Farming Simulator 22 [Ana Konu]

Bugün canlı yayını nihayet yapıyoruz.
akşam 18:30 civarı başlayacak.

2 Beğeni
  1. yıl hayırlı olsun.
    Farming Simulator 22 - Year 2 Season Pass on Steam
1 Beğeni

havuçççç :carrot:

2 Beğeni

Yine alıcaz. Mecbur. :grimacing:

Ohh Maşallah…

Anladığım kadarıyla yeni DLC’ler de mısır balyalama ve havuç gözüküyor. 4.DLC’de hazır kepçeler, taş kırıcı geldi ya inşaat işi için bir şey olabilir.

Haritada nereyi yaptılar tema resminden tam çıkaramadım. Havuç ülkesi olarak Ukrayna gibi duruyor ama dediğim gibi tam çıkaramadım.

hartiada eski püskü evlerin aşhap binaların olduğu bir yerleşim olduğu belli umarım inşaat işidir ama bir bakıma artık resmileştikçe modla tatlı gelen şeyler daha ızdırap oluyor. :smiley:

modla olan ne varsa maize plus gibi mısır balyası vs. saplarını kullanma gene resmileşiyor. başka çare yok. en azından yanında bir sürü özellik getirip havuz büyüyor.

3 Beğeni

1 senede yapamaz fs ekibi tüm bu denilenleri birkaç oyuna yaymaları lazım bunları :smiley:

sudan ucuzmuş 399,00 TL :unamused: :roll_eyes: :rofl:

1 Beğeni

6 gündür oyuna girmiyordum girince bir baktım fps kilidi kapalıyken bile 60 yerine 90 gösteriyor bu ne iş anlamadım :roll_eyes: fps kilidini açınca zaten bazı yerlerde 150 fps ama oyunun takılma hastalığı devam ediyor :rage:

Arkadaş rtx 2070 li bilgisayar topladı onda da sürekli takılıyor söverek kapattı oyunu.

İç kamerada çok takılıyor dış kamerada o kadar değil oynarken drop girmesi kasması felan

şunu anladım en yüksek sistem toplasanda bu oyunda takılma drop asla bitmez istersen ayarlardan kıs çamur gibi yap grafikleri yine takılır demek ki bu oyunun kronik hastalığı bu

Nvidia ya konu açtım canlı sohbet ten bildirdim ama bu konu ile ilgili elle tutulur bir şikayet almadık diyorlar.

Valla oyunu çözemedim ya rtx li PC de nasıl kasıyorda GTX 1650 PC de kasmıyor harbi kafa karıştıran cinsten :joy:

Arkadaşım da Gtx 970 vardı oynayamıyordu. şimdi rtx2070 bilgisayar topladı bari düzgünce oynayım dedi ve oynayamadı :smiley:

Oyun kart beğenmiyor :rofl:

Güncelleme yedikçe bozulan diğer şeyler gibi bu da bozuldu. En azından ben de öyle oldu.