Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19)

kapak hazırlıyorum şimdiden izleyebilirsiniz

3 Beğeni

hayvanlar modlanamıyormu?
yeni sistem sayesinde hayvanlar modlanabilir diye biliyorum niye erkek hayvanları ayrı modellememişler ki? ayrı öküz modelleri yapsalar çok harika olur.
gerçe modlanabilir olsa şimdiye çokdan yapan olmuştu sanırım sadece ahırlar modlanabiliyor.

Mevsimler modunun TR yamasını Sunucuda galiba senin değiştirmen lazım reyis. @HasanOfke Tekil olarak değiştirince olmuyor.

Günler ilerlemiyor bende bi çözümü var mı acaba?

Evet ftpden bendeki dosyayı atmalıyım

1 Beğeni

Kardeşim o bende de olmuştu tr translation dosyasını atınca WİNRAR ZİP olarak sıkıştır direkt winrar olarak yaparsan olmaz:)))

1 Beğeni

Arkadaşlar mayıs ayı bitmek üzere ama hala kar duruyor. ne zaman ve ya nasıl kalkacak bileniniz var mı ?

modlu haritada mı oynuyorsun yoksa normal mi?

Normal harita Felsbrunn,
Düzeltme, oyuna ilk girdiğimde kar yoktu sonradan yağdı ve yaza kadar hiç erimedi. Farklı bir haritada deniyorum şimdilik bir sorun görünmüyor.

Yok Hocam,

Mod klasörüne tr translation’u ekleyince mod güncelleme yapıyor ve yine eski halini alıyor :frowning: benimki türkçe olmuyor, yani ben ekleyemedim.

Felsbrunn’de bende de oldu öyle, 1 yaz geçti, tekrar kışa giriyorum şimdi hala kürüdüğüm karlar duruyor, sanırım bir bug var. Muhakkak güncelleyip düzeltirler.

1 Beğeni

modu kullanıyorum kış geldi herşeyi yaptım ilkbaharın sonundayım ama hala karlar gitmedi nedeni nedir modu kapatıp açtım fakat gitmedi bu benim 2. kışımdı ilk kış böyle olmamıştı acil destek 160 saatlik save bu !

en sonunda eridimi bende de şuan aynı hata var 106 saatlik savemi silmek istemiyorumda

Ektikten sonra filizlenme olursa mutlaka herbisit atın sıcak arttıkça tarlada yabani otlar yayılıyor.

1 Beğeni

profili silmene gerek yok çeşitli hatalar olabilir kullandığın modları kontrol et zaten yakında yeni bir sürüm çıkartırlar hassas bir mod

ne gibi modlar sıkıntı yapar güncellemeyi beklerim işin ucunda çözülecekse

oynanışla ilgili script modları kontrol edebilirsin deneme yanılma yöntemiyle tek tek devre dışı yapabilirsin

öyle mod kullanmıyorum hayvanlara su kuyuasu ve hayvan sayısını gösteren moddan başka
hepsi traktör ve ramork

hacı ben dil dosyasının içine bile atamadım daha sen düşün benim halimi :frowning:

Tamam işte bnde de olmuştu WİNRAR ZİP olarak yapman lazım