Farming Simulator 19 - Ana Konu

nasıl bir grafik ayarlarıyla oynuyorsunuz arkadaşlar, 16gb ram, 512 ssd ve 1650 ekran kartı her şey very high ayarında kasıyor

Yanlışın var kasmamasi gerek

1 Beğeni

sadece mevsimler modu yüklü ve pc bomboş sayılır

Kasar arkadaş aşağı yukarı herşeyi fullemiş 1050 1650 vb kartlarda sınırda oynuyorsun 30 fps bandında araç ekipman bina kalabalığına gelince birazda ordan yiyor ayrıca oynadığın harita mod ise o bile problem olabiliyor.

2 Beğeni

gelişmiş grafik ayarlarına girmeden önce ayarlar kısmında işleme çözünürlüğü var onu %200 yaptıysan orjinaline %100e çek.

2 Beğeni

Ellerbachk iyi harita fakat mevsimlerde çalışmıyor yerde çok fazla ürün var diye bişiler diyor onun için bana uymuyor :smiley:

1 Beğeni

çiftliğimi hazırladım ama henüz bir şey ekip biçmedim. modun açıklamasında mevsim moduna uygun olduğu yazıyor acaba senin oyunda mı sorun oldu? ayrıca ellerbach haritasına göre ayrı mevsim modu da varmış. map maizeplus özelliğini de destekliyormuş ama henüz ne olduğunu araştırmadım :smiley:

1 Beğeni

Tamam çözdüm sorunu mevsim uyumlu olmayanını indirmişim :smiley: Maize plus ne işe yarıyor bende çözemedim

1 Beğeni

1660Ti + i5 9300H (laptop) sistemde her şey en üst ayarda ortalama 45-60 fps alıyorum. Araç gereç, hayvanlar, baylalarla dolu çiftliğime gelince zaman zaman 39 fps gördüğümde oluyor ama kendini çok sabitlemeden tekrar min 45 fps görüyor.

Çiftlik büyüyünce fps düşmesi sinir bozucu. :expressionless:

1 Beğeni

Çiftliğe girince kasma sorunuyla ilgili ben bir çözüm bulmuştum buradan bakabilirsin dostum.

2 Beğeni

Bendede içerden sürp sağa sola dönerken ufak ufak takılıyor. pc imde f1 2020 yi oynatıyor ekran kartı 1050ti var.

Arkadaşlar oyun epic games den ücretsiz sahip olmuştum.
sorunum var oynarken fotografda gördüğünüz gibi ileri görüşte yuvarlak oyuk şeklinde ileriyi göstermiyor tarlada saman yıgını devre dışı iken tarlaya atılan samanların devamını izleyin ilerisi yok kayboluyor fotografdan anlamışsınızdır. onu nasıl düzeltebilrim ayharlardan yapılıyorsa.

Gelişmiş grafik ayarlarında çizim mesafesi ayarları var, onlarla alakalı bu sorun.

1 Beğeni

iyi bir kartın yoksa fazla açma…

1 Beğeni

Amd radeon r7 200 serisi kartım var

dene ama birşey bekleme … şuan kac fps alabiliyorsun baktın mı hiç. 200 hangi serisi oluğuna bağlı birazda.

Selam Aleyküm Abiler bu furkan [süravi] Abi gilin dc linki verebilirmisiniz simdi Acil

kendisine sor

1 Beğeni

amerikada geçen en büyük harita modu stone valley mi? Welcome To Stone Valley Farming Agency Edition bu mu ?

Fps ye hiç bakmadım. En cok fazla yani aşırı derece ağaçlandırma olduğu yere girince kasma oluyor hafif