Farming Simulator 19 - Ana Konu

1 Beğeni

oyunda indirim yok üstüne zam gelmiş, bu paket 192 tl ye çıkmış

FS19 için ücretsiz para almadan çalışan işçi modu var mı acaba??

emekçinin teri soğumadan parasını ver hocam ne ücretsiz çalışması :smiley:

1 Beğeni

Ya haklısında oyuna yeni başladık sayılır arada işçiye bırakmak zorunda kalıyoruz bizden çok masraflı çıktı bunlar :smiley:

1 Beğeni

Esc menüsünde ayarları var. Yakıtı, gübreyi, tohumu vs. tekrar doldur, onları kapalı yapın. Maliyet düşüyor.

1 Beğeni

Hayır hayır, çık aklımdan!
FS 2153 de belki…

4 Beğeni

bir kaç mod fakat buradaki gibi kaliteli değil ama en azından oynanacak seviyede.

Pek harita değiştiren biri değilim oynadığım haritada 250 saate yaklaştım ve harita mı değiştirsem diye düşünüp birkaç harita indirip gezindim. Ellerbach haritası hoşuma gitti ama çiftlikler kullanışlı gelmedi. Kendi çiftliğimi kurayım dedim haritadaki ev silinmediği için kendi evimi koyamıyorum. Oyunun kendi haritaları dışında çoğu mapte böyle bir durumla karşılaştım. Yeni fark ettiğim bir olay ve çok saçma geldi. Tabi benim hatam değilse.

1 Beğeni

Bende senın gıbıyım aylardır sureklı map değiştiriyorum hep bişileri eksik geliyor adam akıllı oynayamıyorum bir türlü :smiley:

1 Beğeni

Şimdi çözümü buldum çok basitmiş :smiley: link

Aylardır küçük bir mapte oynuyorum işleri epey büyüttüm. Biraz trafiğin olduğu insanların gezdiği bir map özlemi çekince yeni mape taşınayım dedim :smiley: şimdi kaydımdaki her şeyi satıp aynı parayla ellerbach geçicem aynı ekipmanlar ve parayla kaldığım yerden devam.

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba bana köy tarzı harita önerirmisiniz. Şimdiden teşekkürler önerileriniz için.

arkadaşlar oyunu yeni aldım ilk defa oynayacağım. en temel gerekli modlar nelerdir yardımcı olur musunuz. mevsimler modu haricinde hangi modlar var temel olarak kullanılması önerilen. bir de nereden indirip nereye koyacağım modları ? yardımcı olursanız çok memnun olurum

Kardeş istersen yarın akşam seninle multi oynayalım

1 Beğeni

hocam önce oyunu bir öğreneyim :), daha yeni indirmeye başladım bu net hızımla yarına indirme bile bitmez :frowning:

1 Beğeni

Tamam olur o zaman yeni harita gelene kadar öğren orada oynarız.

1 Beğeni

mevsimler modu ve başka hangi modları şiddetle önerirsiniz. nereden indirip nereye koyacağım modları

Başta mevsimler modunu kurma kesinlikle yeni başlayan adama olacak birşey değil hiçbir şey yapaman bu sefer bıktırır oyun

1 Beğeni

daha sonradan devam eden kariyerimde kursam ve aktifleştirsem sıkıntı çıkar mı?

hiç bir sıkıntı çıkmaz.

1 Beğeni