner’daki gibi bir toprak çamur dokusu yapmak ne kadar zor olabilir? Koskoca stüdyosun yıllardır aynı oyunu yapıyorsun. Çiftçilik oyununda böyle olmayacakta nerede olacak? Battlefield ve Battlefront gibi savaş oyunlarında bile toprak, toprak gibi davranıyor. Çamur vs hep olması gerektiği gibi. Ama FS’de karton gibi.

4 Beğeni