Farming Simulator 19 - Ana Konu

İsallah görürüz bunda bari bütün önyargılarımizi yıkarlar

https://newera.masseyferguson.com/ canlı yayın başladı Türkçe simultane çeviri var. Zaten önceden kayıt edilmiş yayınlar :smiley:

2 Beğeni

Kabının gri olması eski MF’leri anımsatıyor gri çizgileriyle daha eski şeyleri animsatti

Fs bu bakımdan modlarla birlikte zaten çok zengin. Fakat FS ye şu eski kasa yeni kasa muhabbeti gelse ne iyi olur, eski derken de çok eski değil bi kaç sene önceki kasalar falan, ama ekstra zahmet içerisine girmezler, çünkü zaten modlarla halledilebiliyor.
açıkcası mesela bu yeni kasa MF çok hoşuma gitmedi, gri şerite takıldı gözüm, gri mi beyaz mı tam belli olmuyor ama yine de gözüm orda kaldı, yani o güzelliğini yok etmiş gibi geliyor bana, bu tamamen benim düşüncem, ama yine de güzel. Yeni FS oyununda bu modeller mi olucak şimdi?

Avrupa Birliği ve eit Food ile bir iş birliği başlatıldı. Precision Farming adında bir modülü çıkaracaklar. Ücretsiz dağıtılacakmış. FS19 için değil gibi duruyor. Normal Farming Simulator serisi için bahsediyorlar. John Deere de iş ortaklarından olduğu için bu markanın makinelerini görücez ancak çok farklı özellikler var. Oynanışı değiştiren türden bir iş olacak. Bu da demek oluyor ki yeni Farming Simulator gerçekten değişik sürprizlerle çıkacak.
Giants Software’ın bağımsız olması bu tür olayları artıracak.

As per our announcement, the Farming Simulator series will receive a free Precision Farming module in the future. The first step of the two-year project together with EIT Food and John Deere is to implement heterogeneous fields with regards to soil types. As mentioned before, the project is currently in the concept phase and further development after implementing the feature of heterogeneous fields, is to be determined. Stay tuned for more information in the future!

2 yıllık bir projenin ilk adımında toprak türleri ve ilgili heterojen alanları uygulayacaklar.

Gerçek hayattaki Hassas Tarım Teknolojilerine örnek vermişler. Bunların hepsini yapabilecek bir simülatör olduğunu da ekleyelim. Proje şu an konsept aşamasındaymış.

Examples for real-life Precision Farming Tech

The following technologies are examples for real-life technology used by Precision Farmers. Please mind, this is not a list of planned features in regards to the module for the game.

• Drones & Satellites are used for mapping and remote-monitoring fields
  • On-board computers & GPS systems in vehicles allow for precise navigation and even full-automated steering
  • Agricultural Robots (AgBots) are, for example, autonomous tractors working on autopilot - with the farmer only stepping in when emergencies occur
  • Various Sensors allow identifying variabilities in heterogeneous zones of a field and therefore allow managing those zones accordingly
  • The Internet of Things (IoT) describes the concept of connecting systems to a network and transferring data without the need of active interaction. In Precision Farming, the same concept applies, with farmer able to connect to those systems
  • Software Applications are used for various platforms to analyze and manage information, mapping fields, tracking animals and more
  • Machine (AI) Learning is used by drones, robots and the devices based on the Internet of Things. Computers process all the information coming in, generate appropriate suggestions. Based on the results, the machine optimize future recommendations even further

Hassas tarım özellikleri deniliyorsa lazerli tesviye aklıma geliyo ve onu da gerçekçi dokuyla sağlayabiliriz galiba. Geniş bi çalışma olacak sanırım ama yine de pek umutlanamıyorum, çünkü son 3 oyun da pek devrim niteliğinde bi olay göremedik, kolay değil tabii ki ama, ben oyuncuyum. Kim ne derse desin oyuncu nankördür oyunlara…

1 Beğeni

Arkadaşlar Selam, Güzel bir harita modu tavsiye edebilirmisiniz? Mevsimler ile uyumlu ve mümkünse Global Company’nin de çalıştığı bir harita olursa çok sevinirim.

slovak village 1.2 ver. global ile calisan ve icerisinde maden - sut - et gibi isletmelerinde bulundugu bir harita denemeni oneririm

2 Beğeni

pek ilgi uyandırmamış olabilir tabii :smiley: ben oynamayı özledim bu üzüm bağları haritasını falan kurmuştum ama tırt çıkmıştı yarım yamalak tasarlamış sonra başka şeyler patladı

1 Beğeni

Arada aklıma geliyor başlıyorum sonra 1 saat sonra kalıyor öylece 2017 dede vardı 2019 da başlangıç ekranında 4 farklı başlama seçeneği sunmuş değişik olmuş… oynarsam bu haritayı oynarım artık sanırım… geliştirmesi ne durumda hata varmı test etmediğim için bilmiyorum

Seasons | ModHub | Farming Simulator bu modla geliyor

Merhaba arkadaşlar, bu oyunu almayı çok istiyorum dlc paketleri ile beraber. Steam de indirime giriyor mu hiç son zamanlarda takip ediyorum da hiç görmedim. dlc paketle oyun 130 tl. İndirime hiç girmeyen bir oyunsa (veya da çok az bir indirimse) boşuna beklemeyeyim.

1 Beğeni

Bu oyunun fiyatı sabit indirime girdiğini hiç görmedim.

1 Beğeni

açıkçası black friday de olur diye bekliyorum ama olmazsa boşa beklemiş olurum

1 Beğeni

bana sorarsan bekleme derim

1 Beğeni

Geçen indirim vardı. Bu ay yine olacak. Kasım ayında gene olacak. Steam’de istek listene ekle, oyunu takip et ondan sonra indirim olduğunda mailine mesaj geliyor. Epic Games Store’da kampanya vardı Rocket League oyununu hesabına eklersen 60 TL veriyor. Bu şekilde oradan indirimli satın alabilirsin.

1 Beğeni

farming simülatör premium edition var 175 tl ön sipariş. içinde alınabilecek tüm dlc ler var alpha da dahil. en mantıklısı bunu almak olmaz mı? doğru anlamış mıyım tüm dlc ler ve ana oyun.

olabilir tabii indirimle mantıklı olur kasımda çıkacak olan yeni dlc’yi içeriyor
season pass olduğu için çıkmış olan tüm dlcler bulunuyor ama indirimi bekle daha ucuza alırsın

1 Beğeni

Kasımda yeni harita çıktığında birlikte oynarmıyız.