Farming Simulator 22 [Ana Konu]

Daha almadım kış indirimleri bitmeden almayı düşünüyorum

Hastayım şunun şu dinamiklerine ya :joy:

Epic Games’de 450 TL premium bilgin olsun

1 Beğeni

10 gün geçti ve steam kış indirimleri bitti alabildin mi oyunu aldıysan hangi paketini aldın.

1 Beğeni

helal

6 Beğeni

Yeni oyunu duyurmaya niyetleri yok galiba yav kaç yıl oldu eyvallah DLC paketleri fln koydular önümüze ama yeni oyunda lazım artık

1 Beğeni

Yeni Season Pass gelecek. O çıktıktan sonra yeni oyun tanıtılır. Boşuna beklemeyin yeni oyunu. Benden demesi.

1 Beğeni

2024 sonu duyurur 2025 sonu çıkarırlar boşuna ta şimdiden beklemeye gerek yok. Hatta konu FS olunca hiç beklemeye gerek yok aynı botun laciverti olucak yine.

Son oyunda Nisan’da duyurup yıl sonu çıkarmışlardı diye hatırlıyorum benzer bir durum olabilir Mart nisanı beklemek lazım

So, what can you expect?

A lot! Once again, we will celebrate Farming Simulator, the community, the partnerships, and the overall united passion for virtual agriculture, real farming, and everything that makes the series with its unique community grow stronger each year. And yes, we will prepare a diverse stage program!

• Informative presentations about the development of Farming Simulator
  • Interactive panels with Q&A sessions where you can ask the devs your question
  • Big news about upcoming projects and new Farming Simulator content
  • Some exciting surprises, of course!
  • Special activities for young and old, by GIANTS Software & Fendt

son çıkan habere bakılırsa temmuzda garanti yeni oyunu göreceğiz gibi tabi bu sene çıkar mı sanki zor

Son çıkardıkları oyunda dağıtıcı firma ile ayrıldılar biliyorsunuz. Bundan sonra eski alışkanlıklara göre değil firmanın kendi politikası üzerine gelişecek konular diye tahmin ediyorum ben pek bu sene beklemiyorum bir şeyler. Şuda var GTA 6 ile aynı dönem çıkmak gibi bir riski almazlar heralde.

yalnız yeni oyun demiyor ama yeni fs içeriği(yeni fs?) ve sonra çıkacak olan projelerden(yeni fs?) bahsediliyor. yine de yeni oyuna dair neyin ne zaman çıkacağına dair bir gelişme olacak ama yine kötümser bakarsak temmuzda olacak olan farmcon24’te zaten yeni fs’nin geliştiriliyor olduğu duyurulmak zorunda ve 2025 sonuna doğru çıkacağını öğrenirsek yine üzücü bir haber 2 yıl fs 22 ile idare etmek pek akıllı değil zaten para da kazanamayacaklar demek oluyor iki tane zıpçıktı harita doyurmaz. :smiley:

2 Beğeni

geç çıkması iyi bizim ihtiyarlar özler biraz fs yi :joy: :joy: :joy:

2 Beğeni

Peki önümüzdeki sene çıkacaksa bu adamlar 1 sene boyunca boş mu geçirecekler?

Duyuru falan yapılır. İşte size kabak ekmeyi getirdik derler. Mevsimler artık çok daha gelişti ve dünya tek mevsime döndü vs. vs. :smiley: böyle arcade haberler ile 1 seneyi yiyecekler.

1 sene sonra çıkacak olması iyi senaryo zaten aksi kötü işte :smiley:

önceden 2 yılda bir çıkan seriyi bunlar dağıtıcı ile ayrılınca artık 3 yılda bir yapacağız felan dememişler miydi teoride bu sene sonunda yeni oyun bence gelir

Ben Fs 22 yi 2023 yılının mart ayında aldığım için daha sıkılmadım oynuyorum :joy: ama yeni seriyi kimse beklemesin bence de… giants software de işler karışık hale gelmiş :unamused:

Massey Ferguson 9S oyuna gelmesi gerekiyor artık. Kaç aydır videosunu paylaştılar, hâlâ bir gelişme yok. Çok heybetli, yeni jenerasyona hitap eden bir traktör olmuş bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

Oyunda özellikle hayranı olup kullananlar dışında diğerlerinin gölgesinde kalacak bir traktör izlenimi veriyor