Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19)

Az önce Mevsimler modunun bir hatası yüzünden 10 dk. tarladaki işlemim mahvoldu. Bir yerleştirilebilir nesne almak istediğinizde arazide gezinirken yerleştirecek yer aramak için mod bir uyarı verirse yerleştirme ekranı kilitleniyor tuşlar çalışmıyor. Mecbur oyunu kapttım. :frowning: Bu tarz birkaç hata var sanırım yakında bir güncelleme gelir.

Mevsimler modundan sonra mahsül fiyatlarında düşüş oldu özellikle de soya fasulyesinde fiyatının en yüksek olması gereken zamanda cok düşük 3000 e sattığım ürün 1800 lerde bu neden olabilir?

çünkü gerçekçilik eklendi yılın belli zamanlarına göre değişecek tabii ekonomi profilin zordaysa değişebilir ama ben normal kullanıyorum

şu an ilk videoyu çektim diğerlerine geçicem hayvancılık 2. bölümde olacak

2 Beğeni

Videonu bekliyom abi dünden beri :blush::joy: senden video gelmeyince buraya yazdım :joy:

benim ineklerde sıkıntı var silaj, tkt, su, saman verdim holstein inekler bir türlü yemiyor ve ölmeye başlıyorlar :frowning: bug mı oldu? dsfsdf
temizlik zaten %0da takılı

Karları kürümüştüm, yaz geldi geçti kürünen karlar yığıntı olarak kaldı :frowning: bug var mevsimler modunda. Birde mahsul fiyatları zor ekonomide mi mod ile aynı oluyor yoksa normalde de fiyatlara etkisi var mı?

woodshire haritasında benim de öyle oldu kaldı gitmedi bakıcaz artık gariplikler var da yanlış da yapıyor olabiliriz belki de kendi kendine başka modlarla bug yaratıyor :frowning:

@HasanOfke save muhtemelen patladı kanki :joy::joy:.

Mod daha çok yeni. Eğer orjinal haritalar dışında mod haritalarda oynuyorsanız mevsimler modu çalışıyor gözüküyor ama tam olarak uyarlanması gerekiyor da olabilir. Sorunların kaynağı bu olabilir…

sıfır profil felsbrunn hayır sıkıntı şurada çıktı temizlik saçmaladı beslememe rağmen hayvan herifler yemiyor içmiyor ve kirletmiyor kendi kendine geberiyor

1 Beğeni

ahaha düzelttim sanırım

speedplayer, park vehicle, gerçekçi yakıt modunu devre dışı allah belasını versin :smiley: neyse çöreklerimi yedikten sonra ameliliğe devam

1 Beğeni

bu modlarmı sorun yaratan eğer bunlarsa bende kaldırıyim :smiley:

Muhtemelen speedplayer yapıyordur. Gerçejci yakıt tüketimi bence yapmaz. Tabi bu bi tahmin. Gerçekci yakıtı sunucuda da deneyebiliriz.

eline sağlık güzel olmuş kullanıyorum lakin bir yerde yazım hatası var oda ayarlardaki kar modu yazmışsın yanlız o kar maskesi olsa tam otururdu açık kapalı 1 katman ayarlamalarının olduğu seçenek yinede eline emeğine sağlık :smiley:

@DrBaron aynen kar maskesinde bir sıkıntı var orjinal haritada denedim 2 yıl geçince karlar yok olmaya başlıyor tabi ayarlarından maskeyi kapatırsan yoksa hep kar maskesi kalıyo tabi düşüncem ona ayar çekerler V1.0.0.1 gelir gibi :smiley:

hepimizde mevsimler modunumu bekliyorduk acaba :smiley:

video ne zamn gelecek tam anlamıyla çözemedim modu

Abi benimde tavuklar öldü ne olduğunu anlamadan 1 gecede 13 tavuk telef oldu :disappointed_relieved:

Park vehicle bende kullanıyorum böyle bir sorun yaratmadı. Gerçekçi yakıt tüketiminden dolayıdır büyük bir ihtimalle.

Video şu an renderda hayvancılık da içerisinde var. İkinci bölümde otları güneşte kuruturum 20 gibi yayınlanır diye tahmin ediyorum video…

teşekkür ederim ilginiz için birde mevsimler modu türkçe yapmak için dosyayı attım hala aynı ingilizce nasıl yapacağım

@darkenb dosya’yı indirdim, rar’lı Sessions dosyasını rar’dan çıkardım translations dosyasına tr’yi ekledim tekrar rar’ladım fakat Türkçe olmadı :frowning: nerde yanlış yaptım