Farming Simulator 22 [Ana Konu]

göweil çıktı. dgeçen hafta göndermişlerdi ama girip oynayamadım :confused:

1 Beğeni

anket yapıyorlar

1 Beğeni

sanki bizi çok sallıyorlar da yazıp vakit kaybetmeye değmez

1 Beğeni

Katıldım, dinamik arazi…
Bakalım takacaklar mı :smiley:

2 Beğeni

günaydın

Bu lisans olayında gerçekten iyiler.Ya bu sektördeki firmalar gerçekten ılımlı,yada giants bunlarla nasıl iletişim kuracağını iyi biliyor.
Dinamik arazi geldiği an bu serinin sonu gelir bence.Çünkü mod topluluğu o kadar genişki kalan herşeyi onlar getirebiliyor.E biraz daha para onlar için iyi bişey.

2 Beğeni

Arkadaşlar selamlar bu oyunu almayı düşünüyorumda indirime girermi beklemelimiyim yada hemen alayımmı teşekkürler

ulan bu süt kamyonunu nasıl hiç ettiniz be!
hiç unutmayacağız!

3 Beğeni

eyytt be

Remember, when Farming Simulator started out as a niche title for agricultural enthusiasts? That was 15 years ago, in 2008. Think about that. The series has come a long way since then. On that note, let us celebrate 15 years of Farming Simulator!

2.5 milyar mod indirilmiş

1 Beğeni

İlk sitelerimizi de 2009 yılında açtığımız için FS 2009 ile birlikte ETS serisi bu platformun iki demirbaşından biri oluyordu.

5 Beğeni

FS 22 de bazı modlarda yolcu koltuğu bulunmuyor bunu mesela yolcu koltuğu modu çalışan bı moddan yolcu koltuğu çalışmayan bir moda aktarma imkanımız var mı daha doğrusu varda bunu i3d dosyasinda nasıl bir düzenleme yapmamız lazım yardimci olacak var mi

Mod yapımından anlayan arkadaşlar için ben de bir soru soracağım. bir mod da olan boya paketini diğer moda nasıl aktarabiliriz. daha önceleri uzun uğraşlar sonucu bir kaç boya aktarabilmiştim ama aracın bazı bölümleri yok olmuştu :smiley:

biz geldiğimiz yeri biliriz :smiley:

şimdi biri çıkar simtrac mi ne vardı o uyduruk şeyi de paylaşır sdfdsf

ne hoşumuza gidiyordu 15 yıl önce şimdi…

1 Beğeni

farmcon23’te iki kurucu da konuşma yapacak

Yeni oyunu ne zaman tanıtırlar acaba mobil için olanı gördük ama konsol ve PC yi merak ediyorum

Daha tanıtmazlar. Çünkü Year 2 Season Pass içerikleri çıkınca Year 3 Season Pass çıkacak. Ondan sonra buyük ihtimalle.

Oo o zaman oyun artık her yıl değilde 2-3 belki 4 yılda bir gelicek

Zaten 2 yıla bir oyun geliyordu son oyunda denildi ki artık 2 yılda bir cikmayacak diyip 3.yilda çıkardılar gene en erken 3 yil olur oda 2024 sonunda veya 2025 başında olur

bunu bile parayla satıyor abi adamlar
developer interview okumak için para veriyoruz :smiley:
hayır başka bir site olsa anlarım yapımcının kendisi yapmamalı

1 Beğeni