Farming Simulator 22 [Ana Konu]

Grafik ayarlarım ultra da olmasına rağmen traktörlerin ızgara kısımlarının içi, yakındayken bile zor gözüküyor, bildiğiniz üzere modellerin ızgaralı kısımlarında artık motorlar gözüküyor, fakat grafik ayarlarım yüksekte olmasına rağmen kamerayı sadece ufacık uzaklaştırdığım zaman ızgaralar kapanıyor, sebepsiz yere taktım buna, bunu nasıl ayarlayabiliriz? yardımcı olabilecek var mı?

anlamanız açısından şöyle görsel bırakayım.

Merhaba. Giants Editor ile birlikte parçayı seçip işaretli alanda ki iki seçenek sayesinde görünürlüğü azaltıp arttırabilirsiniz.
cd

1 Beğeni

Henüz piyasaya çıkmamış olan Tümosan Maxima 8100 serisi traktör modu projemiz.

7 Beğeni

oyunda herhangi bir sıkıntıya yol açıyor mu? performans işleyiş optimizasyon vs? :slight_smile:

Hayır hiçbir sıkıntı olmuyor.

2 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile: ama tek tek hepsini yapmaya kalkarsak bitmez ki.
Anladığım kadarıyla oyun böyle, durum bu, ben farklı yazılımsal veya ekran kartı, monitörle alakalı bir şeyler olduğunu düşünüyordum, hani driverden bi ayar falan değişmiştir yapay zekayla ilgili ondan otomatik o kısımlar bulanıklaşıyor falan diye düşünüyordum ama oyunun orijinali bu şekilde anlaşılan
herhangi bir değişiklik yapmadım;

burda Valtranın motoru gözükürken diğer hiç birisi gözükmüyor.

burda da Valtra gözüküyor ama aradaki Fendt traktörlerinin motoru yine gözükmüyor.

Çok ilginç, böyle bir ayarlama mı var, tutarsız hep. Valtra uzaktan gözüküyor, Case orta uzaklıkta gözüküyor aynı şekilde Massey Ferguson da, Fendt in dibindeyken gözükmüyor, oyunun orijinal traktörleri, dikkatsizlik, çalışanların hiç mi dikkatini çekmedi anlamıyorum, mevzu şu madem hepsi bir ayarda olmayacaktı neden Fendt için motor modellemesi yaptınız zaten dibine girince zor gözüküyor.
Bunu mu kafaya taktın demekte haklısınız fakat mesela Fendt sevdiğim bir marka, tarlada işleme yaparken o motorun içindeki fan dönmeleri vs hoşuma giden şeylerdi, güzel görüntü oluşturuyordu.

Yabani Havuç

the mid-80s and early 90s recently vay anasını :smiley:

1 Beğeni

Yeni haritanın oynanış videosu. 1 hafta önce çekilmiş, harita güzel duruyor gerçekten ya eski gelen haritalara nazaran daha iyi olmuş bence.

Selam millet, sizce ne yapmalı ve neden?

• FS19 devam et.
  • FS22 al.

0 oylayanlar

fs22 almalısın. indirimler başlayacak o zaman bir şekilde standart sürümü al gerisini salla boşver. ya da paraya kıy komple ucuza al ve yıllarca oyna. yenisine daha çok var. ha deyince de oynamak zorunda değiliz.

2 Beğeni

Steam hesapta standart sürüme yetecek kadar para var, indirim bekleyeyim o halde. :smiley:

indirimde direkt al çünkü dolara geçince daha da pahalı olacak önerilen fiyattan bile listelense pahalı oluyor.

Cadılar bayramında indirirler umarım

İndirim gelmemiş şansımıza.

Cadılar bayramı genelde korku oyunlarını indirime sokuyor. 1 ay sonra gelir indirim

şu dolar muhabbetine kadar bekleyeyim indirim olmazsa mecbur standart sürüm alıcaz. indirim olursa season pass ile alırım diyordum.

Dolar muhabbeti çok bir şey değiştirmeyecek diye duyum aldım yine aynı paralara satılacakmış oyunlar. Hatta daha iyi olacakmış galiba ama çok bilmiyorum detaylarını.

Göreceğiz bakalım umarım öyle olur. Season pass almasam çok bir şey kaybetmem herhalde. Çoğu dlc araç ve ekipman ekliyor. Açıkçası ben oyunu hep ultra küçük ekipmanlarla oynadığımdan mod kullanıyorum :grin:

Yok hocam tam olarak öyle değil. O olay büyük oyunlar için geçerli, mesela CoD:MW 3 şu anda 2.000 lira o da 70 dolara denk geliyor. Steam 75 dolarlık oyunu 35 dolar olarak fiyatlandırmasını tavsiye ediyor. Yani Steam’in tavsiyesini dinlerlerse fiyat düşüşü olur onu da çoğu büyük firma yapmaz.

@Sashigrey hocam bence Steam dolara dönmeden önce satın alın çünkü en büyük fiyat artışı bağımsız yapımlarda/indie oyunlarda olacak. Steam’in tavsiyesini dinleseler bile şimdikinden daha pahalı olacaktır.