Farming Simulator 17 Kasaba Sakinleri [Ana Konu]

Selamlar,
SimülasyonTÜRK Forum sitesinde başlattığımız Farming Simulator 17 Multiplayer sunucusu 14 Kasım’da Platinum eklentisinin çıkmasıyla tekrar açılacak. Bu eklenti ile oyuna Güney Amerika haritası geliyor. Şeker kamışı ürünü de yeni eklenen özellikler arasında olacak ve tabii yeni araçlar, ekipmanlar yer alacak.

İlk duyuru haberinde bilgiler var.
https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-17-platinum-edition-duyuruldu/

Ardından gamescom 2017 tanıtım fragmanı
https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-17den-gamescom-2017-videosu/

Ön sipariş bilgileri ve bağlantıları
https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-17-platinum-edition-on-siparise-acildi/

gamescom 2017 oynanış videoları
https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-17nin-platinum-guney-amerika-eklentisinin-gamescom-demosu-video/

Nasıl oluyor?

Güney Amerika haritasını sunucuya ekleyeceğiz.

Kasaba sisteminde herkes kendine ait araçlarla kendine ait verilmiş tarlalarda çiftçilik yapıyor. Çıkarılan ürünler silolarda toplanıyor. Planlı bir şekilde satılıyor. Bunun için banka modları tekrar denenecek.
Amaç kasaba ortamında ayrı çiftlikler oluşturmak ve keyiflice oynamak

Modlar?
Gereken modları listeliyoruz. Onları ister oyun içinde ister normal kurulum olarak ekliyorsunuz. Modsuz olmuyor.

İletişim?
Discord sunucusunu ve burayı kullanıyoruz.

Sunucu Bilgileri
SimülasyonTÜRK Kasabası(International / Türkçe)
Slot: 16
Mod: -----
Giriş: Şifreli
Harita: Goldcrest Valley

Videolar

Buraya kadar her şey normal bir tanıtım yazısıdır.

Şu an sunucu kapalı ama çıkana kadar açıp harita modlarında oynamak istiyoruz. Yeterli oyuncu ve talep olursa düşünülür.

2 Beğeni

14 kasım’da oradayım çok güzel olacak

14 Kasım’ı beklemeye gerek yok. Eylül ayında da açılabilir. Serbest zamanlı girebileceğimiz bir oyun ortamı olur. Ama harita modlarında oynamalıyız.
Site toparlansın ve bayram geçsin düşünürüz. Çok kişili bir sunucu olmayacak.

3 Beğeni

Yeni bir harita indiriyorum biraz zaman harcayayım canım çekti. Ulan C&C bekleyecez diye oyundan soğuduk. Sunucu açma düşüncem var şu an game!de sitesinden bakınıyorum. 4 kişilik 16 tl oluyor.

Harita çok hoşuma gitti. 16 numaralı tarlada doğdum. The West Coast resmi mod sayfasından bulabilirsiniz.

Benide sayın ha gerçi yeni eklentiyi alabilecekmiyim bilmiyorum ama :smiley:

Hasan her oyuncunun kendi para kazanıp harcayan kısmı olsa yada oyun içerisinde yaptığı işe göre kazandırdığı paraya göre traktör ve ekipman yenilemesi bunun üzerinden yola çıkılsa güzel ve eğlenceli olur.
Oyuncu sayısı Max. Ne olur yer kalırsa beni unutma.

Tabi sunucu gideri aylık mı yıllıkmı katılan oyunculardan alırsan gelen gelmemezlik yapmaz.

Başta 4-6 kişilik açmak istiyorum. Ama bu Platinum sürümü çıkana kadar geçici oynamak için olmalı. Sonra zaten daha büyük olacak. Şu oyuncuların kendi para kazanma olayını anca hesap defteri tutarak çözebiliriz.

1 Beğeni

Ben +9 köylü amele olarak işe ne zaman başlayım el ile pickupa odun yükleme el ile odun yükleme yem doldurma ve bilumum taşımacılık özellikle lowbed üzerine

1 Beğeni

Tek oyuncu sarmıyor artık başlar oyun yeni vs. tamam da geçen girdim sarmadı. Şu an tarih veremem ama önümüzdeki hafta sonu sunucuyu açabilirim. Belki bu hafta sonu olur hiç bilmiyorum. Maksat takılmak eğlenmek.

Yenilik gelmeden öncede bi canlı yayın yapmak lazım sanırım sayın öfke bilemiyorum

1 Beğeni

@OnurOzgunay sunucu açacak beyler.

@HasanOfke Server konusu hala bir muamma açıkçası bütün modları vs ayarlandı ama ''gamed de ‘’ ‘’ verygames.net ‘’ ‘’ gameservers.com ‘’ bu 3 seçenek oldukça beni yoruyor

Abi hangisi içine siniyorsa ondan aç laglı olsada bi şekilde oynarız bize sunucu olsun yeter ben 160 pingle oynadığımı biliyorum :joy: Nefes alsın yeter hesabı…

gameserversda özellikleri göremedim sipariş verdikten sonra mı gösteriyor? bir de bu onaylama işleri vs. ben de gamed.de sitesinden sipariş vericem haftaya…

Verygames.net aldım 10 kişilik özellikleri dahil herşeyi gösteriyor 24 saat içinde kasa ayarlanıp vericekler bize ucuz yani o kadar da yüksek değil

açılır 1 saate o modları zaten direkt farming simulator sunucusundan panelde çekiyorsun orada olmayan mod varsa elle yüklüyorsun

1 Beğeni

Ciger Vadisi sunucu açılmış @OnurOzgunay
Cherry Hills 2017 by Stevie haritasında oynayacağız. :smiley: Oynamak isteyenler ulaşsın modları indirir. Dolu bir harita.
Orta Avrupa sunucularında var.

4 Beğeni