Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19)

Hayır erimedi.

yeni gelen map te kar maskesi ilkbahar ortasında gidiyor bilesiniz ama hala orjinal haritalarda gitmiyo mevsim modundan başka modda yok sanırım benim oyunda sıkıntı var :smiley:

mevsimler modundan sonra haritanın belirli yerlerinde ciddi fps düşmesi oluyor , özellikle felsburnn haritasında markete giden yolda , acaba modun optimizasyonunda ufak tefek hatalar mı var çünkü ben tamamen full de oynuyordum hiç fps düşmesi yaşamamıştım , benim gibi bu sorunu yaşayan oyuncular var mı ?

1 Beğeni

aynı sorun bendede var önümüzdeki güncellemeyi bekleyecez onun dışında tarlayı pullukla açarak ekim yapabilirsin :slight_smile:

önümüzdeki güncelllemede düzelir ben çalıkuşunda oynuyorum gayet normal standart 80 fps sabit

hasan abi ektikten hemen sonra herbisit atınca bidaha çıkmıyor filizi beklemeye gerek yok ben öyle yapıyorum (gübreyle eken ekim makinalarında ve ekimden sonraki ilk übreden sonra atarsan daha iyi olur

ben atmadım uğraşmadım ondan çıktı bundan sonra ki sezonda öyle yapacağız zaten

iyi diyorsun dopru sölüyorsun ama bütün tarlaya herbisit atmak masraf , para gidiyor para :smiley:

bu modu kurun daha gerçekçi oluyor hektar başına 300 litre atabiliyorsun ayarlıyorsun oranını

2 Beğeni

@HasanOfke mevsimler modunda fps düşmesi droplanması gibi şeyler oluyor mu bende bu zamana kadar 1 kez bile olmamıştı sistemle alakalı olmadığını düşünüyorum :S

benim 2 tarla var oyüzden fazala masraf olmuyo xd

2 saatlik oynanış 10 dkya inince :smiley:

biraz hatalı bir video olduğunu sezebilirsiniz ama sırasıyla yaparsanız kuru ot böyle oluyor kurutmazsanız normal çimenleri folyolayıp bir süre sonra onları silaj olarak bulabilirsiniz
ama kuru otla da inekleri %75 tesir gücü şekilde besleyebiliyorsunuz otlar her zaman çıktığı için tekrar tekrar ihtiyaçlar için yapmamız gerekecek

1. bölümde şimdilik yapacak bir şey yok ama koyun işine girmek istiyorum
1 Beğeni

hemen izliyorum bu arada kar sorununa kendi çaplı bi taktik buldum tarladaki örtüyü pullukla veaya sabanla kaldırıp ekim yaptım :slight_smile: güncellemeyi bekliyorum sabırsızlıkla

hiç bir mod yüklemediğim halde tam o yolda ne zaman hızlı geçersem hep oyun anlık donuyor çıktığından beri çözüm bulamadım felsburn da oynuyorum kar kendiliğinden kalktı ben de

modu kurduğun da yağan karmı yoksa kışın yağanmı ?

kışın yağan kar ilk bahar gelince kalktı

amerikada oynuyorum

bende kalkmadı hala duruyo tarlayı pullukla açtım ekim yaptım ileride düzeltirler

Bende Felsbrunn’de oynuyorum ilkbaharın sonu oluyor yaz geliyor ama kar hala yerde duruyor.
Ama ben kendim geçici bir çözüm ürettim bu soruna.
Konsoldan rmResetSnow yazdığımda kar siliniyor ve kışa kadar bir daha gelmiyor.
Ben bu şekilde çözdüm.Belki sorun yaşayan diğer arkadaşlarımıza bir faydası olur diye yazmak istedim.

3 Beğeni
  1. sezonda ben de baş gösterdi aynı sorun konsol nerden açılıyor acaba bilmiyorum da

Önce Belgelerim/My Games/FarmingSimulator2019/game.xml dosyasına girip “controls” diye bir yazı var belgenin en alt kısmında.Oradaki “false” yazan yere “true” yazıp kaydedin ve oyuna girin.

Oyun içinde klavyenizden " tuşuna bastığınızda konsol açılıyor.

sonra rmResetSnow yazın ve yerdeki kar silinecektir.

3 Beğeni