Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19)

Farming Simulator 19’un Mevsimler modu 24 Temmuz’da çıkacak. Seasons 19’da bir sürü önemli yenilik var. Oyun deneyimini tamamen değiştirecek özelliklerle geliyor. Aylardır bu modu bekliyoruz.

Ayrıntıları ve özelliklerini gün içerisinde yazacağım. Ana konusu olabilecek bir mod :smiley: Teşekkürler Realismus Modding!

TÜM AYRINTILARI VE ÖZELLİKLERİNİ SİTEDE YAZDIM!

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-icin-mevsimler-modu-cikti-seasons-19/

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-mevsimler-modunun-ozellikleri-ve-cikis-tarihi-aciklandi-seasons-19/

4 Beğeni

Ana konusu olmadan olmazdı zaten :joy: konu olmadığı için ana konuya yazmaya başlamıştım görmedim burayı. Çok farklı olacak ama bu sene…

bak bak ayıp be

şu an tüm özellikleri sadeleştirip yazıyorum :smiley: şimdiden heyecan tuttu bilmemiz gereken çok şey var ama bunu oynarken de öğreneceğiz

aman aman bunlar ne böyle ya :smiley: sanırsın mr mod :smiley: iyice uçmuşlar çok güzel bir planlama ile oynayıp aktarmalıyız

1 Beğeni

24 temmuzu bekleyip birde onu denerim baktık halen yavan geliyor oyun kaldırırız komple kütüphaneden… ama iyi şeyler olacak gibi gözüküyor yazdıklarından…

Mevsimler 19 özelliklerini tam anlamıyla yazdım.

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-mevsimler-modunun-ozellikleri-ve-cikis-tarihi-aciklandi-seasons-19/

Sanki yeni bir oyun çıkacakmış gibi! :grin: Özellikler aşırı fazla ve doyurucu gözüküyor.

Çeviri için bi gelişme kaydetti mi reyis yapımcı? @HasanOfke

daha cevap gelmedi çıkıştan sonra da çevrilebilir sonuçta çeviri metinlerine herkes erişebiliyor ama çıkmadan önce çevirmek istiyorum

1 Beğeni

Çıkmadan önce daha güzel olur. Neyse bekleyelim bakalım bi gelişme kaydecekler mi acaba

Felsbrunn’deki çiftliğim hazır bir şekilde Mevsimler modunu bekliyor. :sunglasses: Ahırlar için yer bakıyoruz. :smiley: Nehir kıyısındaki alanı düşünmüyor değilim bakalım burayı satar gideriz. Oraya zamanında çok güzel kurmuştum. Burada sıkışıyorum sanki :slight_smile:

2 Beğeni

Anlaşılan gene sunucuya uğramayacaksın :smiley:

Sunucuda artık tek başıma olmak istemiyorum. Başkalarıyla ortak çiftlik kurmam lazım. Modun çıkışına doğru konuyu ve kuralları güncelleyeceğiz. Yeniden gelmek isteyenleri benim çiftliğe almam lazım.

1 Beğeni

Valla ben bi liste yaptım şimdilik daha yazıyorum aklıma geldikçe kurallar için sende bakarsın bitince onay verirsen uygulamaya koyarız düzen olması şart mevsimler ile.

Merhabalar siteye yeni üye oldum.Bu konuyu aylardır takip ediyorum ve bu modun çıkmasını ben de sabırsızlıkla bekliyorum.

Benim çiftliğim de Mevsimler moduna hazır.Ben de bir fotoğraf paylaşmak istedim.

1 Beğeni

I am ready :sunglasses:

tühhh, desenize ozaman bizim balyalar karda kalıcak :smiley: sağlama almak lazım balyaları
bu işten para kazanıyomusun? diye sorucak olursanız kendini döndürüyor :smiley:

5 Beğeni

Biz çok kazandık :joy:

2 Beğeni

Seasons 19’da mask nasıl yapılır?

ShyWizard tarafından hazırlanmış.

Mevsimler modunun oynanış videosu

İlkbahar girişinde başlıyoruz.

2 Beğeni