Farming Simulator 19 - Ana Konu

Geçen indirim vardı. Bu ay yine olacak. Kasım ayında gene olacak. Steam’de istek listene ekle, oyunu takip et ondan sonra indirim olduğunda mailine mesaj geliyor. Epic Games Store’da kampanya vardı Rocket League oyununu hesabına eklersen 60 TL veriyor. Bu şekilde oradan indirimli satın alabilirsin.

1 Beğeni

farming simülatör premium edition var 175 tl ön sipariş. içinde alınabilecek tüm dlc ler var alpha da dahil. en mantıklısı bunu almak olmaz mı? doğru anlamış mıyım tüm dlc ler ve ana oyun.

olabilir tabii indirimle mantıklı olur kasımda çıkacak olan yeni dlc’yi içeriyor
season pass olduğu için çıkmış olan tüm dlcler bulunuyor ama indirimi bekle daha ucuza alırsın

1 Beğeni

Kasımda yeni harita çıktığında birlikte oynarmıyız.

hocam indirimler olsa bile tek tek toplasan premium dan uyguna gelir mi ki? yeni çıkacak alpha dahil olur mu? premium da en azından hepsi var.

DLC ler hepsi şu an 307 lira tutuyor bence paket almak mantıklı gibi indirim gelince

steamde Farming Simulator 19 - Premium Edition için ön sipariş verin -27% 175 tl. hepsi var Kasım’da çıkacak alpha haritası vs ne varsa.

İndirim ne zaman gelir bilmem ben indirime girmiyor bu oyun sanıyordum çünkü fiyatının hiç değiştiğini görmedim beklemek istemiyorum dersen al istersen paket fiyatı bence iyi oyunun kendi zaten 100,00 tl dlc ayrı alayım dersen 400 lirayı buluyor.

1 Beğeni

görünürde en uygunu bu paket ama biraz bekleyeyim acelemiz yok, ets ve ats teslimatları var zaten :smiley:

Merhaba arkadaşlar, bende steam’de oyun ve bazı dlc’ler mevcut. Bu alpine sürümünü epic’den alsam hani şu verdikleri kod ile sizce olabilir mi?

Arkadaşlar oyunda çimleri gübrelemek işe yarıyor mu? Atıyorum gübreleyince 20 çim balyası değil de 30 çim balyası alınabiliyor mu?

Yok çime gübre atmıyoruz hiç bir işe yaramaz.

1 Beğeni

Bu geforce now da modları kalıcı yapmamızın bi yolu yokmu yüklüyorum 1-2 saat oynayıp çıktıktan sonra bidaha girince modlar gidiyor

Çimi tarla haline getirip kendin ekersen, gübrelemek gerekir. Gübrelemezsen az verim alırsın.

1 Beğeni

Çim tarlada ekili durumda ve haritaya göre sürülmesi gübrelenmesi gerekiyor şeklinde gösteriyor. 2017 oyununda çime gübre saçmak hiçbir işe yaramıyordu ama bunda yazdığım ayrıntıdan dolayı merak ettim. Teşekkürler.

2 Beğeni

Yok öyle bir şey ya

1500 saatim var neyin inadı?

@FarmerJax haritaya ait çimleri gübrelemek hiçbir işe yaramaz. @SuvariGame_Furkan’ın dediği gibi kendi tarlanı çime çevirdiysen gübreleyebilirsin ama bana sorarsan ona da gerek yok. İstersen dikdörtgen tarlanın bir kenarını gübrele bir kenarını gübresiz bırak test et. Gübreli tarafta 5000 toplarken, gübresiz tarafta 4000-4500 arası bir şey toplarsın. Devasa farklar yok yani. Ben yakıta ve gübreye yazık olmasın diye gübresiz bırakıyorum :smiley:

3 Beğeni

Sanırım oyuna yeni bir mod daha ekleniyor. News | Farming Simulator burada gördüğüm kadarıyla toprak türleri ekleniyor oyuna. Tam olarak anlamadım nedir ne değildir @HasanOfke bir bakıp bilgilendirirsen sevinirim.

Neymiş bu? Oyuna ne gibi bir ekstrası var?