Farming Simulator 19 - Ana Konu

Stone Valley e ek olarak Welker Farms’a bakabilirsin.

1 Beğeni

Bu bir sorun değil aslında çizim mesafesini arttırınca o çember de genişliyor. En yükseğe de çeksen yine bir çember oluyor.

bir güzel harita bulursan bana da söyler misin bende harita arıyorum da yeni seriye başlamak için

ben oyunu ilk defa oynuyorum, amerikada geçen büyük bir harita olsun istiyorum stone valley baktım fena değil başka amerikada geçen haritalara bakmadım. oyuna sıfırdan başlarken bir sürü araç veriyor harita ile. ben sıfırdan başlayıp ekipmanım olmasın kendim alayım istiyorum.

arkadaşlar ellerbach haritasıyla başladım sıfırdan, başlangıçta çiftlik evi ve bir sürü araba traktör çıkıyor benim. bunlar olmadan oyunun orijinal haritasındaki gibi 0 araç ve evsiz başlayamıyor muyuz?

Çok oyunculuda aç yeni bi kayıt sat aracları evleri sonra çiftliği sil oyunu kayıt et. Tekrardan gir kariyere aynı saveyi aç sıfırdan baslarsın.

1 Beğeni

tamamdır hocam teşekkürler

1 Beğeni

stone valleyde mi başlasam ellerbach de mi çok kararsızım. amerikada oynamak istiyorum ama araziler çok büyük, ellerbach haritası da daha güzel gözüküyor sanki. 2 haritayı da deneyen arkadaşlar fikriniz nedir ?

bührer geri dönüyorrrr :smiley:

3 Beğeni

normalde bu tarihlerde Fs 21 i çıkacak olması gerekirdi. 2 senedir ne yaptılar merak konusu. Yoksa Farming Sim de sona mı gelindi. Şu dlc de çıkacak yeni bir özellik mi var. Modlardan haritalardan boğulduk… Zaten beklenen 2 3 tanesi maalesef halen çıkmadı…

Yav dün gibi hatırlıyorum fs 19da araçların şanzımanları değişecek,elle bağlama gelicek demişlerdi farmconda.
Yeni oyuna saklıyorlar herhalde.:grinning:
Bührerde iyi olmuş fs 13teki en fiyat/performans traktörlerinden biriydi.

Zalım bührer, FS13 de hastaydım bu traktöre :smiley: daha sonra FS15 de varmıydı hatırlamıyorum hiç dikkat etmedim :smiley: yeni oyunlar gelip geçiyor ama eskilerin tadını hiçbirisi vermiyor :slight_smile:

1 Beğeni

Zaten bir bührer birde schlüter diye bir traktör vardı ikiside canavar gibiydi.:grinning:Bu arada fs 15 tede vardı.
Ulan canım çekti yarın ilk işin fs 13ü indirip oynamak olucak.

1 Beğeni

Birkaç mapte kontrol ettim kasaba halkı zombi olmuş cadılar bayramı kutluyor.

1 Beğeni

Gelip iki balyanın ucundan tutmazlar. Boş işlerde üstlerine yok…:expressionless:

2 Beğeni

Alpine haftaya geliyor beraber takılır mıyız.

1 Beğeni

takılırız sunucu felan var mı ki?

1 Beğeni

Ona bakmamız lazım.

1 Beğeni

Sunucu 8€ muş 4 5 kişi olursak ortak bir sunucu tutabiliriz. şu an 3 kişiyiz.

1 Beğeni

Patch version 1.7.1

Adding compatibility for the Alpine Farming Expansion
Fixed an issue with connection hoses of Alpine expansion tools on Xbox One
Added default config mapping for Logitech 923 TrueForce
Improved game's behavior with tobii hardware (PC only)
Added support for 3Dconnexion's SpaceMouse (PC only)

Patch version 1.7 (included in 1.7.1)

Improved pipe behavior on NH FR780 and Rostselmash F2650
Fixed issue with surface sounds when players exit and reenter their vehicle
Fixed visual issues on Fendt 900, Great Plains YP2425A, Kroeger TAW30, NH CR10.90 and Strautmann SEK 802
Fixed issue with selling fill triggers while they are being filled
Improved AI behavior when work area overlaps with next field area
Improved AI behavior when using combined machines, it now uses the widest working width available
Fixed AI being blocked by raising/lowering front tools
Improved AI reversing behavior
Reduced attacher joints size on Lizard Pickup 1978
Fixed control issues with axis components + front loader tools