Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19)

nedeni nedir bukadar zararın ? geçtiğim 2 sezon çok güzeldi :frowning:

kuraklığı tatmışsın yine iyisin 2 sezon sonunda tatmışsın ben ilk yılda tattım hiç güzel olmuyor ama mevsimler modunun cilvesi :smiley:

1 Beğeni

şimdi slajlık mısır ektim gayet güzel oldu inş soya fasülyesi gibi olmaz :d

bu arada yün yerine kurbanlık koç işine girsem nekadar dan satılır 1 koç ?

onu bilmiyorum hiç bakmadım valla :smiley:

Bu modu yüklediğimiz zaman hangi klasörün içine atacağız mod klasörünün mü?

evet oraya atacaksınız

aga süt üretimine geçtim tekrar sonbahar ve kışta üretim yoktu demi unuttuk valla :smiley:

1 Beğeni

fotoğraflardak imapın ismi ne ? çok güzelmiş

1 Beğeni

linkteki fotlar hangi mapa ayit kaan diye bir arkadaşa paylaşmöış çok güzele benziyor ismi ne bilen varmı?

1 Beğeni

Haritanın ismi Old Stream Farm, detaylara aşağıdan bakabilirsin. :slight_smile:
Farming Simulator un kendi sitesinde mevcut.
Gerçekten güzel özellikleri güzel ayrıntıları var haritanın, güzel.
Haritanın linki:

Mevsimler modunda pamuk ekimi nasıl olucak ekim ve hasat zamanı belli değil. Nasıl ekip hasat edicez?

modhub dan amerikan mevsimi havası modunu indimen gerek

çok teşekküürler kardeşim :slight_smile:

Merhabalar, FS 19 için Seasons modunu ilk kez kullanmaya karar verdim. Modun V 1.1.0.0 versiyonunu indirdim. Oyuna başlarken mod seçme ekranında mod görünüyor fakat oyunda çalışmıyor. Oyunun kendi haritası olan Felsbrunn haritasında modu açamadım. Çakıştığı başka bir mod olabilir diye yine aynı haritada başka bir oyun açtım ve mod seçim penceresinde sadece Seasons modunu seçtim. Sonuç yine aynı.

orjinal oyunmu?

Modun son sürümü için TR yamayı güncelledim. İsteyen olursa diye paylaşıyorum.

Kurulum : İnen ZIP arşiv içindeki translation_tr.xml dosyasını FS19_RM_Seasons.zip modunun içindeki translations klasörüne atın hepsi bu kadar. Oyun dili türkçe olduğunda mod bu TR yamayı kullanacaktır.

Link 1 - https://drive.google.com/open?id=1uvirSKAX1LhrjHMbk94v4X87mkq63mMD
Link 2 - MEGA

1 Beğeni

Realismus’a mail attın mı hiç? Tam çeviri varken ekleseler iyi olurdu. Ben yazdan sonra hiç ilgilenemedim.

Hiç resmi mod yapımcıları ile iletişime geçmedim ama atayım mail bakalım geri dönüş olacak mı.

Gönderdim mail ek dosya olarak çeviri dosyasını da ekledim. Bakalım nasıl bir geri dönüş olacak.

1 Beğeni