Farming Simulator 19 - Ana Konu

en üstteki zaten fs17 platinum onun yeni halini paylaştılar
aşağıdakiler alakasız
en alttaki modla bile olur
biraz efekt vs.
ki zaten yukarıdakiler rezil duruyor fs serisiyle alakası yok :smiley:

@HasanOfke bencede öylede abicim de bir paylasim dedim suanda oyunun nasil bir yapiyla gelecegi belli degil daha 10 saat önce fs 17 championship yarismasi duzenlediler fs 19 oncesi nabiz yoklama tarzi birsey gibi geliyor bana hadi bakalim nasil bir ters köşe yapacak bize giant software :grinning::grinning:

Claas ile Giants birbirleriyle görüşüyormuş ama açıklama yok. Çıkışta olmayacağı belli o yüzden FS19’da daha sonradan bir DLC ile gelebilir mi? İhtimaller arasında bu var. Başka da bir şey yok. Gelirse çok satabilir. Ama yine de bu tür markalar DLC olursa daha fazla kişiye ulaşamaz.

Koskoca John Deere gelmiş Claas neyin nazını yaşıyor. :joy:

bence ucretsiz bir dlc yada gelistirme paketi gibi gelir yada farmingin mod sayfasina indirebiliriz fendt bicerdoveri gibi ama ücretli bir dlc olursa o baska yere gider

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Farming Simulator 17 Kasaba Sakinleri [Ana Konu]

tekrardan bir ss ama ne kadar dogru bilmem

Ben almak istiyorum ama bilemiyorum çok pahalı o dönem bir sürü güzel oyun çıkacak zaten firmanın göndereceği key dışında böyle şeyler almak çok hoş ve önemli ama o zamana kadar 317 tl 350tl olabilir :smiley:
amazon türkiye açıldığında bir faydası olacak mı göreceğiz de o da hala gelmedi
en çok merak ettiğim commodore 64 sürümü

Farming Simulator 19’un Koleksiyoncu Kutusunda Neler Geliyor?
Commodore 64 sürümü koleksiyoncu kutusundan çıkıyor :smiley:
https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19un-koleksiyoncu-kutusunda-neler-geliyor/

canlı yayının sonunda fs19 için bir şeyler söylemiştim tekrar edeyim

-14-16 temmuz yani önümüzdeki hafta sonu farmcon18 var çok önemli
-bu etkinlikten önce ki günlerde oynanış videosu(belirtilmişti daha önce) yayınlanabilir yani tanıtım videosu olur ardındna etkinlik
çünkü her şey ortaya çıkacak
-ama bilmiyorum bu etkinlikten sonra da o tanıtım videosu yayınlanabilir
-yine ya önümüzdeki hafta ya da etkinlikten sonra ön siparişler başlayacak :slight_smile:

fiyat şaşırtabilir çıkana kadar değişmez malum oyunun çıkacağı zaman dolar ne olur belirsiz(değil de neyse) alacak olanlar planını ona göre yapsın kenara koysun parasını :frowning: eğer uçuk bir rakam çıkarsa bir şeyler yapalım böyle kalmasın

1 Beğeni

resmi farming simulator forumunun teması değiştirilmiş

https://forum.giants-software.com/index.php

hala phpbb kullanmaları :smiley:

1 Beğeni

Farming Simulator 19 ön siparişleri Giants Software tarafından kendi sitesinde başlatıldı.

PC - 34,99 Dolar

Mac OS X - 34,99 Dolar

Şimdi sırada Steam sayfasında ön siparişin başlaması ve İLK OYNANIŞ VİDEOSUNUN yayınlanması var. Hafta sonu FarmCon18’den önce yapacaklar gibi :slight_smile:

Türkiye fiyatını merak ediyoruz.

35 dolar 160 tl steamda türkiyeye özel fiyatlar oldu daha önceki oyunlarda belki 120-130 a alırız

Bazı konuları ayırmak zorunda kalacağız belli başlı önemli olan ve dışarıdan gelen birinin rahat bulabileceği konular olmak zorunda

-Güncellemeler
-Hatalar sıkıntılar
-Multiplayer zaten vardı
-Konsollar ayrılmıştı
-Mod galerisi de ayrılacak
-Gerçekte çiftçilik konusunu da başlatmak istiyorum gerçekte yapılan şeylere ait videolar bilgiler aktaralım bilinçlenelim

1 Beğeni

düzgün ve istikrarlı bir iş için 1-2 kişi yetmez. her dalda işin ehli birinin ilgilenmesi lazım.

• güncelleme için ingilizce bilen ve mekanikten anlayan biri gerek.(balans ayarı olan şeyi tüp ayarı diye cevirmek olmaz)
  • oyundaki hataları,mod,multi genel kullanıcı kitlesi ile olur.
  • gercek tarım,arac gibi konularda’da işin ehli biri gerek.
  • konsol kısmı luzumsuz. (mod yönünden zayif ve indirecegi yer belli,güncelleme bilgisi zaten aynı)

planlı gitmezsen iş zor müdür. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

abi çiftçi adam lazımsa çocukluğumdan beri 10 senedir işin içindeyiz gerçek tarımla ilgili bilgi var :smiley:

türkçe dil desteği olmayacakmış siteden canlı sordum yok dediler. :frowning:

bence olacaktir

Konsollar için mi sordunuz ?

PC’de Türkçe dil desteği var. Konsollarda yok.

genel sordum fs19 türkçe dil desteği gelecekmi diye (malesef hayır) dediler.

1 Beğeni