Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19)

hepsi uyar dostum sorun olmaz. sıcak bölgelerden birinin sezon modunu kurman yeterli.

1 Beğeni

1 tane yükledim de çalışmadı araştırayım.

Amerika modu vardı yanlış hatırlamıyorsam o olur. Hindistan var oda olur.

1 Beğeni

Hocam pamuk ekilmiyor. 4 yıl ben atladım. Daha pamuk ekilen yıla denk gelmedim. Çünkü havalar çok soğuk pamuk için.

İşin kötü tarafı ben bu moddan önce pamuk işi ile başladım. O kadar bankadan krediler falan alıp makineleri aldım. Bu modu yükledikten sonra patladı iş. Tekrardan hepsini satıp patates yapmaya başladım.

Ayrıca denemek için bir kere komple pamuk ekledim ve baya bekledim. Sonuç ise tarlanın rastgele yerlerinde toplam tarlanın %2’si kadar pamuk çıkıyor ve yabani otlar büyüyor. Biraz daha bekledim ama devamı yok takılıyor öyle.

Bu mod pamuk üretimini desteklemiyor. Eğer sıcak iklim modunu bulursan paylaşır mısın? Ben de kullanayım.

1 Beğeni

Bu mod pamuk üretimini desteklemiyor dersen bilmeyerek bilmediğin bir konuda yanlış cevap vermiş olursun. İklim modu ile destekliyor. Haritaların iklimleri pamuk yetiştirmeye uygun değil gerçekçilik artıran bir mod olduğu için bu yapılması gereken bir şey, Amerika iklimi gibi sıcak iklim (geo) modları indirerek pamuk ekmeye devam edebilirsiniz. Saygılar…

1 Beğeni

Beyler sürülmesi gerekir diyor kirec gerekir diyor ama büyüyor yazıyor illa sürmemi lazım

Büyüyor yazıyorsa sürmene gerek yok. Tarladaki mahsulü aldıktan sonra kireç at ve arkasından sür öyle ek. Ekmeden önce tarlanı kontrol edersen ve tarlanın istediğini yaparsan daha fazla verim alırsın.

Steam Community bunu kullandım sıcaklık düştü, yani pamuğun istediği sıcaklık. Ondan sonra seneyemedim ama ara verdim yarın deneyeceğim.

1 Beğeni

Bir tane buldum teşekkür ederim.

1 Beğeni

Ya orada o harita için demiştim ama yanlış anlaşılmış. Modun gerçekçiliği arttırdığını biliyorum ama o pamuk olayı canımı sıktı artık ek modlarla deneyeceğim. Diğer üyenin attığı moda bakıp yazarım fakat denemem uzun sürecek çünkü pamuk ekipmanları alacak para kalmadı :smiley: Biraz patatesten para toplayayım denerim.

Cevaplar için teşekkürler.

1 Beğeni

Bir tane Trakya Seasons GEO yapamadık be

uzun zamandır onu bekliyorum :confused:

Ben kurdum ama bi yazı cıkıyor evet diyorum ama mod calışıyor.

Mevsimler modunu oynamak istiyorum ama tam olarak mevzuyu kavrayamadım bana biraz anlatsanız çok makbule geçer.Oyunu daha önceden oynamışlığım var ama mevsimler modunu ilk defa deneyeceğim.Ne zaman, ne yapacağım tam olarak bilmiyorum.

F 19 yayınım. Burada bahsettim moddan baya bi detay var izlemek istersen.

1 Beğeni
1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. uzun süredir oynuyorum fakat bugün şöyle bir sorunla karşılaştım. çözüm nedir bulamadım maalesef season 19 kullanıyorum. yaza girdikten sonra uyuduğum zaman süre verdikten sonra o zaman gelince süre durmuyor devamlı dönüp duruyor ve günler geçiyor 5000x e otomatik alıp. oyunu kapatıp açmaktan başka çarem kalmıyor ya da gece 120x alıp sabaha kadar bekliyorum kısacası hiç uyumuyorum. sorun ne olabilir yardımlarınız için teşekkürler

kullandığın başka bi modla çakışıyor olabilir yada evin modlu ise sıkıntı olabilir

Version 1.0.1.0:

• Fix for maps causing crashes: no crash but map still won’t work due to engine limitations until it’s updated by the map author.
  • Fix issue where growth conflicts with basegame.
  • Fixed economy history.
  • Fixed issue with drought damage on new saves.
  • Fixed issues in weather generation and weather forecast that could cause lag.
  • Fixed the snow melting and falling. Snow toggle now removes all snow too.
  • Improve grass system.
  • Improved animal balancing and information.
  • Improved building and US/DE map Seasons masks.
  • New and improved translations.
  • Many more small and big fixed and improvements. See the release notes.