Farming Simulator 22 [Ana Konu]

New Additions

• Added bale and pallet storage building
  • TMR can now be transported with silage trailers
  • Added ‘Screenspace Shading Rate’ option for improved performance

Bugfixes & Changes

• Fixed discharging of Kuhn SPW Intense
  • Fixed state of bale wrappers after savegame loading or joining in multiplayer
  • Visual fixes on Claas XERION, Hardi Aeon, Hawe SUW, John Deere 6R, Krone BiGX & Manitou MLT 625
  • Fixed start duration of Zetor Z-25K
  • Fixed server list not refreshing after canceling password dialog

Modding

• Added support for up to 64 fruit types in mod maps

göweil gelmeden önce çıkan bir güncelleme

1 Beğeni

Sonunda adam akıllı bir balya deposu eklemişler.Yeniden balya işine girilir :grin:

yeniden balya isine girilirde oyuna girilirmi :slight_smile: kasmalar takilmalar fps gezmeleri falan.

Bu konuda belki onlarca mesajım vardır oyun kasıyor sürekli takılıyor diye. fakat son 2/3 aydır oyun bende yağ gibi akmaya başladı. hiçte bir şey değiştirmedim :slight_smile: bu güncellemeden sonra girmedim belki geri takılmaya başlamıştır bilmiyorum :smiley:

bende epeydir girmedim ama bir laf varya adim cikmis dokuza inmez sekize hesabi :slight_smile: yazdim gitti, bende bakarim umarim dedigin gibidir

Hocam vallaha oyundan ben de soğudum. ne deyim ki fs 13 ten beri fs serisi hayranı biriyim direk ön sipariş ile alıyorum aralarında en az oynadığım fs22 oldu. kasmasından takılmasından gına geldi. konu açmadığım forum kalmadı. nvidia technopat burası çözüme kavuşmak için.

bu oyuna her güncelleme geldiğinde grafik ayarları baştan uca değişiyor. oyuna bir girdim gölgeler geri açılmış vs. ayarları geri düzelttim yaklaşık 5 dk kasım kasım kasıldıktan sonra düzeldi.

Bende son zamanlarda hiçbir problem yaşamadım performans konusunda şuan güzel bir ekiple mükemmel gider MP serverda

Maraş depremi, Farming evreninde de yer bulmuş. :pensive:

6 Beğeni

güncelleme geldi yine kasmalar fps droplar başladı gözün aydın :rofl:

1 Beğeni

Bendeki oyunda 1.9 güncellemesinden sonra AMD FSR özelliği ayarlardan tamamen kayboldu. Dosyalarına girdim FSR için olan DLL dosyası yok oyunda. Bende mi bir sorun var yoksa oyunda mı anlamadım. 2 defa kaldır kur yaptım olmadı. Bir kontrol eder misiniz sizde de aynı sorun var mı diye. Eğer sorun yoksa sizde bana o DLL dosyasını paylaşır mısınız. Ekleyince belki düzelir.

bende de yok. kartım nvidia ama eskiden gri şekildede olsa gözüküyordu

1 Beğeni

Anladım. Belki sendeki durum NVIDIA kartı var diye olabilir. Ama yine de bilgi için teşekkürler. AMD kartı olan varsa ve oyundaki durumu kontrol edip yazarsa sevinirim.

gece bakıp yazarım ama ben fsr 2 0 çıkınca onu kullanıyorum daha iyi

1 Beğeni

FSR 2.1 olması gerek oyunda son sürüm yani. Cevabınızı bekliyor olacağım. Eyvallah şimdiden.

1 Beğeni

Bu oyunda FPS drop mu mevcut? Yoksa benim cihaz da mı sıkıntı var? :smiley:

bende görünüyor FSR 1 ve 2 :+1: senin FSR 2.1 dediğin sanırım 6000 serisi kartlar destekliyor bende sadece FSR 2 ve 1 var

oyunun hastalığı bu fps droplar

1 Beğeni

Beklemezdim

1 Beğeni

Ben neler çektim bu oyundan. Hayatımda bana bu kadar zulüm eden oyun görmedim :sweat_smile: oyunun düzgün çalışması için evrende bazı gezegenler belli bir şekle girmesi gerekiyor sonrasında dolunay tam çıktığında oyun oynanabilir hale geliyor.

Tamam çözüldü sorun. Oyun DX11 olarak ayarlanmış kendi kendine. Ondan dolayı görünmüyormuş. DX12 yapınca açıldı bende de.