Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19)

Koskoca Realisim Moddan gelen mail cevabına bak.

Benim gönderdiğim mail:

Hello, there is no Turkish translation of seasons mode for Farming Simulator 19. Since the first day, I have been sharing the translation from “Hello, there is no Turkish translation of seasons mode for Farming Simulator 19. Since the first day I have been sharing the translation with a proper Turkish at “Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19) - sovyet_deterjani tarafından #222”. Full translation including the latest update available. However, it does not reach everyone because it is not in official mode. After checking the translation, I ask you to add it to the official mode. This way, Turkish players can enjoy the mode more. Thanks in advance for everything.” with a proper Turkish. Full translation including the latest update available. However, it does not reach everyone because it is not in official mode. After checking the translation, I ask you to add it to the official mode. This way, Turkish players can enjoy the mode more. Thanks in advance for everything.

Gelen cevap:

Will do!

:smiley:

senin tr yamayı attıktan sonra oynadıgım haritada ilginctir ki sürekli yaz mevsiminin ortasında bina ahırların boyu kadar kar kaplıyor tr yamayı silince yani modu tekrar kaldırıp yükleyince düzeldi… eski tr cevirili halinde problem yoktu.

Ben modu test ettim hatta hali hazırda oynuyorum da bir sorun yok. Belki yeni bir profil ile başlaman gerekebilir arşiv güncellendiği için modu eklediğinde belki öyle bir sorun oluyor olabilir.

Merhaba,multiplayerde Türkçe olmuyor sanırım.Sunucu kiraladık girince mod yok gösteriyor.Bunun bir fix i var mı

Türkçesi ModHub’da yoksa Multiplayerda çalışmaz.

Yani mod sahibimi eklemesi gerekiyor

ModHub da oyunun resmi olarak kabul ettiği modlar var. Yani aslında oyunun bu çeviri modu resmi olarak kabul etmesi lazım mp için.

Anladım teşekkür ederim.

türkçe eklenmiş halini herkes yaparsa ve sunucuya da dosyayı yükleyip aktifleştirirse çalışır aama önemi yok
mevsimler gayet basit öğreniliyor

Anladım,Birde Türkçe yapınca güncelle diyor tekrar Türkçe dil paketi siliniyor.

Selamün aleyküm tekrardan bir sorum daha var, season modu kurunca oyunun kendi haritasında pamuk ekilmiyor mu 18 derece hiç olmadı sıcaklık.çalıkuşu haritası bu arada. @HasanOfke Hasan yardımın için teşekkür ederim Bu arada.

1 Beğeni

Alt+S yaptığında pamuğun ekilip ekilmediğini gösterir. ModHub’da farklı seasons geo modları var bunlarda sıcaklık yüksek olanları kullanabilirsin. ABD’nin herhangi bir yerine uyarlıyor.

Alt+S den bakıyorum zatende bayadır oynadık ama hiç pamuk için o dereceye gelmedi malasef. Sanırım mod ile alakalı.Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Modun TR Yamasını yapımcısına gönderdim. Orjinal dosyaya kendisi eklediği zaman sorun olmaz diye tahmin ediyorum. Ben MP 'de hiç test etmedim.

Sıkıntı yok Türkçe yamayı hallettik Hasan sağ olsun, ama bu sefer pamuk ekemiyoruz hiç 18 derece olmuyor, mod dan mı yok haritadan mı anlamadım.

1 Beğeni

Geo modları var, sıcak iklim modu indirip dahil ediceksiniz. Bu sayede pamuk ekebilirsiniz.

1 Beğeni

Bu season moduna mı dahil edeceğim.

1 Beğeni

Evet. Ekstra bir mod zaten.

1 Beğeni

Tamam teşekkür ederim

1 Beğeni

@SuvariGame_Furkan usta ben seni yine rahatsız ediyorm ama,bir sürü geo mod var hangisi uyumlu bilgin var mı