Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

Arkadaşlar otomatik balya toplama çalışmıyor neden acaba yardımcı olabilir misiniz

hangi modu indirdin? bazı modlarda yuvarlak,kare,küçük kare olmak üzere 3 ayrı dorse oluyor,

benim kullandığım modlardan birini indirebilirsin.

öncelikle yorumun için teşekkürler. Ama çalışma konumu adlı seçenek çıkmıyor. Oyun orjinal direk modhubun yaptığı siteden indirmiştim. şuan seninkileride denedim fakat gene çalışmadı

Başka modlar kullanıyorsanız diğer modlarla aynı tuşları kullanıyor olabilir. Bende teleport modu ile gps modu aynı tuşları kullanıyordu. Birisinde vazgeçeceksiniz. İyi oyunlar.

Tüm modları kaldırdım bir tek o mod kaldı fakat gene çalışmıyor. Oyunu orjinal alma sebeplerimden biri buydu fakat çalışmıyor. Üzücü bir durum

ÇİFTLİĞE GİRİNCE FPS DÜŞMESİNE ÇÖZÜM

Çiftliğimde az ekipman olmasına rağmen haritanın her yerinde 60 fps oynarken çiftliğe girdiğimde 50-55’e düşüyor ve sanki 10 fps’e düşmüş gibi takılan bir görüntü oluyordu. Bunun kaynağı tamamen hayvanlarmış. Çiftliğimde hayvan sayısı artınca fps düşmeye başladı. Ben de çözümü bu modda buldum. Mod sayesinde ahırda görünecek maksimum hayvan sayısını ayarlayabiliyorsunuz. 100 tane hayvanınınz olsa da ahırda 5-10 tane görünüyor ve fps sorunu ortadan kalkıyor. Şimdi adımları anlatayım:

1- Modu aktif edip oyuna girin. Oyunu kaydedip kapatın.
2- Mod aktif olduktan sonra Belgelerim/MyGames/FarmingSimulator2019/modsSettingS/AnimalsManager dosyası oluşacak.
3- Bu dosyanın içindeki XML belgesini wordpad veya not defteri ile açın.
4- Bu limiti istediğiniz şekilde değiştirin. Ben 5 yaptım ve artık çiftlikte fps düşüşü yaşamıyorum.

Ben 2 traktörle her işi hallettiğim için fazla ekipmanım yok. Ekipman sayısının artması da fps düşürebilir. Malesef onun çözümü yok.

merhabalar ben agaç kesiyorum ve bir yerden bir yere elimde götürünce bidaha hiçbirşey alamıyorum yerden aynı şey yumurta paketlerinde de geçerli kamyonete yüklerken de oluyo bide bu sorun space ye bastığımızda zıplar ya adam oda olmuyor feneri açmıyor neden olabilir

merhaba facebook simulasyonturk sayfasında bir arkadaş direksiyon açı ve derinlika yarı videosu atmışta o modun linki varmı

en lüx ekran kartın olsun hayvannlar artınca dedigin oluyo malesef bendede amd r9 280x fury var 4 gb amd fx 8350 oclu ama ciflige gelince fps 30 za düşüyor anlamadım gıtdı

merhaba ben fs 19 açıyorum siyah ekran çıkıyo sonrada oyundan atıyo bana yardımcı olabilirmisiniz riza etsem acil

Sistem özellikleriniz nedir?

i3 işlemci 64 bit 3 gb ram
2 haftadır oynuyodum bugün bu hatayı verdi

Dostlar merhaba, Tarlamı hasat ettikten sonra tarlamı sürüyorum ve gübremele teknolojisi ile tarlanın üstünden geçiyorum fakat tarlamda gübreleme %0-%30 arası gösteriyor. bunu nasıl halledebilirim Teşekkür ederim

Hasattan sonraki gübreleme zaten %30 yapıyor dostum. Ne demek istediğini anlamadım tam.

1 Beğeni

yıllar sonra yeniden merhabalar 3 aydır fs girmiyorum oyuna girdiğimde modların silinmiş modhubdaki modların çoğunun eksik olduğunu farkettim oyunu sil yükle yapınca düzelmedi çözümü varmıdır ? (oyuna girerken steam bulut hatası vermişti internetim gitmişti sonra olanlar oldu…)

merhaba, modlarin silinmis olmasi bir kisinin belgelerim klasorune mudahale ettigini gosterir. onun disinda modlar eski bile olsa silinmez hata verir ve sizin duzeltmenizi bekler. oyunu kaldirip tekradan kurmak modlarla ilgili sorunlara cozum olmaz, modlarla ilgili sorunlarda onlari tekrardan guncel versiyonunu bulup kurarak cozebilirsin. bu arada bulut hatasi sadece kayit dosyanizi etkiler onun disinda bir sorun yaratmaz.

2 Beğeni

Anladım teşekkür ederim fajat modhub daki modlarda eksik anlamadığım bir şekilde

Merhaba,

Tarla sınırını genişlettiğimde işçiyi yeni tarla sınırından başlayarak çalışmasını sağlayamıyorum. “H” tuşuna basar basmaz “Yardımcı X çalışmayı bitirdi” çıkıyor. Bu sorunu çözmenin bir yolu var mıdır?

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar manure system modunu kullanıyordum ama artık kullanmak istemiyorum. Kariyerime o mod olmadan giremez oldum. Saatlerce yükleniyor diyor kariyer açılmıyor ama modu kullanınca sıkıntısız açılıyor. Modsuz kariyerimi nasıl açabilirim?

Lütfen yardım edin öncelikle oyunu epic games ile sorunsuz indirdim ve sonra shader model 3.0 hatası verdi çözdüm oyun açıldı açılmasına ama açılış ekranınındaki videolar bile kasarak açıldı neyse oyun açıldı save açtım oyunun açılması sanrım bi 10 15 dk sürdü cidden çok acayip bi durum evet sistemim düşük olabilir ama benden düşük kişiler bile daha iyi fps alıyor menüde 7 fps oyun içi 1 fps alıyorum ayarları düşüğüde alsam yükseğede aynı lütfen yardım
Sistem
İntel dual core e5500 3.50 ghz
4 gb ram
Ati hd 4650