Farming Simulator 22 [Ana Konu]

Aynen öyle yapacağım, 20 kasıma kadar belki Farming Simulator 22’ye özel indirim olursa diye bir umut bekliyorum :slight_smile:

https://twitter.com/simulasyonturk/status/1722240104494964742

harika bir proje

2 Beğeni
2 Beğeni

ücretsiz çıkması çok iyi oldu.

1 Beğeni

Premium expansion erkenden geldi. Ambargo kalktı. Canlı yayında gireceğiz.

2 Beğeni

diğer eklentileri de güncellemem gerekiyor. akşama kadar hallederim. eskisi kadar bir merak da yok. :smiley: oynamasak da olur kafasındayım ama yine de bi farming yayını yapıp son olaylara bakalım.

2 Beğeni

Yayını yarın akşam dönüşte müsait olursam yaparım.

Case IH Farmall Anniversary Pack çıkmış.

Bulamayanlar için buyrun.

Yeni ve kaliteli bir sistem topladıktan sonra 395₺ verip satın aldım oyunu. Maksimum 160, minimum 140 FPS ile Ultra ayarlarda oynuyorum. Gözle görülür bir drop sorunuyla karşılaşmadım, aracın içine geçerken çok nadir olabiliyor.

14 Kasım’da Zielonka haritasının da çıkmasıyla birlikte daha keyifli bir serüvene imza atmış olacağım. Tüm simulasyonseverlere iyi oyunlar dilerim!

2 Beğeni

vallah bu akşam yayın yapıcam yeter artık hayır çok meraklı değilim ama içimde kaldı.

yarın dlc çıkacak. bir yere çağırmazlarsa şimdi biraz yemek yiyim direkt geçerim. haritada profil oluşturdum başka bir şey yapmadım. çok mod da yok. sadece default olaylara bakalım.

4 Beğeni

Premium edition %33 indirimle 442 liraya çıkış yapmış.
Farming Simulator 22’nin sabit fiyatı ise 300’den 280 liraya düşmüş.

Hem devasa araçlarla oynamayı sevmediğim için hem de çeşit çeşit modu olan araçlara para vermeyi saçma bulduğum için hiçbir zaman FS DLC’lerine para vermedim yine vermiyorum. Araçlar dışında haritalar konusunda da aynı fikirdeyim. FS11’den beri hiçbir seride oyunun kendi haritalarında oynamadım :smiley:

harita çok güzel diyemem ama atmosferi güzel olmuş

1 Beğeni

oyunu g29la oynuyorum Otomatik araçlarda şu vitesi bir türlü R ye çekemiyorum. Nasıl çekeceğiz?

Farming Simulator 22 iki gün içinde zam yedi 340 TL oldu.
Premium Edition 680 TL.

https://store.epicgames.com/tr/p/farming-simulator-22--premium-edition
Epicde 450 TL.

İyi ki fazla beklemeden satın aldım yoksa arafta kalıp fiyatın yükselişini izleyecektim hocam. :joy:

1 Beğeni

Oyunu dün yükleyebildim, Kolonia haritasında kariyere başlayacağım ama hala çiftliğimi tasarlayamadım. Sanırım Polonyalılar FS22’ye FS19 kadar ilgi göstermemiş. Hem harita hem bina açısından küçük Polish modlar oldukça kısıtlı. Daha araç ve ekipman modlarını karıştırmaya vaktim olmadı. Umarım onlarda da aynı durum söz konusu değildir. :smiley:

FS19’daki son kariyerimde küçücük bir çiftlikte 3 inek 2 domuz 20 tavuk besliyordum. Binalar ultra küçük olduğu için tüm ahır işlerini el arabası ya da kürekle tırmıkla yapıyordum. En güçlü 100 hp araç, en geniş 3 metrelik ekipman kullanıyordum. Umarım FS22 bunları sağlayacaktır. Birkaç güne işlere koyulabilirsem zaman zaman parkta hikayemi yazarım.

Hayvancılık işlerini iyice robotik hale getirip kolaylaştırmışlar, detayları yok etmişler. Ahırlarda ne su ihtiyacı var ne zemin kirlenmesi var. Kafadan iki işi yok etmişler. Ben belki ahıra su çekmekten, yerdeki bokları temizlemekten keyif alıyordum birader? Hayvanlar su içmedikleri gibi çiftliğe katı gübre deposu kurmadığınızda sıçmıyorlar da…

Mevsimler gelmiş ama tarlaların verimliliğini etkileyen rotasyon olayı kaldırılmış. Onu da hayali yapmak durumundasın.

Şimdiden FS19’u özledim gibi. :thinking:

2 Beğeni

O zaman Hof Bergmann oynamalısın kanka.

1 Beğeni