Farming Simulator 17 Kasaba Sakinleri [Ana Konu]

NLD Farmers yani Hollandalı FS modlama takımı erzak kutusu gitmiş Giants stüdyosuna…

QA takımı yani kalite güvence ekibinde çalışanlara gönderilmiş. Gönderenler aynı zamanda Oregon Springs ve GreenRiver haritalarının yapımcısı
Biliyorsunuz resmi mod galerisinde modlar çok sıkı aşamalardan geçiyor bunları da bu adamlar yapıyor.

bakınca fs ve modlarını görüyorum

abi sw ye katılabilme şansım varmı

arkadaşlar gecen gun harıta bakarken youtube da guzel harıta paylaşımına denk geldım hatta ıclerınden bırtanesınde maden ekonomısıde var kepçeyle falan guzel yanı :smiley: oynayan varsa hala keyıf alır …

2 Beğeni

Bazı oyunlarda bir şey tavsiye etmek sıkıntı çünkü bildiğin zaman yiyici şeyler var. ETS 2’nin normal haritasını oynayıp yetinen birine ProMods,RusMap bilmem ne haritalarını gösterip oynattığında zaman hayatının içine ediyorsun :smiley:

2 Beğeni

Haklisin hiç o yönden dusunmedim :joy:

korsan oyuna destek yok.

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-17nin-modern-classic-mod-paketi-dlc-olarak-satilmaya-baslandi/

ve başladı… :smiley:

1 Beğeni

Destek verelim tabiki de

FS17 konsolda oynayan varmı arkadaşlar? multiplayer oynamak istiyorum?

@HasanOfke Fs 17’de güç besini yapmak için ortalama oranlaması neydi

Abi yanlış hatırlamıyosam şöyle oluyordu o 2 saman balyası 1 çimen balyası 1 ya da 2 tane ruloda silaj zaten karıştırma aletinde sen attıkca değerler oynar orda istenilen aralıklar var onların arasında yeşil oluyor zaten

aynen böyle bir şey yapman lazım

ama inekler ve domuzlar için ayrılıyor

domuzlara pataes şeker pancarı da karıştırılarak verilebiliyor pek uğraşmadım çünkü domuz için harbi çok uğraşmak lazım direkt al koy

Powerfood for pigs (yellow machine) : from the left = Potatoes or sugarbeet+ canola+wheat
Powerfood for cows (red machine) : From the left = Grass+silage+straw

steam forumlarında herkes kendine göre ayarlamış sol üstteki oran yerinde zaten gösteriyor

ineklere ot silaj saman verilir
domuzlara da paletle kolaya kaçmak istenmezse yukarıdaki süreç uygulanır
canım çekti şu an lanet olsun :smiley:

3 Beğeni

Oyuzden koyun besliyodum basıyodum kamyon kamyon çimeni oh mis ineğin çok derdi var… ot da beleş nasılsa

1 Beğeni

Polonya’da Kielce diye bir yerde oyun fuarımsı bir şey var. Farming Simulator balya şampiyonası düzenleniyor :smiley:
canlı yayın aşağıda

https://www.facebook.com/giants.farming.simulator/videos/10155957396283778/?notif_id=1529740991277682&notif_t=live_video

Arkadaslar merhaba, bu oyunu alip arkadaslarla oynarim diyordum ama coklu oyuncu ozelligi icin server alma yada kiralama gibi bir durum soz konusuymus ! almazsan olmuyormu ? kendi serverini kurma sansin yada oyunun sundugu hicbir ozellik yokmu ?
tesekkurler

1 Beğeni

fark etmez o hazır sistem için kendi açıp arkadaşın gelebiliyor zaten senin internet de hızlı sıkıntı olmaz

multiplayer açarken zaten kendi ayarını yapma yeri var

2 Beğeni

fs 17 için cattle and cropstaki gibi toprağa batma modu varmı

hayır yok more realistic vb. harita modları ile zaten daha gerçekçi sürüş olabiliyor ama öyle efektler vs. dinamik toprak arazisi yok

olan oyunlar; cattle and crops(özelliği tam değil prototip), farm expert 2017, farmers dynasty

1 Beğeni

eski ücretsiz dlc paketi mod olarak yayınlandı
eski püskü tarım makineleri var daha önce fs15te videosunu çekmiştim sosnovkadan sonra çıkmıştı

mr varsa oynanır aslında

1 Beğeni