Farming Simulator 17 Kasaba Sakinleri [Ana Konu]

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-17-icin-farming-classics-ucretsiz-mod-paketi/

balya dizme yarışması hafta sonu olacak yayın planı açıklandı

tühhh bee ben de isterdim yapmayı artık fs19da bu sistem normal sunucularda çalışırsa yaparız

indirim var değerlendirin fs19 beklemeye gerek yok modları kurup keyfinize bakacaksınız :slight_smile:

2 Beğeni

Bu fırsat kaçmaz. Oynayan varsada akşamları gelsin bizim çiftliğe

1 Beğeni

platinim gereklimi sizin çiftlikte aynen süper olmuş indirim platiniumsuz aldım gerek yok diyede

gencler ben bugün fs 17 alacam almalıyımmı ?

İndirimdeyken alınır ben aldım dlc siz 28 tlçok oyunculu oynamak için alcaksan al yok eger kariyerde takılcam diyorsan hiç gerek yok

online içiin alıcagım ama

1 Beğeni

Çiftliği ineklerin yanına taşıyorum. Çalışmalar hızla devam ediyor.

2 Beğeni

Çiftlik taşıma işine devam

Boş boş gezinelim biraz

20 Kasım’da bu grafiklerde dengesizlikten kurtulucaz…

Sussex Farm haritasını denedim. Bataklık alanlar var traktör koymuşlar çıkardım aslında kendi çıktı çünkü gearbox modu var :smiley: açınca dalgaları kolay çıkıyor. Çekmeye gerek kalmadı. Harita güzelmiş aslında olay şu adamlar çayırları, çiftlik alanlarını hazırlamış inşa edilebilir şekilde bu bakımdan FS19’un mantığı gibi olmuş. Tek tek evler koymuş etrafa bahçeli, güzel tasarımlı, önünde arabası var. FS19’da neler yapacağımıza dair fikir veriyor.

3 Beğeni

Ben satın almadım ama bu linkte mf 9030 var.

https://mods.simulasyonturk.com/farming-simulator-17-icin-gercek-gecek-modu/

1 Beğeni
1 Beğeni

:smiley: pure farminge ne gerek var…
fs17de değişen grafiklerle çok daha güzel görünür

yaaa Techland yediler oyununu be dmeek ki doğru kişilere emanet edecekmişsin öndeyken geriye düştün

4 Beğeni
1 Beğeni

Mevsim moduyla oynayanlar kış sezonunda ne iş yapıyor?

1 Beğeni

hayvancılık yapar ayrıca kış mevsiminde başka şeyler de olabiliyor tam biterken ya da sonunda yine toprağı hazırlamak için iş var yani :slight_smile:

2 Beğeni

Bu zamandan sonra gideri var mı beyler? Platinum Edition alayım diye düşünüyordum ama Metacritic puanı düşük ve nette çoğunlukla olumsuz yorumlar yapılması beni kararsız bıraktı.

Böyle serilerin hastası değildim sadece FS13’ü ilaçlı olarak deneyip silmiştim tabi o seride Türkçe yoktu haliyle bişey anlayamadım. :grinning: